Portfolio

Obejrzyj nasze strony www i sklepy internetowe

Portfolio - Nasze Realizacje - WordPress

FILTRUJ PORTFOLIO PO: BRANŻA
CMS
Mech Masz Habdas

2023

Mech Masz Habdas
Nasza agencja zrealizowała nowy serwis internetowy dla przedsiębiorstwa Mech Masz Habdas, które posiada szerokie doświadczenie w zakresie obróbki stal...

Nasza agencja zrealizowała nowy serwis internetowy dla przedsiębiorstwa Mech Masz Habdas, które posiada szerokie doświadczenie w zakresie obróbki stali i tworzyw sztucznych.


Serwis został stworzony w oparciu o system Wordpress. Przedstawia informacje o przedsiębiorstwie oraz ofertę. Witryna zawiera sekcje dedykowane parkowi maszynowemu przedsiębiorstwa oraz kontroli jakości, jak również galerie realizacji z podziałem na konkretne kategorie.

 

Serwis został wyposażony w moduły funkcjonalne, umożliwiające takie zarządzanie zawartością, by każda podstrona w serwisie mogła wyglądać unikatowo.


Strona Mech Masz Habdas została wykonana w technologii Responsive Web Design.

Cerrad x La Mania Home

2022

Cerrad x La Mania Home
Agencja interaktywna VENTI zrealizowała kolejny nowy serwis internetowy dla Cerrad Sp. z o.o. Dotyczy on najnowszych kolekcji płytek Cerrad x La Mania...

Agencja interaktywna VENTI zrealizowała kolejny nowy serwis internetowy dla Cerrad Sp. z o.o. Dotyczy on najnowszych kolekcji płytek Cerrad x La Mania Home. Kolekcje płytek Cerrad zdobywają szerokie uznanie wśród klientów z ponad pięćdziesięciu państw na świecie.

Serwis internetowy prezentuje 4 nowe kolekcje płytek gresowych, powstałych we współpracy marki Cerrad. z marką La Mania Home i ambasadorką projektu, Joanną Przetakiewicz, dyrektor kreatywną i założycielką domu mody La Mania.

Cztery nowe kolekcje płytek gresowych Cerrad x La Mania Home są prezentowane na zindywidualizowanych kartach kolekcji, gdzie prezentowane są poszczególne kolory płytek tych kolekcji, a w ramach nich, poszczególne rozmiary płytek wraz ich właściwościami.

W serwisie znajduje się również katalog produktów pozwalający wyszukać bezpośrednio poszczególne produkty przy użyciu zaawansowanych filtrów. Oprócz tego, serwis zawiera również mapę dystrybutorów, aktualności, kontakt i podstronę opisującą Ideę stworzenia takich kolekcji płytek. A wszystko to w 8 wersjach językowych i nowoczesnym projekcie layoutu dostarczonym przez firmę CERRAD.

 

Atman - Data Center Poland

2022

Atman - Data Center Poland
Agencja interaktywna VENTI zrealizowała nowy serwis internetowy dla ATMAN S.A. działającego w branży IT, który jest liderem rynku dla usług data cente...

Agencja interaktywna VENTI zrealizowała nowy serwis internetowy dla ATMAN S.A. działającego w branży IT, który jest liderem rynku dla usług data center w Europie Środkowo-Wschodniej. Serwis został stworzony w oparciu o system WordPress. Serwis typu one-page został stworzony w celu promocji usług kolokacji na rynku amerykańskim.

Polska Grupa Zbrojeniowa

2020

Polska Grupa Zbrojeniowa
Korporacyjna witryna PGZ integruje ofertę o informacje spółek wchodzących w skład grupy. Wielopoziomowy system administracji pozwala zachować spójny p...

Korporacyjna witryna PGZ integruje ofertę o informacje spółek wchodzących w skład grupy. Wielopoziomowy system administracji pozwala zachować spójny przekaz i zarządzać wpisami redaktorów. Strona oparta o system zarządzania treścią WordPress.

Atman sp. z.o.o.

2019

Atman sp. z.o.o.
Agencja Venti zrealizowała nowy serwis inernetowy dla przedsiębiorstwa teleinformatycznego ATM S.A., który jest liderem rynku dla usług data cent...

Agencja Venti zrealizowała nowy serwis inernetowy dla przedsiębiorstwa teleinformatycznego ATM S.A., który jest liderem rynku dla usług data center w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Serwis został stworzony w oparciu o system Wordpress. Przedstawia informacje o przedsiębiorstwie oraz ich ofertę. Witryna zawiera sekcje dedykowane usługom oraz infrastrukturze, jak rownież obszerny dział FAQ z podziałem na konkretne kategorie. Serwis został wyposażony w moduły funkcjonalne umożliwiające zarządzanie treścią na różny sposób, dzięki czemu każda podstrona może wyglądać unikatowo.

Strona ATM S.A. jest utrzymana w wąskiej kolorystyce, która ma na celu podkreślenie nowoczesności i elegancji serwisu.

 

Serwis wykonany w technologii Responsive Web Design.

Cerrad

2019

Cerrad
Agencja Venti stworzyła nowoczesny serwis dla polskiej firmy zajmującej się produkcją oraz oraz sprzedażą płytek gresowych i klinkierowych. Kolekcje p...

Agencja Venti stworzyła nowoczesny serwis dla polskiej firmy zajmującej się produkcją oraz oraz sprzedażą płytek gresowych i klinkierowych. Kolekcje płytek Cerrad zdobywają uznanie klientów z ponad pięćdziesięciu państw na świecie.
Serwis internetowy przedstawia bogatą i bardzo rozbudowaną ofertę produktów, podzieloną na produkty i kolekcje. Dotarcie do szukanego produktu, pomimo dużej ilości asortymentu, jest łatwe i intuicyjne, dzięki zastosowanym filtrom.  W serwisie znajduję się także moduł umożliwiający szybkie zlokalizowanie najbliższego sklepu, w którym można dokonać zakupu produktów. Witryna zawiera również sekcje dedykowane różnym grupom docelowym: partnerom handlowym, projektantom oraz przedstawicielom handlowym. Każda z trzech sekcji posiada dedykowaną ofertę, aktualności i inne zakładki. Dodatkowo jedna z sekcji dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników. 
Warto zwrócić uwagę na subserwis http://www.ultime.cerrad.com, wykonany w ramach realizacji serwisu, oparty na innej szacie graficznej strony głównej, prezentujący inny asortyment - wielkoformatowe płytki.  
Każdy z serwisów, podobnie jak dedykowane sekcje jest administrowany w ramach jednego panelu administracyjnego. 

zobacz referencje
Atlas

2017

Atlas
Integracja wewnętrznych systemów informatycznych oraz nowych treści z wykorzystaniem Wordpressa to wyzwanie. Szczególnie jeżeli Klientem jest firma ta...

Integracja wewnętrznych systemów informatycznych oraz nowych treści z wykorzystaniem Wordpressa to wyzwanie. Szczególnie jeżeli Klientem jest firma tak wymagająca jak Atlas.

