Oferta

Wiemy jak kreować wizerunek firmy w Internecie

Reklama Google Adwords

Kampanie Google AdWords są aktualnie najbardziej skuteczną metodą pozyskania wartościowego ruchu z wyszukiwarki Google

Reklamy Adwords to zdecydowanie najszybsza i najłatwiejsza metoda na promowanie witryny w wyszukiwarce Google ale nie tylko. Reklamy Adwords to również możliwość dotarcia z reklamami do osób oglądającymi inne witryny należące do Google jak np. YouTube, Blogger ale także zupełnie inne witryny nienależące do Google.. W zależności od rodzaju kampanii, można wyświetlać różne formaty reklam: reklamy tekstowe, reklamy graficzne, reklamy animowane, reklamy wideo w YouTube

Reklamy Adwords pozwalają zaistnieć w Internecie już od kilku złotych miesięcznie! A opłata jest naliczana tylko wtedy gdy ktoś kliknie w reklamę,, by wejść na reklamowaną witrynę.

Dlaczego warto prowadzić kampanie AdWords z VENTI?

Agencja interaktywna Venti ma duże doświadczenie i kompetencje w przygotowywaniu i optymalizacji kampanii Google AdWords. Działamy na rynku od roku 2000, a kampanię Adwords prowadzimy od 2005 roku.. Mamy wielu zadowolonych klientów którzy współpracują z nami od wielu lat w zakresie AdWords.

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google:

 

 

 

(kliknij w logo powyżej aby zweryfikować)

Kampanię Google Adwords to nie tylko linki sponsorowane! Kampanie Google obejmują kilka sieci:

Kampanie linków sponsorowanych Google Adwords
05.04.2018 |

Kampanie linków sponsorowanych Google Adwords

Kampania PPC AdWords w wynikach wyszukiwania (linki sponsorowane). Kampania linków sponsorowanych realizowana jest poprzez reklamy tekstowe wyświetlane na konkretne zapytania wpisywane w wyszukiwarce przez użytkownika. Reklamy wyświetlają się nad i pod bezpłatnymi wynikami wyszukiwania (wynikami organicznymi).

więcej »

Reklamy graficzne Google AdWords
05.04.2018 |

Reklamy graficzne Google AdWords

Reklamy graficzne AdWords (kampanie bannerowe). Kampania bannerowa realizowana jest poprzez graficzne reklamy statyczne bądź animowane wyświetlane na zewnętrznych stronach, oferujących swoją przestrzeń reklamom z systemu Google AdWords oraz na stronach partnerskich Google jak Google Finanse, Gmail, Blogger czy YouTube.. Baza witryn w ramach sieci reklamowej liczy ponad dwa miliony.

więcej »


Kampania remarketingowa
05.04.2018 |

Kampania remarketingowa

Kampania remarketingowa to szczególna forma kampanii reklamowej Adwords. W ramach tej kampanii reklamy wyświetlają się użytkownikom, którzy wcześniej odwiedzili naszą stronę, a teraz odwiedzają inne strony internetowe. Reklama przypomina o odwiedzonej stronie w postaci reklam graficznych statycznych lub animowanych lub reklam tekstowych. Reklama remarketingowa występuje przeważnie w postaci bannerów graficznych.

więcej »

Kampanie produktowe Google AdWords
05.04.2018 |

Kampanie produktowe Google AdWords

Kampania produktowa Google Zakupy pozwala wyświetlać sklepom internetowym reklamy oferowanych produktów bezpośrednio w wynikach wyszukiwania na odpowiednie zapytania sprzedażowe. Reklama taka zawiera, zdjęcie produktu, jego nazwę, cenę oraz cenę sklepu.

więcej »


Reklamy Video Youtube
05.04.2018 |

Reklamy Video Youtube

Reklamy video wyświetlane są przed, w trakcie lub po wybranych materiałach YouTube. Użytkownik niezainteresowany reklamą może ją pominąć po 5 sekundach. Jeśli to zrobi lub nie obejrzy całego czasu reklamy bądź obejrzy do 30 sekund o ile reklama jest dłuższa, to opłata jest nienaliczana. Inaczej mówiąc opłata naliczana jest jedynie za rzeczywiste obejrzenia reklamy.

więcej »

Venti - kontakt

FORMULARZA ZAPYTANIA

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIE
DOTYCZĄCE NASZEJ OFERTY PROSIMY
O KONTAKT TELEFONICZNY
+48 42 639 89 02
LUB WYSŁANIE FORMULARZA

  1. * wybierz temat
  2. * podaj e-mail
  3. * napisz wiadomość
  4. * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce Prywatności.
    TAK