VENTI - Agencja Interaktywna

Tu jesteś: Strona główna > Portfolio > Budownictwo i nieruchomości

Budownictwo i nieruchomości

strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Mota-Engil
2015 | Mota-Engil
mota-engil-re.eu

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla spółki Mota-Engil Real Estate Management, która jest czołowym developerem wielu projektów w Europie Środkowej, w tym kilku w Polsce. Serwis prezentuje podstawowe informacje na temat spółki, aktualności związane z jej działalnością. Strona prezentuje inwestycje spółki, zarówno na świecie jak i w Polsce, umożliwiając zapoznanie się z aktywnymi projektami. Znajdująca się na stronie wyszukiwarka pozwala zlokalizować wśród wielu inwestycji konkretne, odpowiadające preferencjom Użytkownika mieszkanie. Każda inwestycja aktywna umożliwia również wyszukanie mieszkania z pomocą listy mieszkań, oraz wyszukiwarki 3D.
Serwis został zrealizowany w polskiej i angielskiej wersji językowej, w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VERTE CMS, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Atlas
2017 | Atlas
www.atlas.com.pl

Agencja VENTI zrealizowała dla GRUPY ATLAS nowy serwis internetowy.

Strona internetowa ATLAS to serwis o charakterze korporacyjno – produktowym. Można w nim odnaleźć kluczowe informacje na temat marek należących do Grupy, zapoznać się z aktualnościami czy ofertami pracy. Kluczową część serwisu stanowi jednak szczegółowa i czytelna prezentacja produktów marki ATLAS podzielona na kategorie. Strona wyposażona jest także w wyszukiwarkę, zrealizowaną w oparciu o Elasticsearch, która umożliwia precyzyjne wyszukanie produktów i której działanie można optymalizować za pośrednictwem słów kluczowych.
W serwisie znajdują się sekcje, umożliwiające zlokalizowane doradcy czy punktu sprzedaży za pośrednictwem filtrów oraz map Google. Ponadto w serwisie można obejrzeć obiekty referencyjne, wykonane za pośrednictwem produktów marki podzielone na kategorie wg typu obiektu czy użytych produktów. Strona  stanowi dużą bazę wiedzy zarówno dla klientów marki jak i profesjonalistów czy inwestorów.
Istotną cechą strony jest także budowa serwisu, który integruje w sobie dane z wielu różnych źródeł. W serwisie odbywa się automatyczny import danych, który realizowany jest cyklicznie. Mimo zaimplementowania licznych funkcjonalności, cyklicznych importów dużej bazy danych serwis osiąga bardzo dobre statystyki szybkości ładowania strony, zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych.

Zakres usług:  Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WordPress, wdrożenie engine  Elasticsearch, przeniesienie danych z aktualnego serwisu, integracja baz danych,  migracja linków.

Manhattan Distribution Center
2018 | Manhattan Distribution Center
manhattandistributioncenter.pl

Agencja Venti zrealizowała dla firmy CBRE osiem spójnych wizerunkowo i funkcjonalnie serwisów, dotyczących inwestycji biurowych i magazynowych w różnych miastach Polski. Manhattan Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny znajdujący się w Warszawie. Serwis prezentuje opis parku, jego atuty oraz prezentuje powierzchnie do wynajęcia. Do serwisu został zaimplementowany dedykowany moduł, umożliwiający mapowanie rzutów inwestycji i zmianę statusów powierzchni z poziomu panelu. Serwis jest wykonany w technologii responsywnej.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny, realizacja strony, wdrożenie systemu WordPress, przygotowanie graficzne rzutów inwestycji, wprowadzenie danych. 
 


referencje
Echo Investment
2011 | Echo Investment
www.echo.com.pl

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie TYPO3, dedykowana wersja mobilna serwisu
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Blachy Pruszyński
2018 | Blachy Pruszyński
www.pruszynski.com.pl

