Oferta

Wiemy jak kreować wizerunek firmy w Internecie

Systemy zarządzania treścią (CMS)

CMS TYPO3

powrót

CMS TYPO 3 to system zarządzania treścią, dostępny na zasadach licencji GNU.

CMS opiera się o język PHP, struktury baz danych SQL, posiada wbudowany parser własnego języka skryptowego TypoScript. Dzięki ponad 500 000 instalacji TYPO3 jest najbardziej rozpowszechnionym systemem zarządzania treścią dla dużych i średnich firm.

 

 

 

Czym jest Typo3

TYPO3 - czołowy, open-source`owy CMS na świecie

TYPO3 jest jednym z najbardziej cenionych systemów CMS na świecie, funkcjonujących na zasadzie open-source. Jest rozwijany w ramach dużej, międzynarodowej społeczności programistów i użytkowników. Dzięki temu ogólnodostępne są zarówno dokumentacja techniczna systemu (tutoriale i przewodniki) jak i różne formy wsparcia (specjalistyczne fora, czy wyspecjalizowane w TYPO3 agencje interaktywne jak VENTI). 
 
System został stworzony w języku PHP i współpracuje ze wszystkimi bazami danych, jak np. MySQL.

 

Więcej niż zwykły CMS...

TYPO3 jest tak rozbudowanym i oferującym tak szerokie możliwości systemem CMS, iż jest postrzegany przez wielu specjalistów jako niezależny framework, przewyższający swoimi możliwościami niejeden produkt komercyjny. Posiada własny język skryptowy TypoScript, oparty w całości na PHP.

TYPO3 jest chętnie wykorzystywane na całym świecie przy tworzeniu prostych jak i zaawansowanych serwisów internetowych, takich jak NY Times, Lufthansa, NASA, 3M, DHL, Philips czy UNESCO.

 

Zobacz nasze ostatnie realizacje

Więcej przykładów serwisów internetowych, opartych o ten system CMS można zobaczyć w naszym portfolio:

Zobacz nasze pełne portfolio TYPO3

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Działamy w branży od jej samego początku...

Agencja Interaktywna VENTI powstała w 1999 roku, a więc w czasach gdy obowiązującym standardem połączenia internetowego był wciąż modem telefoniczny. Na przestrzeni kilkunastu lat stworzyliśmy niezliczoną ilość serwisów i aplikacji internetowych oraz przeprowadziliśmy szereg kampanii e-marketingowych, konkursów czy projektów SEO. 
 
Do naszych Klientów zaliczają się zarówno małe, średnie jak i wielkie przedsiębiorstwa z kraju i zagranicy oraz instytucje państwowe i samorządowe. Mamy na koncie realizację szeregu prestiżowych projektów, których większość obejrzycie Państwo w naszym PORTFOLIO.

 

Jesteśmy specjalistami od TYPO3

Nasza przygoda z TYPO3 zaczęła się w 2010 roku, a naszą pierwszą realizacją był serwis internetowy dla sieci hipermarketów REAL. Mimo że było to dopiero nasze pierwsze podejście w tym temacie, efekt naszych prac spotkał się z wysoką oceną środowiska TYPO3 w Polsce, po dziś dzień będąc jednym ze wzorcowych projektów tego typu.
 
Od tamtej pory zrealizowaliśmy serwisy oparte o ten system dla takich klientów jak SYNTHOS, ECHO Investment, czy Elkomtech. Chociaż większość naszych realizacji na TYPO3 dotyczy wielkich i złożonych systemów informatycznych, mamy na koncie również mniejsze i prostsze serwisy.

 

Zobacz case study

Przydatne pliki do pobrania

Cechy Typo3

Panel Typo3

 


powrót

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

Venti - kontakt

FORMULARZA ZAPYTANIA

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIE
DOTYCZĄCE NASZEJ OFERTY PROSIMY
O KONTAKT TELEFONICZNY
+48 42 639 89 02
LUB WYSŁANIE FORMULARZA

  1. * wybierz temat
  2. * podaj e-mail
  3. * napisz wiadomość
  4. * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce Prywatności.
    TAK