VENTI - Agencja Interaktywna

Tu jesteś: Strona główna > Oferta > Projektowanie stron www

Projektowanie stron www

Potrafimy stworzyć dobrą stronę internetową ...

Dla kogo?

Projektujemy strony internetowe dla małych firm, korporacji oraz urzędów państwowych. Mieliśmy przyjemność pracować z wieloma Klientami. Tworzenie stron www to dziedzina, którą zajmujemy się od wielu lat. Nasze doświadczenie pozwala nam na indywidualne dostosowanie serwisu do potrzeb każdego Klienta. Kiedy tworzymy stronę internetową punktem wyjścia jest rozmowa z Klientem, na jej podstawie tworzymy koncepcje i projekt graficzny ponieważ projektowanie stron www to nasza pasja. Dlatego z naszych usług korzystają Klienci z tak wielu różnych branż.

Co?

Tworzymy strony www, witryny korporacyjne, strony produktowe, portale, strony internetowe urzędów oraz ministerstw. Projektujemy strony internetowe skierowane do dzieci oraz strony dla developerów. Systemy intra oraz extranet. By zobaczyć jak szeroki jest nasz zakres usług zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Jak?

Projektowanie stron internetowych wymaga dużej wiedzy. Nasi specjaliści ją mają. Oferowane serwisy i rozwiązania dla Internetu tworzymy z wykorzystaniem technologii XHTML, CSS, PHP, baz danych MySQL. Na projektowanych przez nas stronach www animowane efekty wykonujemy w formacie Flash lub JS. Wykorzystujemy autorski system zarządzania treścią (CMS) VERTE CMS oraz wdrażamy system TYPO3, który dostępny jest na licencji GPL.

Kiedy projektujemy strony internetowe korzystamy z najnowszych technologii i naszego wieloletniego doświadczenia. Dzięki temu wiemy, jak stworzyć stronę internetową, która jest zgodna ze wskazówkami twórców największych wyszukiwarek, może konkurować z innymi serwisami z danej branży i jest łatwa w obsłudze na Klientów. Tworzenie stron internetowych wymaga precyzji i skrupulatności. My mamy jej tak wiele, że stworzyliśmy własny system CMS, który jest łatwy w obsłudze dla naszych Klientów.

VERTE CMS jest skalowalnym, obiektowy system, w oparciu o który budujemy rozwiązania wymagające wysokiej wydajności oraz bezpieczeństwa. W oparciu o to oprogramowanie tworzymy strony ministerstw np. www.uokik.gov.pl oraz rozwiązania transakcyjne dla banków. W chwili obecnej VERTE CMS doczekał się kilkuset wdrożeń i wielu niezależnych audytów bezpieczeństwa.

VERTE CMSTYPO3

 

Co zyskujesz?

  • Współpracę z profesjonalnym partnerem,
  • Zespół project manager’ów będących zawsze do Twojej dyspozycji,
  • Projekt strony www dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb,
  • Stabilny system, który umożliwi Ci samodzielne dodawanie podstron, zdjęć, edycję tekstów i wiele więcej...

 


Jeżeli mają Państwo pytanie dotyczące tworzenia stron internetowych prosimy o kontakt telefoniczny +48 42 639 89 02 lub o wysłanie formularza.

Formularz
Jeżeli chcesz polecić komuś naszą stronę wypełnij poniższy formularz:
* Twoje imię:
* Twój e-mail:
* Imię odbiorcy:
* E-mail odbiorcy:
Komentarz:
* pole wymagane