Strona internetowa ATLAS to serwis o charakterze korporacyjno – produktowym. Można w nim odnaleźć kluczowe informacje na temat marek należących do Grupy, zapoznać się z aktualnościami czy ofertami pracy. Kluczową część serwisu stanowi jednak szczegółowa i czytelna prezentacja produktów marki ATLAS podzielona na kategorie. Strona wyposażona jest także w wyszukiwarkę, zrealizowaną w oparciu o Elasticsearch, która umożliwia precyzyjne wyszukanie produktów i której działanie można optymalizować za pośrednictwem słów kluczowych.
W serwisie znajdują się sekcje, umożliwiające zlokalizowane doradcy czy punktu sprzedaży za pośrednictwem filtrów oraz map Google. Ponadto w serwisie można obejrzeć obiekty referencyjne, wykonane za pośrednictwem produktów marki podzielone na kategorie wg typu obiektu czy użytych produktów. Strona  stanowi dużą bazę wiedzy zarówno dla klientów marki jak i profesjonalistów czy inwestorów.
Istotną cechą strony jest także budowa serwisu, który integruje w sobie dane z wielu różnych źródeł. W serwisie odbywa się automatyczny import danych, który realizowany jest cyklicznie. Mimo zaimplementowania licznych funkcjonalności, cyklicznych importów dużej bazy danych serwis osiąga bardzo dobre statystyki szybkości ładowania strony, zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych.

Zakres usług:  Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WordPress, wdrożenie engine  Elasticsearch, przeniesienie danych z aktualnego serwisu, integracja baz danych,  migracja linków.

Enercap - Politechnika Poznańska

2024

Enercap - Politechnika Poznańska
Politechnika Poznańska to znana i renomowana uczelnia, dlatego dużym wyróżnieniem było wybranie nas na wykonawców strony projektu Enercap, mającego na...

Politechnika Poznańska to znana i renomowana uczelnia, dlatego dużym wyróżnieniem było wybranie nas na wykonawców strony projektu Enercap, mającego na celu wzmocnienie pozycji Unii Europejskiej w temacie magazynowania energii. Stworzyliśmy witrynę opartą o WordPress prezentującą założenia projektu i aktualności.  Serwis posiada także rozbudowany formularz rekrutacyjny.

Wille w Szczawnicy

2023

Wille w Szczawnicy
Nasza agencja stworzyła stronę internetową dla sieci luksusowych willi w Szczawnicy, opartą na systemie WordPress. Głównym celem strony jest umożliwie...

Nasza agencja stworzyła stronę internetową dla sieci luksusowych willi w Szczawnicy, opartą na systemie WordPress. Głównym celem strony jest umożliwienie klientom dokonywania rezerwacji w jednej z trzech przepięknych willi, zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Szczawnica. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje o każdej willi, w tym opisy, zdjęcia, plany pomieszczeń oraz dostępne udogodnienia. Dbamy o zapewnienie łatwego i intuicyjnego interfejsu, aby potencjalni goście mogli szybko i wygodnie zarezerwować wymarzone wakacje.

Project Communitas

2023

Project Communitas
Agencji interaktywnej VENTI została zlecone wykonanie strony internetowej dla projektu Communitas. Strona została stworzona przy użyciu systemu WordPr...

Agencji interaktywnej VENTI została zlecone wykonanie strony internetowej dla projektu Communitas. Strona została stworzona przy użyciu systemu WordPress, wykorzystując zaawansowane technologie. Dzięki temu, serwis internetowy jest nie tylko łatwy w obsłudze, ale także intuicyjny dla użytkowników.

Beton na dom

2023

Beton na dom
Beton na dom wchodzi w skład firmy Cemex - jednego z czołowych producentów betonu w Polsce.   Firma Venti podjęła się redesignu serwisu - o...

Beton na dom wchodzi w skład firmy Cemex - jednego z czołowych producentów betonu w Polsce.

 

Firma Venti podjęła się redesignu serwisu - odświeżenie szaty graficznej, wyraźniejsze powiązanie pomiędzy poradami a produktami z nimi związanymi, czy uspójnienie Betonu na dom oraz Cemexu - to były wyzwania, z którymi musieliśmy się zmierzyć.

 

Współpraca między nami zaowocowała nową odsłoną, zgodną z obecnymi trendami świata designu, zachowując przy tym dobre praktyki pod kątem użyteczności.

 

Strona oparta jest o CMS Wordpress.

Luxury Life

2023

Luxury Life
Agencji interaktywnej VENTI została zlecone wykonanie portalu "Luxury Life". Strona została stworzona przy użyciu systemu WordPress, wykorzystując zaa...

Agencji interaktywnej VENTI została zlecone wykonanie portalu "Luxury Life". Strona została stworzona przy użyciu systemu WordPress, wykorzystując zaawansowane technologie. Dzięki temu, serwis internetowy jest nie tylko łatwy w obsłudze, ale także intuicyjny dla użytkowników.

EPP

2023

EPP
EPP to najbardziej rozpoznawalny zarządca centrów handlowych w Polsce - prawdopobnie choć raz w życiu byliście w nieruchomości, która widnieje pod ich...

EPP to najbardziej rozpoznawalny zarządca centrów handlowych w Polsce - prawdopobnie choć raz w życiu byliście w nieruchomości, która widnieje pod ich szyldem. Projekt był wynikową intenstywnych prac dwóch zespołów.

 

Serwis został wzbogacony o takie funkcjonalności jak eksportowanie wpisów do PDF oraz na udostępnianie ich w prosty i łatwy sposób do mediów społecznościowych. Dodatkowo, EPP w odpowiedzi na rosnący problem dostępności i równości zdecydowała się na dodanie do serwisu takich udogodnień jak wersja kontrastowa serwisu oraz zmianę rozmiaru czcionki.

 

Wszystko to zostało zamknięte w CMS Wordpress. 

Fundacja Amaltea

2023

Fundacja Amaltea
Fundacja Amaltea prowadzi trzy działalności - przedszkole, szkołę podstawową oraz centrum szkoleń. Każda z nich jest tak samo ważna oraz wartościowa, ...

Fundacja Amaltea prowadzi trzy działalności - przedszkole, szkołę podstawową oraz centrum szkoleń. Każda z nich jest tak samo ważna oraz wartościowa, a przede wszystkim skupia mnóstwo informacji, które codziennie przeglądają rodzice oraz uczniowie.

 

System pop-up'ów oraz jasno oznaczone przyciski rekrutacji pozwalają z łatwością odnaleźć się nowemu użytkownikowi na stronie. Serwis jest także połączony z Facebookiem, dzięki czemu dodawane tam posty pojawiają się także na stronie.

 

Realizacja pozwala na zarządzanie wszystkimi trzema serwisami w ramach tego samego panelu Wordpress.

ZenCoaching

2023

ZenCoaching
Agencja interaktywna VENTI wykonała dla marki ZenCoachingtal nowy sklep internetowy. Stworzony został on w oparciu o system WordPress, sklep ten zawie...

