Oferta

Wiemy jak kreować wizerunek firmy w Internecie

Systemy zarządzania treścią (CMS)

CMS WORDPRESS

powrót

CMS WORDPRESS jest system typu „open source”.

WordPress jest rozwijany przez programistów wolontariuszy z całego świata, codziennie tworzy nowe szablony oraz wtyczki. Jego zarządzanie odbywa się przy pomocy panelu administracyjnego z poziomu przeglądarki internetowej.
WORDPRESS jest prosty i intuicyjny w obsłudze, a jego podstawowe możliwości można rozszerzyć z pomocą dostępnych w Internecie wtyczek.

Agencja Venti ma aktualnie na koncie kilkadziesiąt realizacji opartych o WordPress. 

Należą do nich duże serwisy korporacyjne i produktowe, gdzie wyzwaniem była integracja stron z zewnętrznymi systemami i bazami danych, przy zachowaniu bezpieczeństwa, wydajności  i szybkości działania stron. Dedykowane rozwiązania zaprojektowane i zakodowane pod szczególne wymogi Klienta stały się naszą specjalizacją. 
W naszym porfolio widnieje także wiele serwisów internetowych o charakterze wizerunkowym, wizytówkowym, gdzie główny nacisk położony został na oryginalność projektu graficznego, a także atrakcyjność animacji czy innowacyjność nawigowania. 

Współpracę z Klientami po wdrożeniu serwisów kontynuujemy w zakresie asysty technicznej, na którą składa się doradztwo, update serwisów, bieżąca obsługa programistyczne, graficzna i redakcyjna. 

 

 

Przykłady serwisów internetowych opartych o ten system można obejrzeć w naszym portfolio.

zobacz nasze realizacje na CMS WORDPRESS


powrót
Venti - kontakt

FORMULARZA ZAPYTANIA

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIE
DOTYCZĄCE NASZEJ OFERTY PROSIMY
O KONTAKT TELEFONICZNY
+48 42 639 89 02
LUB WYSŁANIE FORMULARZA

  1. * wybierz temat
  2. * podaj e-mail
  3. * napisz wiadomość
  4. * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce Prywatności.
    TAK