Oferta

Wiemy jak kreować wizerunek firmy w Internecie

Pozycjonowanie stron (SEO)

WYCEŃ KAMPANIĘ
WYCEŃ PROJEKT

Co oznacza pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron polega na podjęciu specyficznych, określonych działań, mających na celu pojawienie się, bądź podniesienie pozycji w wynikach wyszukiwania wybranej wyszukiwarki (w tzw. SERP-ach) na ściśle określone frazy związane z tematyką witryny.
Pozycjonowanie to działanie długofalowe, najczęściej efekty pojawiają się po kilku-kilkunastu tygodniach od rozpoczęcia działań, ważne jest jednak, że są one długotrwałe i stabilne.

Dlaczego warto się pozycjonować?

Ponad 96% osób korzystających z Internetu korzysta z wyszukiwarek. Połowa z nich używa wyszukiwarek każdego dnia! Dzięki nim mogą szybko i efektywnie odnaleźć potrzebne informacje, nierzadko na temat produktów lub usług, które planują kupić. W Polsce najczęściej wykorzystywaną wyszukiwarką jest Google, która posiada ponad 96% udziałów w rynku.
Większość użytkowników wyszukiwarek ogranicza się do odwiedzin witryn, które prezentowane są na pierwszej stronie wyników. Jedynie kilka procent przegląda strony na dalszych pozycjach (poza pierwszą 10-tką). Można zatem śmiało stwierdzić, że - dla większości Internautów - strona, która nie pojawia się w pierwszej 10-tce wyników wyszukiwania, praktycznie nie istnieje!

 

Pozycjonowanie stron (SEO)

 

Najważniejsze efekty skutecznego pozycjonowania to:

 • Wyższe pozycje serwisu w wynikach wyszukiwania,
 • Większa liczba odwiedzin strony z wyników organicznych (bezpłatnych),
 • Większa liczba Klientów / Użytkowników.

 

Warto pozycjonować swoją witrynę z VENTI ponieważ:

 • dobieramy frazy ze szczególnym uwzględnieniem celów biznesowych Klienta – nie takie, które są łatwe i szybkie do wypozycjonowania dla agencji   
 • działamy w sposób bezpieczny – nie korzystamy z systemów wymiany linków, które mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla pozycjonowanej witryny
 • optymalizujemy kod strony – strona będzie zgodna z wytycznymi Google, jak i sprawdzona pod kątem ewentualnych błędów
 • pozycjonujemy całą witrynę, a nie tylko wybrane frazy – 85% odwiedzających trafi na witrynę szukając innych fraz niż te, na które ją pozycjonujemy, to tzw. efekt długiego ogona (ang. long tail)
 • efekty naszej pracy są transparentne – za pomocą generowania raportów na bieżąco informujemy Klienta o efektach prac
 • budujemy pozycję Twojej strony w sposób trwały - pozytywne konsekwencje naszych prac będą widoczne latami

 

Zasady współpracy z nami: 

 • analizujemy otrzymane fraz od Klienta i przedstawiamy własne propozycje
 • budujemy popularność pozycjonowanej witryny w Internecie (pozyskujemy wysokiej jakości odnośniki)
 • przedstawiamy wytyczne Klientowi konieczne do wdrożenia w witrynie
 • optymalizujemy witrynę: zarówno kod stron jak i treści pod kątem ustalonych fraz kluczowych
 • stale pracujemy nad pozycjonowaną witryną w celu poprawy/utrzymania jej pozycji w wyszukiwarce
 • cyklicznie analizujemy efekty działań i podejmujemy szybkie reakcje wobec działań konkurencji i zmian algorytmów wyszukiwarki Google
 • udostępniamy statystyki pozycjonowania w czasie rzeczywistym wyszukiwarki Google

 

Koszty i modele rozliczeń usługi pozycjonowania witryny: 

Najczęściej rozliczamy się tylko za efekty (zajmowane pozycje na frazy kluczowe). Oznacza to, że opłata za daną frazę zostanie naliczona tylko za te dni w miesiącu, w które serwis wyświetli się w wynikach wyszukiwania Google.pl na pozycjach od 1 do 10 na  ustaloną frazę. Inaczej mówiąc, jeśli fraza jest wyceniona na 150 zł i przez wszystkie dni w miesiącu serwis będzie się wyświetlał na oczekiwanych pozycjach (1-10), to opłata wyniesie 150 zł. Jeśli serwis będzie się wyświetlał na oczekiwanych pozycjach (1-10) tylko przez połowę dni w miesiącu -> opłata wyniesie połowę stawki tj. 75 zł.

 

Oferujemy również model rozliczania abonamentowego. W tym modelu rozliczamy zgodnie z ustaloną stawką abonamentową. Inaczej niż w modelu rozliczeniowym „tylko za efekty”, nasze działania są ukierunkowane na wszystkie frazy, które mogą być przydatne do pozyskania wartościowego ruchu do strony (nie ograniczamy się tylko do ściśle określonych fraz, jak w przypadku pozycjonowania za efekty). Jest to idealne rozwiązanie do pozycjonowania tzw. fraz long tail (tj. takich, które nominalne nie są zbyt często wpisywane w wyszukiwarkę, ale ich łączny udział w ruchu organiczny może być bardzo duży). Pozycjonowane frazy są wybierane dynamicznie, w trakcie świadczenia usługi w zależności od tego, na które można i warto w danym momencie promować witrynę.