Agencja interaktywna VENTI wykonała dla marki ZenCoachingtal nowy sklep internetowy. Stworzony został on w oparciu o system WordPress, sklep ten zawiera szereg funkcji, takich jak zintegrowane płatności oraz system rezerwacji. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii, sklep internetowy jest łatwy w obsłudze i intuicyjny dla użytkowników.

Cosmo International

2022

Cosmo International
Realizacja serwisu Cosmo International opływa w kolorowe grafiki - a nie ma nic, co bardziej wyróżniałoby serwis, niż piękne zdjęcia. W tym przypadku ...

Realizacja serwisu Cosmo International opływa w kolorowe grafiki - a nie ma nic, co bardziej wyróżniałoby serwis, niż piękne zdjęcia. W tym przypadku ich nie brakuje - ale czego innego można się spodziewać po firmie, która zajmuje się tkaninami?
Strona oprócz krótkiej prezentacji asortymentu pozwala na zapis do newsletteru, który osiągnęliśmy dzięki integracji z Mailchimp - tworząc dwie oddzielne bazy dla klientów polsko i angielskojęzycznych. Wybierając odpowiednią wersję językową serwisu, dołączamy do odpowiedniego mailingu.
Cała realizacja opiera się o system zarządzania Wordpress.

H.Skrzydlewska

2022

H.Skrzydlewska
Firma Venti miała przyjemność dokonać redesignu serwisu H. Skrzydlewska, z którą współpracujemy już od 2016 roku. Wraz ze zmianą wizerunkową strony, d...

Firma Venti miała przyjemność dokonać redesignu serwisu H. Skrzydlewska, z którą współpracujemy już od 2016 roku. Wraz ze zmianą wizerunkową strony, dodatkowo zmigrowaliśmy ją na CMS Wordpress - obecnie jeden z najpopularniejszych rozwiązań na rynku.
Prace skupiły się na rozdzieleniu domeny skrzydlewska.pl na cztery subdomeny - a wszystko to zamknięte w jednym panelu administracyjnym, dla uproszczenia prac administratorom.
Nowa odsłona, a przede wszystkim rozdzielenie serwisu na usługi pogrzebowe, kwiaciarnię i sklep online, ułatwia użytkownikowi poruszanie się po stronie oraz jasno pokazuje mu już od początku, jaką ścieżkę obrać.
Usługi pogrzebowe skupiają się na pomocy osobom poszukującym informacji oraz umożliwiają - po kontakcie z pracownikiem firmy - na stworzenie wirtualnego nekrologu, który następnie każdy może wydrukować. Wirtualne nekrologi pozwalają również na zamawianie kwiatów na pogrzeb.
Kwiaciarnia to strona opisująca możliwości firmy w zakresie florystyki. Bogate doświadczenie, poparte realizacjami i wartość merytoryczna przekazana w blogu wywołuje w użytkowniku poczucie wartości oraz buduje zaufanie do firmy.

Uniwersytet Warszawski

2022

Uniwersytet Warszawski
Uniwersytet Warszawski jest najbardziej renomowaną i utytułowaną uczelnią w Polsce, słynącą z wysokiej jakości kształcenia i wybitnych naukowców. Dlat...

Uniwersytet Warszawski jest najbardziej renomowaną i utytułowaną uczelnią w Polsce, słynącą z wysokiej jakości kształcenia i wybitnych naukowców. Dlatego zdecydowano się na nawiązanie współpracy z naszą agencją VENTI, aby zapewnić odpowiednią opiekę nad stronami internetowymi Uniwersytetu. Współpraca ta polega na rozwoju, modernizacji, unowocześnieniu i rozbudowie stron należących do Uczelni. Agencja VENTI gwarantuje profesjonalną obsługę, dbając o jak najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa.

zobacz referencje
Epitaphium

2022

Epitaphium
Projekt Epitaphium to autorski pomysł agencji interaktywnej Venti, powstały z myślą o tych, których już z nami nie ma. Pozwala na cyfrowe uczczenie pa...

Projekt Epitaphium to autorski pomysł agencji interaktywnej Venti, powstały z myślą o tych, których już z nami nie ma. Pozwala na cyfrowe uczczenie pamięci bliskich osób oraz możliwość zaopiekowania się miejscem pochówku, gdy sami nie możemy tego dokonać.

W celu jego utworzenia połączyliśmy bibliotekę Javascript React, odpowiadającą za front serwisu, z frameworkiem Symfony spinającym backend. Projekt dopełniliśmy systemem zarządzania treści Wordpress.
Rozwiązanie to pozwala na jednoczesną pracę administratora zarządzającego treścią serwisu z poziomu panelu WP oraz opiekunów zajmujących się wspomnieniami o bliskich w panelu Symfony.
Epitaphium to także rozwiązanie na telefon - każda osoba o której przechowujemy wspomnienie posiada dedykowane miejsce w serwisie oraz przypisany kod QR. Kod ten utrwalamy na metalowych płytkach - po zeskanowaniu zostajemy przeniesieni w miejsce, w którym możemy przeczytać historię danej osoby.

Juwal

2022

Juwal
Agencja interaktywna Venti stworzyła serwis internetowy dla firmy Juwal, renomowanego dystrybutora tkanin i dzianin z województwa łódzkiego....

Agencja interaktywna Venti stworzyła serwis internetowy dla firmy Juwal, renomowanego dystrybutora tkanin i dzianin z województwa łódzkiego.
Serwis posiada dostęp do systemu zarządzania treścią Wordpress, który pozwala na łatwą edycję treści na stronie. 

Arche Siedlisko

2022

Arche Siedlisko
Agencja Venti zrealizowała nowy serwis inernetowy dla przedsiębiorstwa ARCHE S.A. prężnie działającego w branży hotelowej oraz deweloperskiej. Serwis ...

Agencja Venti zrealizowała nowy serwis inernetowy dla przedsiębiorstwa ARCHE S.A. prężnie działającego w branży hotelowej oraz deweloperskiej. Serwis został stworzony w oparciu o system Wordpress. Wielopoziomowy system administracji pozwala zachować spójny przekaz i zarządzać wpisami redaktorów.

Lu-net

2022

Lu-net
Agencja Venti zrealizowała nowy serwis inernetowy dla mazowieckiego dostawca szerokopasmowego internetu oraz telewizji cyfrowej Lu-net. Serwis zo...

Agencja Venti zrealizowała nowy serwis inernetowy dla mazowieckiego dostawca szerokopasmowego internetu oraz telewizji cyfrowej Lu-net. Serwis został stworzony w oparciu o system Wordpress. Wielopoziomowy system administracji pozwala zachować spójny przekaz i zarządzać wpisami redaktorów.

HYDRON

2022

HYDRON
Agencja Venti zrealizowała nowy serwis inernetowy dla przedsiębiorstwa Hydron, który jest liderem w branży hydrau­liki siło­wej w Europie Śr...

