Oferta

Wiemy jak kreować wizerunek firmy w Internecie

Projektowanie stron www

WYCEŃ PROJEKT
WYCEŃ PROJEKT

Potrafimy stworzyć profesjonalną stronę internetową.

Jako agencja interaktywna ale i software house, projektujemy strony internetowe dla małych firm, korporacji oraz urzędów państwowych. Tworzymy strony www, witryny korporacyjne, strony produktowe, portale, strony internetowe urzędów oraz ministerstw. Projektujemy strony internetowe skierowane do dzieci oraz strony dla developerów. Systemy intra oraz extranet. By zobaczyć jak szeroki jest nasz zakres reazlizacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

 

projektowanie stron internetowych w VENTI

 

Indywidualny projekty strony - indywidualne podejście

Mieliśmy przyjemność pracować z wieloma Klientami. Tworzenie stron www to dziedzina, którą zajmujemy się od wielu lat. Nasze doświadczenie pozwala nam na indywidualne przytosowanie tworzonego serwisu do potrzeb każdego Klienta. Kiedy tworzymy stronę internetową, punktem wyjścia jest rozmowa z Klientem, na jej podstawie tworzymy koncepcje i indywidualny projekt graficzny, ponieważ projektowanie stron www to nasza pasja. Dlatego z naszych usług korzystają Klienci z tak wielu różnych branż.

 

Wdrażamy najnowsze technologie internetowe

Projektowanie stron internetowych wymaga dużej wiedzy. Nasi specjaliści ją mają. Kiedy projektujemy strony internetowe korzystamy z najnowszych technologii. Oferowane serwisy i rozwiązania dla Internetu tworzymy z wykorzystaniem technologii HTML5, CSS, PHP 8.0, jQuery, Bootstrap3 oraz baz danych MySQL.

technologie tworzenia stron www

 

Na projektowanych przez nas stronach wykonujemy animowane efekty. Wykorzystujemy nasz autorski system zarządzania treścią (CMS) VERTE CMS, system WORDPRESS oraz wdrażamy system TYPO3, który dostępny jest na licencji GPL. Więcej informacji o wykorzystywanych przez nas systemach CMS znajduje się w sekcji: sytemy zarządzania treścią CMS.

Kiedy projektujemy strony internetowe, korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia. Dzięki temu wiemy, jak stworzyć stronę internetową, która jest zgodna ze wskazówkami twórców największych przeglądarek oraz wyszukiwarek internetowych, może konkurować z innymi serwisami z danej branży i jest łatwa w obsłudze na Klientów. Tworzenie stron internetowych wymaga precyzji i skrupulatności. My mamy jej tak wiele, że stworzyliśmy własny system CMS, który jest łatwy w obsłudze dla naszych Klientów.

 

Dla nas liczy się szybkość ładowania stron www

Projektowane przez nas witryny są szybkie i niezawodne w działaniu. Każdy projekt jest testowany i udoskonalany na kolejnych etapach prac. Jednocześnie, dzięki optymalizacji kodu i elementów graficznych, nie muszą Państwo wybierać między estetyką a szybkością i funkcjonalnością. Roczna gwarancja i stała opieka nad serwisem, to dodatkowe zalety naszych usług.

 

Co więcej zyskujesz?

 • Współpracę z profesjonalnym partnerem,
 • Dedykowany project manager będący zawsze do Twojej dyspozycji,
 • Indywidualny, nieszablonowy projekt strony www dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb,
 • Stabilny system, który umożliwi Ci samodzielne dodawanie podstron, zdjęć, edycję tekstów i wiele więcej...
 • Stałą, kompleksową opiekę zespołu różnych specjalistów internetowych.

 

Tworzymy responsywne strony internetowe

Czym są responsywne strony internetowe (Responsive Web Design)?

Jest to idea projektowania stron www. Jej głównym założeniem jest to, że tworzona witryna będzie wrażliwa (ang. responsive) na zmiany szerokości ekranu, na którym jest oglądana. Witryna w sposób inteligentny dostosowuje rozłożenie poszczególnych elementów tak, żeby zapewnić jak największą wygodę przeglądania treści bez względu na to jakie urządzenie jest używane. 

Projektowane przez nas rozwiązania zapewniają, iż obsługa nawigacji jest zawsze w maksymalny sposób dostosowana do danego rodzaju urządzenia. Końcowy użytkownik nigdy nie napotka problemów wynikających ze źle przemyślanych elementów, które sprawdzają się na ekranach komputerów stacjonarnych czy laptopów, jednak nie są użyteczne na tabletach czy telefonach.

Dlaczego z nami warto stworzyć responsywną stronę internetową?

