VENTI - Agencja Interaktywna

Tu jesteś: Strona główna > Oferta > SEM seo { pozycjonowanie }

SEM seo { pozycjonowanie }

Co oznacza pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron polega na podjęciu specyficznych, określonych działań, mających na celu pojawienie się, bądź podniesienie pozycji w wynikach wyszukiwania wybranej wyszukiwarki (w tzw. SERP-ach) na ściśle określone frazy związane z tematyką witryny.

Pozycjonowanie to działanie długofalowe, najczęściej efekty pojawiają się po kilku-kilkunastu tygodniach od rozpoczęcia działań, ważne jest jednak, że są one długotrwałe i stabilne.

Dlaczego warto się pozycjonować?

Ponad 90% osób korzystających z Internetu korzysta z wyszukiwarek. Połowa z nich używa wyszukiwarek każdego dnia! Dzięki nim mogą szybko i efektywnie odnaleźć potrzebne informacje, nierzadko na temat produktów lub usług, które planują kupić. W Polsce najczęściej wykorzystywaną wyszukiwarką jest Google, która posiada ponad 96% udziałów w rynku.

Większość użytkowników wyszukiwarek ogranicza się do odwiedzin witryn, które prezentowane są na pierwszej stronie wyników. Jedynie kilka procent przegląda strony na dalszych pozycjach (poza pierwszą 10-tką). Można zatem śmiało stwierdzić, że - dla większości Internautów - strona, która nie pojawia się w pierwszej 10-tce wyników wyszukiwania, praktycznie nie istnieje!

Warto pozycjonować swoją witrynę z VENTI ponieważ:

  • budujemy pozycję Twojej strony w sposób trwały, pozytywne konsekwencje naszych prac będą widoczne latami,
  • optymalizujemy kod strony, strona będzie zgodna zarówno z wytycznymi Google jak i sprawdzona pod kątem ewentualnych błędów,
  • działamy w sposób etyczny, nie podepniemy strony pod SWL (systemy wymiany linków), pozycjonujemy wyłącznie na Twoje konto,
  • wyszukiwarka "przeczyta" całą pozycjonowaną witrynę, 80% odwiedzających trafi na witrynę szukając innych fraz niż te na które ją pozycjonujemy, to tzw. efekt długiego ogona (ang. long tail),
  • szybki efekt to krótki efekt, my to wiemy, dlatego jesteśmy nastawieni na długą współpracę.

Efekty pozycjonowania

W skrócie, najważniejsze efekty skutecznego pozycjonowania to:

  1. Wyższe pozycje serwisu w wynikach wyszukiwania,

  2. Większa liczba odwiedzin strony,

  3. Większa liczba Klientów / Użytkowników.

 

Klienci o nas:

Vileda

Nasza firma współpracuje z agencją interaktywną VENTI od ponad 4 lat. Jedna z płaszczyzn współpracy obejmuje pozycjonowanie serwisu Vileda.pl.

Do najważniejszych atutów firmy zaliczamy profesjonalne przygotowanie pracowników, miłą i sprawną obsługę oraz nastawienie na realizację założonych celów.
Wszystkie osoby skierowane do obsługi naszej firmy indywidualnie dobierają rozwiązania dla naszych potrzeb i z pełnym oddaniem realizują projekt.
Wszystko to utwierdza nas w przekonaniu, że wybór VENTI był i jest słuszny.
Bardzo miło i dobrze jest mieć taką agencję i z nią współpracować. Z czystym sumieniem polecamy !
Grażyna Szabuniewicz, Vileda Polska

www.vileda.pl

 

Solbet

Agencja Interaktywna VENTI od kilku lat realizuje dla firmy SOLBET usługi związane z działalnością w internecie, m.in. świadczy usługi pozycjonowania witryny internetowej Solbet.pl.

Zespół Venti jest bardzo kompetentny i bardzo dobrze się z nim współpracuje.  Pracownicy agencji reagują błyskawiczne na nasze potrzeby i wymogi dynamicznie zmieniającego się rynku. Zapewniają szerokie wsparcie w ramach prowadzonych projektów. Ze współpracy z Venti, jak również z osiąganych efektów jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy tę firmę.
Tomasz Rybarczyk, Solbet

www.solbet.pl

 

Bagmasz

Chcę podziękować firmie Venti za wieloletnią współpracę zarówno w dziedzinie budowy i opieki na naszymi stronami intrnetowymi jak i za bardzo skuteczne pozycjonowanie słów kluczowych dotyczących sprzedawanych produktów.
Nasza współpraca pozytywnie przełożyła się na ilość sprzedawanych produktów przez naszą firmę oraz odpowiedni odbiór witryny przez wszystkich klientów.
Arkadiusz Gałka, Bagmasz

www.bagmasz.com

 

Kurs Filip

Z wielkim zadowoleniem z dotychczasowej współpracy przekazuję moją opinię o skuteczności zaoferowanej usługi związanej z pozycjonowaniem naszej strony internetowej.

Agencja Interaktywna VENTI od ponad roku zajmuje się pozycjonowaniem strony poświęconej kursom przedmałżeńskim. Firma doskonale wywiązała z powierzonego jej zadania. Wspomniana strona szybko pojawiła się na wysokich pozycjach w rankingu wyszukiwania na ustalone w umowie frazy kluczowe. Dzięki pozycjonowaniu mogliśmy ograniczyć nasz budżet przeznaczany na promocję kursu, rezygnując z dotychczas stosowanej reklamy radiowej.
Pomimo znacznej ilości podobnych kursów organizowanych w Polsce, wszystkie dotychczasowe charakteryzowały się kompletem uczestników, co nie było łatwe do osiągnięcia w okresie poprzedzającym naszą współpracę.
Dlatego polecamy innym podmiotom korzystanie z usługi pozycjonowania oferowanej przez VENTI.
Jacek Bodasiński, Kurs Filip

www.narzeczeni.kursfilip.pl

 

Blachy Pruszuynski

Firma Blachy Pruszyński z przyjemnością wystawia referencje Agencji Interaktywnej VENTI, który pozycjonuje naszą stronę - Pruszynski.com.pl.

Współpraca, budowana od blisko 4 lat oparta jest na stałym kontakcie, dotyczy pozycjonowania naturalnego serwisu w wyszukiwarce Google.pl oraz tworzenia aplikacji internetowych. Strategiczne znaczenie ma pozycjonowanie pod takimi słowami kluczowymi, jak „blachodachówka”, „blachodachówki”, „blachy trapezowe” i "pokrycia dachowe" i inne. Odpowiednio dobrane frazy połączone ze skutecznym pozycjonowaniem spowodowały wzrost odwiedzin naszego serwisu. Dzięki rzeczowym raportom jesteśmy na bieżąco informowani o efektach działań pozycjonujących.Polecamy firmę VENTI innym firmom, podkreślając fachowość i miłą atmosferę współpracy.
Artur Marciniak, Pruszyński Sp z o.o. 

www.pruszynski.com.pl

 


Jeżeli mają Państwo pytanie dotyczące pozycjonowania prosimy o kontakt telefoniczny lub o wysłanie formularza.

Formularz
Jeżeli chcesz polecić komuś naszą stronę wypełnij poniższy formularz:
* Twoje imię:
* Twój e-mail:
* Imię odbiorcy:
* E-mail odbiorcy:
Komentarz:
* pole wymagane