Agencja Venti zrealizowała nowy serwis inernetowy dla przedsiębiorstwa Hydron, który jest liderem w branży hydrau­liki siło­wej w Europie Środkowo-Wschodniej. Wielopoziomowy system administracji pozwala zachować spójny przekaz i zarządzać wpisami redaktorów. Serwis został stworzony w oparciu o system Wordpress. 

Besa Food

2021

Besa Food
Agencja Venti zrealizowała nowy serwis inernetowy dla przedsiębiorstwa Besa Food. Wielopoziomowy system administracji pozwala zachować spójny przekaz ...

Agencja Venti zrealizowała nowy serwis inernetowy dla przedsiębiorstwa Besa Food. Wielopoziomowy system administracji pozwala zachować spójny przekaz i zarządzać wpisami redaktorów. Serwis został stworzony w oparciu o system Wordpress. 

Poradnia Aloes

2021

Poradnia Aloes
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Poradni Aloes mieszczącej się na łódzkiej Retkinii. Serwis posiada wersję kontrastową oraz jest dost...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Poradni Aloes mieszczącej się na łódzkiej Retkinii. Serwis posiada wersję kontrastową oraz jest dostowowany dla niedowidzących. Został stworzony zgodnie z wytycznymi WCAG 2.1 na poziomie AA.

Synthos Direct

2021

Synthos Direct
Zrealizowaliśmy nowy serwis Synthos Direct, prezentujący wybrane produkty marki z możliwością ich zamówienia za pośrednictwem dedykowanego formularza ...

Zrealizowaliśmy nowy serwis Synthos Direct, prezentujący wybrane produkty marki z możliwością ich zamówienia za pośrednictwem dedykowanego formularza w ilościach dokładnie dopasowanych do zapotrzebowania Partnerów Klienta. 
Synthos S.A. to europejski koncern chemiczny i kluczowy gracz na światowym rynku kauczuków syntetycznych.
Witrynę charakteryzuje nowoczesny design oraz czytelna nawigacja. Oprócz sekcji produktowej zawiera także pliki po pobrania, FAQ i kontakt. Strona Synthos Direct jest responsywna i zbudowana w oparciu  o CMS WordPress. 
 

ERA

2021

ERA
Nasza agencja miała przyjemność zrealizowania nowej odsłony serwisu firmy ERA Sp. z o.o.. Ta realizacja była wyjątkowa, ponieważ każda podstrona serwi...

Nasza agencja miała przyjemność zrealizowania nowej odsłony serwisu firmy ERA Sp. z o.o.. Ta realizacja była wyjątkowa, ponieważ każda podstrona serwisu jest unikalna i zaprojektowana z najmniejszymi szczegółami. Projektowaniu towarzyszyło wiele spotkań, rozmów, analiz, a z efektów tej pracy jesteśmy bardzo zadowoleni. Wykorzystany system CMS to oczywiście WordPress.

Tor Służewiec

2021

Tor Służewiec
Agencja Venti przygotowała serwis internetowy dla słynnego Toru Służewiec, miejsca, gdzie od wielu lat odbywają się słynne wyścigi konne. Największym...

Agencja Venti przygotowała serwis internetowy dla słynnego Toru Służewiec, miejsca, gdzie od wielu lat odbywają się słynne wyścigi konne.
Największym wyzwaniem było tutaj połączenie funkcjonalności i dobrych praktyk z zakresu UX oraz bardzo dużej ilości materiałów, które musiały znaleźć się na stronie. Serwis został zaprojektowany w sposób, który pozwala łączyć wszystkie niezbędne informacje na temat wydarzeń na jednym z najważniejszych torów jeździeckich w całej Europie z odpowiednim designem.

WAN Srebrzysta Polana

2021

WAN Srebrzysta Polana
Agencja Venti wykonała kolejny serwis internetowy dla WAN S.A., warszawskiej spółki deweloperskiej, która prężnie działa na rynku nieruch...

Agencja Venti wykonała kolejny serwis internetowy dla WAN S.A., warszawskiej spółki deweloperskiej, która prężnie działa na rynku nieruchomości. 
Założeniem serwisu było przedstawienie oferty jednej z inwestycji. Zakładki prezentują opis inwestycji, lokalizację, ofertę, a także galerię. Oferta została przedstawiona w ciekawy graficzny sposób poprzez obrysowanie dostępnych lokali, po których kliknięciu wyświetla się opis wybranej nieruchomości. Elementy serwisu mogą bć w łatwy sposób edytowalny dzięki systemowi zarządzania treścią WordPress.

NARODOWY INSTYTUT LEKÓW - NIL

2021

NARODOWY INSTYTUT LEKÓW - NIL
Strona Narodowego Instytutu leków to serwis wykonany w oparciu o WordPress. Zawiera informacje na temat działalności Instytutu, aktualnościach i ośrod...

Strona Narodowego Instytutu leków to serwis wykonany w oparciu o WordPress. Zawiera informacje na temat działalności Instytutu, aktualnościach i ośrodkach referencyjnych. Strona zawiera dedykowaną sekcję BIP. Serwis powstał zgodnie ze standardami WCAG 2.1. 

FlexiClosing

2021

FlexiClosing
Zrealizowaliśmy serwis internetowy systemu - zautomatyzowanego zarządzania dla nowoczesnej księgowości. System zarządzania treścią wykorzystany przy t...

Zrealizowaliśmy serwis internetowy systemu - zautomatyzowanego zarządzania dla nowoczesnej księgowości. System zarządzania treścią wykorzystany przy tym projekcie to CMS WordPress.

Warsaw Jumping

2021

Warsaw Jumping
Agencja Venti stworzyła kolejny serwis internetowy dla klienta, jakim jest Totalizator Sportowy. Serwis poświęcony jest w całości przybliżeniu Uż...

Agencja Venti stworzyła kolejny serwis internetowy dla klienta, jakim jest Totalizator Sportowy. Serwis poświęcony jest w całości przybliżeniu Użytkownikowi informacji na temat wydarzenia - Warsaw Jumping.

Warsaw Jumping, to organizowane na skalę europejską zawody jeździeckie, które odbędą się na unikalnym warszawskim Torze Służewiec, przy udziale światowych osobistości nie tylko ze świata jeździeckiego, ale także biznesu, kultury i polityki. Wykorzystany system CMS - WordPress.

PRTE

2021

PRTE
Agencja Venti przygotowała nowy serwis internetowy dla Pracowniczego Towarzystwa Emerytalnego "Nowy Świat" S.A. Serwis oparty o sytem zarządzania treś...

Agencja Venti przygotowała nowy serwis internetowy dla Pracowniczego Towarzystwa Emerytalnego "Nowy Świat" S.A. Serwis oparty o sytem zarządzania treścią Wordpress. Jedną z ciekawszych funkcjonalności tej strony jest Kalkulator emerytalny, który w formie wykresu prezentuje wielkości kapitału emerytalnego.

Stowarzyszenie Papierników Polskich

2021

Stowarzyszenie Papierników Polskich
Agencja Venti zrealizowała nowy serwis internetowy dla Stowarzyszenia Papierników Polskich. Stowarzyszenie zajmuje się integracją papierników oraz kul...

