Oferta

Wiemy jak kreować wizerunek firmy w Internecie

Systemy zarządzania treścią (CMS)

WYCEŃ PROJEKT
WYCEŃ PROJEKT

CMS TYPO3

powrót

CMS TYPO3 to system zarządzania treścią, dostępny na zasadach licencji GNU.

CMS opiera się o język PHP, struktury baz danych SQL, posiada wbudowany parser własnego języka skryptowego TypoScript. Dzięki ponad 500 000 instalacji TYPO3 jest najbardziej rozpowszechnionym systemem zarządzania treścią dla dużych i średnich firm.

 

CMS TYPO3

 

 

Czym jest TYPO3 ?

TYPO3 - czołowy, open-source`owy CMS na świecie

TYPO3 jest jednym z najbardziej cenionych systemów CMS na świecie, funkcjonujących na zasadzie open-source. Jest rozwijany w ramach dużej, międzynarodowej społeczności programistów i użytkowników. Dzięki temu ogólnodostępne są zarówno dokumentacja techniczna systemu (tutoriale i przewodniki) jak i różne formy wsparcia (specjalistyczne fora, czy wyspecjalizowane w TYPO3 agencje interaktywne jak VENTI).

System został stworzony w języku PHP i współpracuje ze wszystkimi bazami danych, jak np. MySQL.

 

Więcej niż zwykły CMS...

TYPO3 jest tak rozbudowanym i oferującym tak szerokie możliwości systemem CMS, iż jest postrzegany przez wielu specjalistów jako niezależny framework, przewyższający swoimi możliwościami niejeden produkt komercyjny. Posiada własny język skryptowy TypoScript, oparty w całości na PHP.

TYPO3 jest chętnie wykorzystywane na całym świecie przy tworzeniu prostych jak i zaawansowanych serwisów internetowych, takich jak NY Times, Lufthansa, NASA, 3M, DHL, Philips czy UNESCO.

 

Zobacz nasze ostatnie realizacje na CMS TYPO3

strony www na CMS TYPO3

Więcej przykładów serwisów internetowych, opartych o ten system CMS można zobaczyć w naszym portfolio:

Zobacz nasze pełne portfolio TYPO3

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Działamy w branży od jej samego początku

Agencja Interaktywna VENTI powstała w 1999 roku, a więc w czasach gdy obowiązującym standardem połączenia internetowego był wciąż modem telefoniczny. Na przestrzeni kilkunastu lat stworzyliśmy niezliczoną ilość serwisów i aplikacji internetowych oraz przeprowadziliśmy szereg kampanii e-marketingowych, konkursów czy projektów SEO.

Do naszych Klientów zaliczają się zarówno małe, średnie jak i wielkie przedsiębiorstwa z kraju i zagranicy oraz instytucje państwowe i samorządowe. Mamy na koncie realizację szeregu prestiżowych projektów, których większość obejrzycie Państwo w naszym PORTFOLIO.

 

Jesteśmy specjalistami od TYPO3

Nasza przygoda z TYPO3 zaczęła się w 2010 roku, a naszą pierwszą realizacją był serwis internetowy dla, już nieistniejącej w naszym kraju, sieci hipermarketów REAL. Mimo że było to dopiero nasze pierwsze podejście w tym temacie, efekt naszych prac spotkał się z wysoką oceną środowiska TYPO3 w Polsce, po dziś dzień będąc jednym ze wzorcowych projektów tego typu.

Od tamtej pory zrealizowaliśmy serwisy oparte o ten system dla takich klientów jak SYNTHOS, ECHO Investment, Elkomtech, AGROAS czy też PKP SKM. Trójmiasto Chociaż większość naszych realizacji na TYPO3 dotyczy wielkich i złożonych systemów informatycznych, mamy na koncie również mniejsze i prostsze serwisy.

 

Zobacz case study

case study TYPO3 ECHO Investment

Przydatne pliki do pobrania

Cechy Typo3

Panel Typo3

 


powrót
Venti - kontakt

FORMULARZA ZAPYTANIA

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIE
DOTYCZĄCE NASZEJ OFERTY PROSIMY
O KONTAKT TELEFONICZNY
+48 42 639 89 02
LUB WYSŁANIE FORMULARZA

  1. * wybierz temat
  2. * podaj e-mail
  3. * napisz wiadomość
  4. * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce Prywatności.
    TAK