 

Klienci o nas:

Nasza firma współpracuje z agencją interaktywną VENTI od ponad 4 lat. Jedna z płaszczyzn współpracy obejmuje pozycjonowanie serwisu Vileda.pl.

Do najważniejszych atutów firmy zaliczamy profesjonalne przygotowanie pracowników, miłą i sprawną obsługę oraz nastawienie na realizację założonych celów.
Wszystkie osoby skierowane do obsługi naszej firmy indywidualnie dobierają rozwiązania dla naszych potrzeb i z pełnym oddaniem realizują projekt.
Wszystko to utwierdza nas w przekonaniu, że wybór VENTI był i jest słuszny.
Bardzo miło i dobrze jest mieć taką agencję i z nią współpracować. Z czystym sumieniem polecamy !

GRAŻYNA SZABUNIEWICZVileda

Vileda Polska, www.vileda.pl

Agencja Interaktywna VENTI od kilku lat realizuje dla firmy SOLBET usługi związane z działalnością w internecie, m.in. świadczy usługi pozycjonowania witryny internetowej Solbet.pl.

Zespół Venti jest bardzo kompetentny i bardzo dobrze się z nim współpracuje.  Pracownicy agencji reagują błyskawiczne na nasze potrzeby i wymogi dynamicznie zmieniającego się rynku. Zapewniają szerokie wsparcie w ramach prowadzonych projektów. Ze współpracy z Venti, jak również z osiąganych efektów jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy tę firmę.

TOMASZ RYBARCZYK Solbet

Solbet, www.solbet.pl

Chcę podziękować firmie Venti za wieloletnią współpracę zarówno w dziedzinie budowy i opieki na naszymi stronami intrnetowymi jak i za bardzo skuteczne pozycjonowanie słów kluczowych dotyczących sprzedawanych produktów.
Nasza współpraca pozytywnie przełożyła się na ilość sprzedawanych produktów przez naszą firmę oraz odpowiedni odbiór witryny przez wszystkich klientów.

ARKADIUSZ GAŁKA Bagmasz

Bagmasz, www.bagmasz.com

Z wielkim zadowoleniem z dotychczasowej współpracy przekazuję moją opinię o skuteczności zaoferowanej usługi związanej z pozycjonowaniem naszej strony internetowej.

Agencja Interaktywna VENTI od ponad roku zajmuje się pozycjonowaniem strony poświęconej kursom przedmałżeńskim. Firma doskonale wywiązała z powierzonego jej zadania. Wspomniana strona szybko pojawiła się na wysokich pozycjach w rankingu wyszukiwania na ustalone w umowie frazy kluczowe. Dzięki pozycjonowaniu mogliśmy ograniczyć nasz budżet przeznaczany na promocję kursu, rezygnując z dotychczas stosowanej reklamy radiowej.
Pomimo znacznej ilości podobnych kursów organizowanych w Polsce, wszystkie dotychczasowe charakteryzowały się kompletem uczestników, co nie było łatwe do osiągnięcia w okresie poprzedzającym naszą współpracę.
Dlatego polecamy innym podmiotom korzystanie z usługi pozycjonowania oferowanej przez VENTI.

JACEK BODASIŃSKI Kurs Filip

Kurs Filip, www.narzeczeni.kursfilip.pl

Firma Blachy Pruszyński z przyjemnością wystawia referencje Agencji Interaktywnej VENTI, który pozycjonuje naszą stronę - Pruszynski.com.pl.
Współpraca, budowana od blisko 4 lat oparta jest na stałym kontakcie, dotyczy pozycjonowania naturalnego serwisu w wyszukiwarce Google.pl oraz tworzenia aplikacji internetowych. Strategiczne znaczenie ma pozycjonowanie pod takimi słowami kluczowymi, jak „blachodachówka”, „blachodachówki”, „blachy trapezowe” i "pokrycia dachowe" i inne. Odpowiednio dobrane frazy połączone ze skutecznym pozycjonowaniem spowodowały wzrost odwiedzin naszego serwisu. Dzięki rzeczowym raportom jesteśmy na bieżąco informowani o efektach działań pozycjonujących.Polecamy firmę VENTI innym firmom, podkreślając fachowość i miłą atmosferę współpracy.

ARTUR MARCINIAK Blachy Pruszuynski

Pruszyński Sp z o.o.,  www.pruszynski.com.pl


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

Venti - kontakt

FORMULARZA ZAPYTANIA

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIE
DOTYCZĄCE NASZEJ OFERTY PROSIMY
O KONTAKT TELEFONICZNY
+48 42 639 89 02
LUB WYSŁANIE FORMULARZA

 1. * Treść
 2. * Adres e-mail