Agencja Venti zrealizowała nowy serwis internetowy dla Stowarzyszenia Papierników Polskich. Stowarzyszenie zajmuje się integracją papierników oraz kultywowaniem historii papiernictwa. System zarządzania treścią wykorzystany przy tym projekcie to Wordpress.

Madamar

2021

Madamar
Agencja Venti stworzyła serwis internetowy dla marki Madamar działającej na rynku farmaceutycznym. Strona posiada dwie wersje językowe i prezentuje of...

Agencja Venti stworzyła serwis internetowy dla marki Madamar działającej na rynku farmaceutycznym. Strona posiada dwie wersje językowe i prezentuje ofertę produktów podzielonych wg. kategorii.
System zarządzania treścią wykorzystany przy budowie strony Madamar to WordPress.

Dolina Nidy

2021

Dolina Nidy
Stworzyliśmy serwis internetowy dla marki Dolina Nidy, której właścicielem jest nasz klient Atlas sp. z o.o.. Strona prezentuje ofertę materiałów budo...

Stworzyliśmy serwis internetowy dla marki Dolina Nidy, której właścicielem jest nasz klient Atlas sp. z o.o.. Strona prezentuje ofertę materiałów budowlanych oraz szkoleń.
System zarządzania treścią wykorzystany przy tym projekcie to Wordpress.

AKCCEPT

2020

AKCCEPT
Stworzyliśmy serwis internetowy dla firmy Accept sp. j., która specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu oraz aranżacji powierzchni biurowych. Serw...

Stworzyliśmy serwis internetowy dla firmy Accept sp. j., która specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu oraz aranżacji powierzchni biurowych.
Serwis w ciekawy funkcjonalnie oraz graficznie sposób prezentuje ofertę firmy, wykonane realizacje, aktualności, a także posiada odnośnik do sklepu internetowego firmy.
System zarządzania treścią wykorzystany przy tym projekcie to WordPress.
 

ZELTECH ME

2020

ZELTECH ME
Agencja Venti stworzyła kolejny serwis internetowy dla spółki grupy Zeltech - Zeltech ME sp. z o.o.. Firma jest liderem w zakresie przeglądów, konserw...

Agencja Venti stworzyła kolejny serwis internetowy dla spółki grupy Zeltech - Zeltech ME sp. z o.o.. Firma jest liderem w zakresie przeglądów, konserwacji i przewijania silników elektrycznych, a także świadczy usługi serwisowe silników elektrycznych.
Serwis został oparty na systemie WordPress.

PolFast

2020

PolFast
Agencja interaktywna Venti stworzyła serwis internetowy dla firmy transportowo-spedycyjnej POLFAST sp.z o.o.. Serwis posiada dostęp do systemu z...

Agencja interaktywna Venti stworzyła serwis internetowy dla firmy transportowo-spedycyjnej POLFAST sp.z o.o..
Serwis posiada dostęp do systemu zarządzania treścią Wordpress, który pozwala na łatwą edycję treści na stronie. 

WAN Jeziorki Residence

2020

WAN Jeziorki Residence
Agencja Venti wykonała kolejny serwis internetowy dla WAN S.A., warszawskiej spółki deweloperskiej, która prężnie działa na rynku nieruch...

Agencja Venti wykonała kolejny serwis internetowy dla WAN S.A., warszawskiej spółki deweloperskiej, która prężnie działa na rynku nieruchomości. 
Założeniem serwisu było przedstawienie oferty jednej z inwestycji. Zakładki prezentują opis inwestycji, lokalizację, ofertę, a także galerię. Oferta została przedstawiona w ciekawy graficzny sposób poprzez obrysowanie dostępnych lokali, po których kliknięciu wyświetla się opis wybranej nieruchomości. Elementy serwisu mogą bć w łatwy sposób edytowalny dzięki systemowi zarządzania treścią WordPress.

Flexi Project

2020

Flexi Project
Agencja Venti zrealizowała serwis internetowy dedykowany programowi do skutecznego zarządzania projektami. Serwis powstał w oparciu o ścisłe wytyczne ...

Agencja Venti zrealizowała serwis internetowy dedykowany programowi do skutecznego zarządzania projektami. Serwis powstał w oparciu o ścisłe wytyczne graficzne Klienta. Bazuje na ikonografiach i charakterystycznym typie rysunków. W swojej formie wizualnej strona jest oryginalna i zarazem przejrzysta. Do witryny zostały dodane moduły, które umożliwiają samodzielne stworzenie z poziomu panelu dedykowanych różnorodnych funkcjonalnie podstron. Witryna powstała w oparciu o WordPress. 

Gardens Tax & Legal

2020

Gardens Tax & Legal
Wykonaliśmy serwis internetowy dla łódzkiej kancelarii Gardens Tax & Legal. Strona prezentuje informacje na temat usług świadczonych przez kancela...

Wykonaliśmy serwis internetowy dla łódzkiej kancelarii Gardens Tax & Legal. Strona prezentuje informacje na temat usług świadczonych przez kancelarię, zespołu oraz publikacji przygotowywanych przez doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów kancelarii.  Serwis wyposażony jest w panel WordPress, umożliwiający łatwe zarządzanie zawartością serwisu . Od strony wizualnej witryna koresponduje z logotypem Kancelarii. Intuicyjna nawigacja i czytelny układ strony to cechy charakterystyczne nowej witryny. Agencja Venti przygotowała także dla Kancelarii wzory dokumentów i broszur spójne ze stylistyką witryny. 

Galeria Przymorze APSYS

2020

Galeria Przymorze APSYS
Zrealizowaliśmy stronę internetową dla Galerii Przymorze, należącej do APSYS POLSKA. Serwis prezentuje informacje na temat centrum takie jak: aktualno...

Zrealizowaliśmy stronę internetową dla Galerii Przymorze, należącej do APSYS POLSKA. Serwis prezentuje informacje na temat centrum takie jak: aktualności, promocje czy udogodnienia. Istotną sekcję witryny stanowi prezentacja najemców - sklepów i punktów usługowych, które można filtrować po branży lub literach alfabetu. Na dedykowanej podstronie konkretnego sklepu dostępne są informacje na temat kontaktu oraz lokalizacji sklepu, przedstawionej na interaktywnej mapie. Strona Galerii jest responsywna, dostępna w dwóch wersjach językowych i wyposażona w system zarządzania treścią WordPress.

Agmet

2020

Agmet
Agencja Venti zrealizowała serwis internetowy dla firmy Agmet sp. z o.o.. Firma świadczy usługi kompleksowej realizacji, projektowania, doradztwa tech...

Agencja Venti zrealizowała serwis internetowy dla firmy Agmet sp. z o.o.. Firma świadczy usługi kompleksowej realizacji, projektowania, doradztwa technicznego obiektów biurowych, przemysłowych, magazynowych i mieszkalnych, a także centrów handlowych, czy salonów samochodowych.
Strona prezentuje informacje o ofercie firmy, realizacjach, aktualnościach, jak i zakładkę Kariera, gdzie zamieszczone są oferty pracy. 
Serwis wykonany został w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej przy wykorzystaniu systemu Wordpress.

