Oferta

Wiemy jak kreować wizerunek firmy w Internecie

Usługi graficzne

WYCEŃ PROJEKT
WYCEŃ PROJEKT

Dział kreacji agencji interaktywnej VENTI oferuje kompleksowe usługi graficzne.

Oferujemy prace graficzne od kreacji logotypu i materiałów korporacyjnych, po spójne kampanie internetowe i outdoor. Dostarczamy usługi w następujących obszarach:

 • Branding
 • Corporate Identity
 • Design
 • Digital
 • Packaging
 • Printing
 • Social Media

 

Nasze zalety to:

 • profesjonalny zespół grafików,
 • wieloletnie doświadczenie w projektowaniu graficznym,
 • szybki czas realizacji projektów.

 

Jak pracujemy?

Współpracę rozpoczynamy od dokładnego rozpoznania potrzeb. Wierzymy, że nasz klient najlepiej zna swoją branżę oraz własnych partnerów biznesowych. Dzieląc się z nami swoją wiedzą pozwala nam przygotować indywidualne rozwiązania, które trafią do dedykowanej grupy docelowej. Partnerska współpraca z klientem gwarantuje zwiększenie szans na osiągniecie biznesowego celu – niezależnie czy jest nim budowanie rozpoznawalności produktu czy zwiększenie jego sprzedaży. Dlatego, na wstępie, otrzymają Państwo do wypełnienia krótki brief, a następnie, podczas rozmowy, dedykowany Państwu Opiekun Klienta doprecyzuje szczegóły planowanych działań marketingowych.

Jak projektujemy?

Na podstawie otrzymanych informacji przygotowujemy projekty wstępne. Następnie konsultujemy je i wprowadzamy ew. korekty np. w zakresie użytych kolorów, fontów (czcionek) czy doboru zdjęć. Jeśli nie posiadają Państwo własnych materiałów pomagamy wybrać odpowiednie zdjęcia z licencjonowanych banków, zorganizować własną sesję fotograficzną lub przygotować w miejsce zdjęć atrakcyjne grafiki. Podobnie z tekstami – nasi copywriterzy chętnie pomogą przygotować informacje o Państwa firmie i produktach w taki sposób by łatwo zapadały w pamięć.

Co z realizacją?

Jeśli oczekują Państwo profesjonalnej obsługi na etapie całego projektu i chcą, by dopracowany pomysł został perfekcyjnie zrealizowany, to warto powierzyć jego realizację agencji inteaktywnej VENTI. Wieloletnia obecność na rynku, stałe podążanie za nowościami i doskonałe kontakty biznesowe pozwalają nam oferować wydruki na wysokim poziomie, przy zachowaniu rozsądnych cen. Koordynujemy także kampanie outdoor i prowadzimy wszelkie działania związane z marketingiem online.

Venti - kontakt

FORMULARZA ZAPYTANIA

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIE
DOTYCZĄCE NASZEJ OFERTY PROSIMY
O KONTAKT TELEFONICZNY
+48 42 639 89 02
LUB WYSŁANIE FORMULARZA

 1. * wybierz temat
 2. * podaj e-mail
 3. * napisz wiadomość
 4. * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce Prywatności.
  TAK