 • Ponieważ wyróżnia nas podejście do projektowania i przygotowania rozwiązania responsywnego. Nasze serwisy nie powstają na szablonie - każdy jest projektowany niezależnie z uwzględnieniem potrzeb klienta.
 • Często Responsive Web Design w wykonaniu mniej profesjonalnych firm sprowadza się do skalowania wszystkich elementów i ich przesuwania tak, żeby mieściły się na ekranie.
 • Nasze projekty są zawsze najpierw dokładnie analizowane. Jeżeli jakiś element nie jest ważny w przypadku wersji dla tabletów lub smartfonów, to zostanie on ukryty bądź umieszczony w miejscu gdzie nie będzie utrudniać nawigacji. Przemawia za nami wieloletnie doświadczenie w projektowaniu ston internetowych i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

 

responsywne strony internetowe (responsive web design)

 

Do tworzenia witryn zgodnych z ideą RWD wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, które pozwalają na uzyskanie doskonałych efektów wyświetlania na różnych urządzeniach zarówno mobilnych, jak i stacjonarnych. Przy tworzeniu responsywnych szablonów całkowicie rezygnujemy z takich technologii jak Flash czy Silverlight na rzecz zaawansowanych skryptów, które powstają z wykorzystaniem HTML5, CSS oraz JavaScript. Odpowiednie połączenie wyżej wymienionych rozwiązań sprawia, że nasze serwisy RWD działają płynnie i wydajnie nawet w słabych konfiguracjach sprzętowych.

Zalety serwisów responsywnych:

 • Strony dostosowane do każdego urządzenia;
 • Elementy nawigacyjne, które ułatwiają korzystanie z witryny na urządzeniach z ekranami dotykowymi;
 • Brak oddzielnych wersji witryny dla urządzeń mobilnych;
 • Wyjątkowa elastyczność;
 • Wygoda użytkowania dzięki zoptymalizowanej nawigacji na różnych urządzeniach;
 • Optymalizacja SEO serwisu jest wykonywana jednorazowo dla różnych „wersji” serwisu;
 • Udostępnianie serwisu pod jednym adresem ułatwia użytkownikom dzielenie się i linkowanie.

 

Etapy tworzenia naszych stron internetowych

Tworzenie stron www to złożony proces wymagający specjalistycznych umiejętności wielu osób, na każdym etapie jego realizacji. Każda tworzona od podstaw strona internetowa wymaga rozpoznania potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Proces tworzenia stron internetowych odbywa w następujących etapach:

Rozpoznanie potrzeb

W trakcie konsultacji z Państwem ustalane są odpowiedzi na podstawowe pytania:

 • Jaki jest cel stworzenia strony internetowej?
 • Do kogo jest ona adresowana?
 • W jaki sposób strona www ma być wykorzystywana w działaniach promocyjnych?

Planowanie

W oparciu o poczynione ustalenia, określana jest zawartość merytoryczna oraz funkcjonalność strony www.
Na tym etapie tworzona jest podstawowa mapa podstron, powstaje zarys systemu nawigacji.

 

wdrożenie stron www z VENTI

 

Projektowanie strony www

Ostateczne ustalenia są wypadkową Państwa oczekiwań i naszych propozycji. Następnie opracowywany jest projekt graficzny strony głównej serwisu oraz kluczowych podstron i elementów funkcjonalnych. Tworzona jest dokumentacja serwisu w formie przejrzystego konspektu. Określana jest struktura bazy danych.

Tworzenie strony www (kodowanie i programowanie strony internetowej)

Serwis www jest tworzony w oparciu o zaakceptowane projekty. Strona internetowa zostaje skodowana za pomocą języka HTML oraz zostają zaprogramowane podstawowe funkcjonalności strony www. W tym momencie następuje instalacja wybranego systemu zarządzania treścią (CMS): TYPO3, WORDPRESS lub VERTEsystem. Na koniec do serwisu zostają dołączone ewentualne animacje. Wszystko zostaje wykonane zgodnie z wcześniej przygotowaną dokumentacją strony internetowej.
Termin wykonania określamy w umowie. W trakcie realizacji Klienci mają stały wgląd w postępy prac. Strona internetowa w trakcje realizacji jest dostępna dla Klienta.

Test poprawności wykonania serwisu www

Już w trakcie tworzenia strony www ale, przede wszystkim, po wykonaniu strony internetowej poszczególne elementy serwisu są sprawdzane, testowane i udoskonalane.

Publikacja strony www

Strona www zostaje uruchomiona na naszym serwerze lub innym, wskazanym przez Klienta.

Usługi dodatkowe

Po publikacji serwisu w Internecie, nasza agencja interaktywna oferuje usługi dodatkowe. Proponujemy autorską opiekę nad serwisem, pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych oraz kampanie reklamowe online.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Atman - Data Center Poland
PAWLIK NIERUCHOMOŚCI S.C.
Arche Siedlisko
Lu-net
Atlas
Synthos Direct
ERA
Cephamed
Tor Służewiec
AgroAs
Galeria Przymorze APSYS
Polska Grupa Zbrojeniowa
PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
Cerrad x La Mania Home
oooo
oooooooo

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

Venti - kontakt

FORMULARZA ZAPYTANIA

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIE
DOTYCZĄCE NASZEJ OFERTY PROSIMY
O KONTAKT TELEFONICZNY
+48 42 639 89 02
LUB WYSŁANIE FORMULARZA

 1. * wybierz temat
 2. * podaj e-mail
 3. * napisz wiadomość
 4. * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce Prywatności.
  TAK