FAS Głowno

2020

FAS Głowno
Serwis internetowy prezentujący ofertę firmy FAS Głowno będącej producentem przecinarek i szlifierek taśmowych.  Serwis stworzony przy wykorzyst...

Serwis internetowy prezentujący ofertę firmy FAS Głowno będącej producentem przecinarek i szlifierek taśmowych. 
Serwis stworzony przy wykorzystaniu systemu CMS Wordpress.

MDDP Outsourcing

2019

MDDP Outsourcing
Wykonaliśmy nową witrynę internetową dla  MDDP Outsourcing, jednej z największych polskich firm świadczących usługi outsourcingu księgowości, kad...

Wykonaliśmy nową witrynę internetową dla  MDDP Outsourcing, jednej z największych polskich firm świadczących usługi outsourcingu księgowości, kadr i płac. Witryna prezentuje informacje na temat oferty firmy, jej specjalizacji  oraz bazę wiedzy w postaci bloga z możliwością filtrowania wpisów. Prosta funkcjonalnie i nawigacyjne strona koresponduje z przejrzystą i jasną szatą graficzną. Serwis zbudowany w oparciu o WordPress. 

Okręgowa Izba Radców Prawnych

2019

Okręgowa Izba Radców Prawnych
Wykonaliśmy serwis internetowy dla Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi. Strona w kompleksowy sposób przedstawia zakres działalności zarówno Stowarz...

Wykonaliśmy serwis internetowy dla Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi. Strona w kompleksowy sposób przedstawia zakres działalności zarówno Stowarzyszenia, jak i Radców Prawnych. Jedną z ciekawych funkcjonalności strony jest wyszukiwarka Radcy Prawnego.
Serwis oparty o CMS Wordpress.

Navy Blue for Kids

2019

Navy Blue for Kids
Agencja Venti zrealizowała sklep internetowy dla Navy Blue for Kids - firmy oferującej w swoim asortymencie akcesoria dla dzieci.   Sklep N...

Agencja Venti zrealizowała sklep internetowy dla Navy Blue for Kids - firmy oferującej w swoim asortymencie akcesoria dla dzieci.

 

Sklep Navy Blue for Kids został stworzony w oparciu o wtyczkę WooCommerce dla Wordpressa. Od strony graficznej został zaprojektowany w jasnych kolorach i wypełniony grafikami przedstawiającymi produkty od najlepszej strony.

 

Serwis zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

WAN S.A.

2019

WAN S.A.
Agencja Venti wykonała nowy serwis internetowy dla Wan S.A., warszawskiej spółki deweloperskiej, która prężnie działa na rynku nieruchomości. Założeni...

Agencja Venti wykonała nowy serwis internetowy dla Wan S.A., warszawskiej spółki deweloperskiej, która prężnie działa na rynku nieruchomości. Założeniem serwisu było przedstawienie oferty spółki. Inwestycje podzielone są na kategorie i typy, dzięki czemu przeglądanie oferty jest szybkie i intuicyjne. Serwis wykorzystuje system zarządzania treścią WordPress.

Nowy Janów

2019

Nowy Janów
Agencja Venti zbudowała kolejny serwis dla Budomal Developement. Tym razem, to strona poświęcona inwestycji na Janowie. Serwis został zaprojektowany t...

Agencja Venti zbudowała kolejny serwis dla Budomal Developement. Tym razem, to strona poświęcona inwestycji na Janowie. Serwis został zaprojektowany tak, aby w sposób przejrzysty przedstawić ofertę mieszkań i nowego osiedla. Serwis posiada wyszukiwarkę mieszkań oraz wszystkie niezbędne informacje na temat osiedla oraz samego dewelopera.
Serwis zrealizowany w technologii Responsive Web Design oraz CMS WordPress.

Zeltech

2019

Zeltech
Agencja Venti stworzyła nowy serwis internetowy dla grupy Zeltech. Zeltech S.A. zajmuje się świadczeniem usług z zakresu wynajmu nieruchomości oraz ws...

Agencja Venti stworzyła nowy serwis internetowy dla grupy Zeltech. Zeltech S.A. zajmuje się świadczeniem usług z zakresu wynajmu nieruchomości oraz wspierania prowadzenia biznesu dla swoich spółek.
Serwis został oparty na systemie WordPress.

ILHO-PL

2019

ILHO-PL
Agencja Venti zrealizowała nowy serwis internetowy dla ILHO-PL, firmy z branży budownictwa i wyposażania powierzchni komercyjnych. Strona ma za zadani...

Agencja Venti zrealizowała nowy serwis internetowy dla ILHO-PL, firmy z branży budownictwa i wyposażania powierzchni komercyjnych. Strona ma za zadanie przedstawiać informacje na temat firmy oraz usługi, które oferuja swoim klientom. Serwis został zaprojektowany w sposób nowoczesny i przejrzysty. Wyróżnia się ciekawym designem oraz licznymi animacjami, które nadają mu indywidualności.
Strona wykonana w technologii Responsive Web Design. Wykorzystany system CMS to WordPress.

Przedszkole muzyczne Zebra

2018

Przedszkole muzyczne Zebra
Serwis internetowy dla Przedszkola muzycznego Zebra. Od  14 lat przedszkole zapewnia profesjonalną opiekę, dwujęzyczną edukację i wychowanie dzie...

Serwis internetowy dla Przedszkola muzycznego Zebra. Od  14 lat przedszkole zapewnia profesjonalną opiekę, dwujęzyczną edukację i wychowanie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat w atmosferze radości, szacunku i akceptacji. Serwis prezentuje podstawowe informacje oraz aktualności związane z działalnością przedszkola. Witryna ukazuję ofertę edukacyjną wraz z galerią zdjęć. Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WordPress.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

GRUPA BUMA

2018

GRUPA BUMA
Agencja VENTI zrealizowała nowy  serwis dla GRUPY BUMA, zespołu spółek działających w branży inwestycji biurowych, mieszkaniowych, zarządzania ni...

Agencja VENTI zrealizowała nowy  serwis dla GRUPY BUMA, zespołu spółek działających w branży inwestycji biurowych, mieszkaniowych, zarządzania nieruchomościami, a także generalnego wykonawstwa inwestycji. Serwis w sposób przejrzysty i atrakcyjny prezentuje ofertę Grupy a także jej portfolio. Inwestycje zrealizowane oraz w trakcie realizacji zostały oznaczone na mapie Google. Strona dostępna jest w polskiej i angielskiej wersji językowej. Wykonana została w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WordPress CMS, wprowadzenie danych.

Ożarów II Logistics Centre

2018

Ożarów II Logistics Centre
Agencja Venti zrealizowała dla firmy CBRE osiem spójnych wizerunkowo i funkcjonalnie serwisów, dotyczących inwestycji biurowych i magazynowych w różny...

