Oferta

Wiemy jak kreować wizerunek firmy w Internecie

Systemy zarządzania treścią (CMS)

WYCEŃ PROJEKT
WYCEŃ PROJEKT

CMS WORDPRESS

powrót

CMS WORDPRESS jest system typu „open source”.

WordPress to CMS rozwijany przez programistów-wolontariuszy z całego świata, codziennie są tworzone do niego nowe szablony oraz wtyczki. Zarządzanie nim odbywa się przy pomocy panelu administracyjnego z poziomu przeglądarki internetowej.

WordPress jest prosty i intuicyjny w obsłudze, a jego podstawowe możliwości można rozszerzyć z pomocą dostępnych w Internecie wtyczek.

CMS Wordpress

Tworzenie stron WordPress z agencją interaktywną VENTI

Agencja Interaktywna VENTI ma aktualnie na koncie kilkadziesiąt realizacji opartych o WordPress. Należą do nich duże serwisy korporacyjne i produktowe, gdzie wyzwaniem była integracja stron z zewnętrznymi systemami i bazami danych, przy zachowaniu bezpieczeństwa, wydajności i szybkości działania stron.

Dedykowane rozwiązania zaprojektowane i zakodowane pod szczególne wymogi Klienta stały się naszą specjalizacją. Tworzymy własne autorskie wtyczki do WordPress, nie operamy się jedynie o gotowe rozwiązania, dzięki czemu nasze strony www oparte o WordPress działają wydajniej, a zarządzanie stroną internetową w panelu CMS jest prostsze. Tworzymy również indywudualne projekty graficze do Wordpress, dzięki czemu zyskują Państwo niepowtarzalność swojej strony internetowej.

W naszym portfolio widnieje także wiele serwisów internetowych o charakterze wizerunkowym, wizytówkowym, gdzie główny nacisk położony został na oryginalność projektu graficznego, a także atrakcyjność animacji czy innowacyjność nawigowania.

Współpracę z Klientami po wdrożeniu serwisów kontynuujemy w zakresie asysty technicznej, na którą składa się doradztwo, update serwisów, bieżąca obsługa programistyczne, graficzna i redakcyjna.

Przykłady serwisów internetowych opartych o ten system CMS można obejrzeć w naszym portfolio:

Zobacz nasze pełne portfolio WordPress


powrót
Venti - kontakt

FORMULARZA ZAPYTANIA

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIE
DOTYCZĄCE NASZEJ OFERTY PROSIMY
O KONTAKT TELEFONICZNY
+48 42 639 89 02
LUB WYSŁANIE FORMULARZA

  1. * wybierz temat
  2. * podaj e-mail
  3. * napisz wiadomość
  4. * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce Prywatności.
    TAK