Agencja Venti zrealizowała dla firmy CBRE osiem spójnych wizerunkowo i funkcjonalnie serwisów, dotyczących inwestycji biurowych i magazynowych w różnych miastach Polski. Ożarów II Logistics Centre to kompleks biurowo – magazynowy wybudowany według najwyższych standardów. Strona prezentuje m.in. atuty związane z jego położeniem za pomocą nowoczesnych infografik a także informacje o parku. Całość wspierana jest przez moduł, umożliwiający mapowanie rzutów budynków oraz poszczególnych lokali. Z poziomu Użytkownika pozwala on na wybór szukanej powierzchni i zapoznanie się z jej szczegółami.
Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny, realizacja strony, wdrożenie systemu WordPress, przygotowanie graficzne rzutów inwestycji, wprowadzenie danych. 
 

Ideal Distribution Center

2018

Ideal Distribution Center
Ideal Distribution Center to drugi park logistyczny zlokalizowany w Warszawie, łączący w sobie funkcję magazynową i biurową, realizowaną w formacie Sm...

Ideal Distribution Center to drugi park logistyczny zlokalizowany w Warszawie, łączący w sobie funkcję magazynową i biurową, realizowaną w formacie Small Business Unit. Serwis za pomocą ciekawych infografik prezentuje informacje na temat parku. Do serwisu został wdrożony moduł, pozwalający na mapowanie budynków parku oraz poszczególnych lokali. Dzięki niemu Wynajmujący może prezentować dostępne powierzchnie, a potencjalny Najemca przeglądać poszukiwane  lokale.
Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny, realizacja strony, wdrożenie systemu WordPress, przygotowanie graficzne rzutów inwestycji, wprowadzenie danych. 

Bielsko–Biała Logistics Centre

2018

Bielsko–Biała Logistics Centre
Bielsko–Biała Logistics Centre  to park dystrybucyjny składający się z 2 budynków, zawierających zarówno powierzchnie magazynowe jak i biurowe do...

Bielsko–Biała Logistics Centre  to park dystrybucyjny składający się z 2 budynków, zawierających zarówno powierzchnie magazynowe jak i biurowe do wynajęcia. Atuty parku zostały zaprezentowane poprzez nowoczesne ikonografiki. Do strony wdrożony został moduł, służący do mapowania powierzchni, dzięki czemu Użytkownicy w intuicyjny sposób mogą przeglądać dostępne lokale na stronie.
Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny, realizacja strony, wdrożenie systemu WordPress, przygotowanie graficzne rzutów inwestycji, wprowadzenie danych. 
 

Gdańsk-Kowale Distribution Centre

2018

Gdańsk-Kowale Distribution Centre
Gdańsk-Kowale Distribution Centre to park logistyczny zlokalizowany w Gdańsku.  Na stronie wdrożony został moduł umożliwiający mapowania i wy...

Gdańsk-Kowale Distribution Centre to park logistyczny zlokalizowany w Gdańsku.  Na stronie wdrożony został moduł umożliwiający mapowania i wyświetlanie dostępnych oraz wynajętych powierzchni biurowych i magazynowych. Moduł jest intuicyjny w użyciu, dzięki czemu pozwala szybko wybrać Użytkownikom odpowiednią powierzchnię.
Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny, realizacja strony, wdrożenie systemu WordPress, przygotowanie graficzne rzutów inwestycji, wprowadzenie danych. 

Manhattan Distribution Center

2018

Manhattan Distribution Center
Manhattan Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny znajdujący się w Warszawie. Serwis prezentuje opis parku, jego atuty oraz prezentuje po...

Manhattan Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny znajdujący się w Warszawie. Serwis prezentuje opis parku, jego atuty oraz prezentuje powierzchnie do wynajęcia. Do serwisu został zaimplementowany dedykowany moduł, umożliwiający mapowanie rzutów inwestycji i zmianę statusów powierzchni z poziomu panelu. Serwis jest wykonany w technologii responsywnej.
Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny, realizacja strony, wdrożenie systemu WordPress, przygotowanie graficzne rzutów inwestycji, wprowadzenie danych. 

Ożarów I Logistics Centre

2018

Ożarów I Logistics Centre
Agencja Venti zrealizowała dla firmy CBRE osiem spójnych wizerunkowo i funkcjonalnie serwisów, dotyczących inwestycji biurowych i magazynowych w różny...

Agencja Venti zrealizowała dla firmy CBRE osiem spójnych wizerunkowo i funkcjonalnie serwisów, dotyczących inwestycji biurowych i magazynowych w różnych miastach Polski. Ożarów I Logistics Centre to jeden z dwóch obiektów znajdujących się w Ożarowie. Centrum łączy w sobie funkcję magazynową i biurową, realizowaną w formacie Small Business Unit. Serwis prezentuje atuty parku, lokalizacje oraz plany budynków a także lokali. Szczegół budynku jest modułem bardzo rozbudowanym, prezentującym informacje o danym lokalu, wraz z jego dostępnością.
Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny, realizacja strony, wdrożenie systemu WordPress, przygotowanie graficzne rzutów inwestycji, wprowadzenie danych. 

Wrocław-Bielany Logistics Centre

2018

Wrocław-Bielany Logistics Centre
Serwis dedykowany jest inwestycji Wrocław-Bielany Logistics Centre – nowoczesnemu parkowi dystrybucyjnemu, oferującymi powierzchnie magazynowe do wyna...

Serwis dedykowany jest inwestycji Wrocław-Bielany Logistics Centre – nowoczesnemu parkowi dystrybucyjnemu, oferującymi powierzchnie magazynowe do wynajęcia o wysokim standardzie. Serwis prezentuje atuty parku oraz szczegóły dotyczące inwestycji. Użytkownicy mogą na stronie przeglądać rzuty oraz detale dostępnych powierzchni a także pobierać z poziomu strony rzuty powierzchni w postaci plików pdf. 
Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny, realizacja strony, wdrożenie systemu WordPress, przygotowanie graficzne rzutów inwestycji, wprowadzenie danych. 

 Fundacja PGZ

2018

Fundacja PGZ
Serwis internetowy, dla Fundacji Polskiej Grupy Zbroojeniowej, wspierającej środowiska i inicjatywy służących Ojczyźnie. Strona prezentuje najważ...

Serwis internetowy, dla Fundacji Polskiej Grupy Zbroojeniowej, wspierającej środowiska i inicjatywy służących Ojczyźnie. Strona prezentuje najważniejsze informacje o fundacji jak i jej działaniach. Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej.

Technologie: HTML, PHP, MySQL

Warsaw Distribution Center

2018

Warsaw Distribution Center
Agatapol

2017

Agatapol
Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, opracowanie koncepcji, wdrożenie serwisu w oparciu o CMS Typo3. Wersja responsywna serwsiu. Techno...

Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, opracowanie koncepcji, wdrożenie serwisu w oparciu o CMS Typo3. Wersja responsywna serwsiu.
Technologie: HTML, PHP, MySQL

CBL - Centrum Biznesu Łódź

2017

CBL - Centrum Biznesu Łódź
Centrum Biznesu Łódź oferuje swoim klientom powierzchnie biurowe przygotowywane  w oparciu o indywidualne projekty architektoniczne. Strona inter...

Centrum Biznesu Łódź oferuje swoim klientom powierzchnie biurowe przygotowywane  w oparciu o indywidualne projekty architektoniczne. Strona internetowa ma charakter wizerunkowo - informacyjny. Prezentuje atuty biurowca, lokalizację, zdjęcia oraz powierzchnie możliwie do wynajęcia. Serwis wdrożony jest w oparciu o WordPress i wykonany w polskiej wersji językowej.

Novisa Development

2017

Novisa Development
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla spółki Novisa Development, która jest jednym z największych w Polsce deweloperów specjalizujących si...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla spółki Novisa Development, która jest jednym z największych w Polsce deweloperów specjalizujących się w budownictwie mieszkaniowym jednorodzinnym. Serwis prezentuje podstawowe informacje na temat spółki, aktualności związane z jej działalnością, najnowsze inwestycje oraz prezentacje inwestycji spółki. Dodatkowo serwis posiada wiele praktycznych funkcji min. prezentacja interkatywnych planów mieszkań oraz ich opisy, jak i równiez ustandaryzowaną i nowoczesną szatę graficzną, pozwalającą lepiej odwzorować wygląd metraży znajdujących się w ofercie Novisa Development. Znajdująca się na stronie wyszukiwarka mieszkań, pozwala zlokalizować wśród wielu inwestycji konkretne, odpowiadające preferencjom użytkownika lokale. Dodatkowo strony wspierane są przez wizualizację mieszkań i osiedli, zarówno w formie wideo jak i zdjęć.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL, WordPress

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy ¦wiat”

2017

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy ¦wiat”
Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu Wordpress, prze...

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu Wordpress, przeniesienie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL

Kancelaria Agnieszka Dziki

2017

Kancelaria Agnieszka Dziki
Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, opracowanie koncepcji, wdrożenie serwisu w oparciu o CMS Wordpress. Wersja responsywna serwsiu. Te...

Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, opracowanie koncepcji, wdrożenie serwisu w oparciu o CMS Wordpress. Wersja responsywna serwsiu.
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Altkom Software & Consulting

2017

Altkom Software & Consulting
Agencja VENTI stworzyła serwis internetowy dla Altkom Software & Consulting, należącej do polskiej grupy Altkom, specjalicującej się w usługach pr...

Agencja VENTI stworzyła serwis internetowy dla Altkom Software & Consulting, należącej do polskiej grupy Altkom, specjalicującej się w usługach projektowania i tworzenia dedykowanego oprogramowania biznesowego. Serwis skoncentrowany jest na ofercie firmy oraz jej dotychczasowych realizacjach.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WordpressCMS, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Audytorium17

2017

Audytorium17
Agencja VENTI zrealizowała serwis dla Audytorium 17, grupy radiowej działającej na terenie całej Polski. Strona umożliwia zapoznanie się z najważniejs...

Agencja VENTI zrealizowała serwis dla Audytorium 17, grupy radiowej działającej na terenie całej Polski. Strona umożliwia zapoznanie się z najważniejszymi informacjami o grupie, jej aktualnościami oraz ofertą.

Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WordPress CMS, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Awbud

2017

Awbud
Agencja VENTI zrealizowała serwis dla Grupy Awbud poświęcony części Awbud Design & Build, świadczącej usługi w systemie ”projektuj i buduj”, tj. k...

Agencja VENTI zrealizowała serwis dla Grupy Awbud poświęcony części Awbud Design & Build, świadczącej usługi w systemie ”projektuj i buduj”, tj. kompleksową realizację procesów inwestycyjnych. Serwis prezentuje realizacje firmy w tej dziedzinie oraz usługi, świadczone przez firmę. Ważną sekcję serwisu stanowi także część dedykowana relacjom inwestorskim.

Serwis został zrealizowany w polskiej i angielskiej wersji językowej, w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WordPress CMS, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.
 

KS Tęcza Łyse

2016

KS Tęcza Łyse
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Klubu Sportowego Tęcza Łyse, który w sezonie 2015/2016 awansował do IV ligi.  Serwis prezentuje...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Klubu Sportowego Tęcza Łyse, który w sezonie 2015/2016 awansował do IV ligi.  Serwis prezentuje skład drużyny seniorów oraz młodzików, ligową tabelę oraz pozostałe informacje na temat klubu i rozgrywek. Serwis został zrealizowany w polskiej wersji językowej, w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WordPress CMS, wprowadzenie danych.
 

 

Synthosaward

2016

Synthosaward
Agencja VENTI zrealizowała serwis konkursowy dla firmy Synthos S.A. Synthos Chemical Award to konkurs skierowany do polskich naukowców, którzy swoją...

Agencja VENTI zrealizowała serwis konkursowy dla firmy Synthos S.A.
Synthos Chemical Award to konkurs skierowany do polskich naukowców, którzy swoją działalność naukową i badawczą realizują w dziedzinie chemii. Jest to pierwsza polska nagroda chemiczna. Serwis zawiera kompletne informacje o konkursie oraz rozbudowany formularz zgłoszeniowy.

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu Wordpress, technologia RWD.

Dobre Tłuszcze

2016

Dobre Tłuszcze
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Polskiej Federacji Producentów Żywności Związek Pracodawców (PFPŻ ZP). Serwis ma charakter informacy...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Polskiej Federacji Producentów Żywności Związek Pracodawców (PFPŻ ZP). Serwis ma charakter informacyjno-edukacyjny i koncentruje się na tłuszczach, jako jednym z podstawowych składników pokarmowych. Strona prezentuje artykuły przygotowane wspólnie z Polskim Towarzystwem Dietetyki, a także ciekawostki, słowniczek pojęć oraz porady.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WORDPRESS CMS, dodatkowe prace graficzne.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

JBB

2015

JBB
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla JBB, jednej z największych firm przetwórczych w Polsce. Nowy serwis jest responsywny i zawiera obsze...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla JBB, jednej z największych firm przetwórczych w Polsce. Nowy serwis jest responsywny i zawiera obszerną bazę produktów, przepisów oraz mapę sklepów w Polsce i zagranicą. 

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu Wordpress, przeniesienie danych. 

Nasze portfolio liczy już ponad 500 zrealizowanych projektów. Nasze wybrane projekty stron internetowych przedstawiamy właśnie tutaj. Prezentujemy zarówno duże serwisy korporacyjne, jak i mniejsze strony www firmowe i produktowe oraz profesjonalne sklepy internetowe. Zobacz jak powinny wyglądać nowoczesne, profesjonalne strony internetowe.

Venti - kontakt

FORMULARZA ZAPYTANIA

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIE
DOTYCZĄCE NASZEJ OFERTY PROSIMY
O KONTAKT TELEFONICZNY
+48 42 639 89 02
LUB WYSŁANIE FORMULARZA

  1. * wybierz temat
  2. * podaj e-mail
  3. * napisz wiadomość
  4. * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce Prywatności.
    TAK