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla spółki Blachy Pruszyński, która jest jednym z najwiekszych producentów pokryć dachowych i elewacji w Europie. Serwis prezentuje podstawowe informacje o firmie oraz aktualności związane z jej działalnością. Witryna ukazuję ofertę firmy w postaci produktów oraz ich pełnych opisów wraz ze specyfikacjami. Znajdująca się na stronie wyszukiwarka pozwala zlokalizować wśród wielu produktów konkretne, odpowiadające preferencjom Użytkownika. Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VERTE CMS, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

 

Osiedle Piltza
2017 | Osiedle Piltza
www.osiedlepiltza.pl

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy KG GROUP, będącej holdingiem spółek na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Serwis koncentruje się na jednej z inwestycji firmy, czyli Osiedlu Piltza znajdującego się w Krakowie. Strona umożliwia zlokalizowanie dedykowanego mieszkania poprzez standardową lub interaktywną wyszukiwarkę z oznaczonymi planami mieszkań. Nowoczesna mapa z lokalizacją osiedla prezentuje również ważne, sąsiadujące z inwestycją miejsca. Strona posiada także galerię zdjęć prezentującą poszczególne etapy budowy inwestycji.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wprowadzenie danych.

Czerwone Maki
2017 | Czerwone Maki
czerwonemaki.pl

Agencja VENTI zrealizowała kolejny serwis internetowy dla firmy KG GROUP, jednej z czołowych spółek na rynku nieruchomości. Strona umożliwia zapoznanie się z ofertą mieszkaniową w ramach inwestycji Czerwone Maki, zlokalizowanej w Krakowie. Użytkownik serwisu może zapoznać się z galerią zdjęć prezentujących osiedle, jak również z planami poszczególnych mieszkań poprzez interaktywną wyszukiwarkę. Mapa prezentująca lokalizację inwestycji informuje o sąsiadujących z nią instytucjach/sklepach/szkołach etc.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wprowadzenie danych.

Wojewódzka 10
2017 | Wojewódzka 10
www.wojewodzka10.pl

Agencja VENTI zrealizowała kolejny serwis internetowy dla firmy KG GROUP, stanowiącej holding spółek komercyjnych i mieszkaniowych. Serwis koncentruje się na inwestycji Wojewódzka 10, stanowiącej kompleks biurowo-hotelowy w Katowicach. Strona umożliwia zapoznanie się z ofertą powierzchni biurowej poprzez interaktywną wyszukiwarkę prezentującą plany pięter. Dedykowane dla każdego piętra formularze pozwalają na szybki kontakt z przedstawicielem biura. Mapa wskazująca dokładną lokalizację inwestycji, prezentuje również znajdujące się w sąsiedztwie ważne miejsca i instytucje.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wprowadzenie danych.

P.R.B. BUDOMAL
2018 | P.R.B. BUDOMAL
prbbudomal.pl

Agencja Venti zrealizowała serwis internetowy dla Firma P.R.B. BUDOMAL Artur Leśniak, która istnieje na rynku budowlanym od 18 lat. PRB BUDOMAL Artur Leśniak świadczy usługi zarówno na rzecz Inwestorów prywatnych, jak i podmiotów publicznych prowadząc równocześnie własne inwestycje deweloperskie. Strona umożliwia zapoznanie się z ofertą firmy, aktualności związane z jej działalnością, najnowsze inwestycje oraz prezentuje podstawowe informacje na jej temat.

 

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wprowadzenie danych,  wdrożenie systemu Verte.

Mota Engil
2017 | Mota Engil
mota-engil-ce.eu

Agencja Venti realizowała serwis internetowy dla  Mota-Engil Central Europe, która jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce, czerpiącą  z ponad 60-letniej polskiej tradycji budownictwa drogowo-mostowego, specjalizującą się jednocześnie w budownictwie kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Serwis prezentuje podstawowe informacje na temat spółki, aktualności związane z jej działalnością oraz najnowsze inwestycje. Serwis posiada ustandaryzowaną i nowoczesną szatę graficzną.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL, Verte CMS

Novisa Development
2017 | Novisa Development
www.novisa.pl

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla spółki Novisa Development, która jest jednym z największych w Polsce deweloperów specjalizujących się w budownictwie mieszkaniowym jednorodzinnym. Serwis prezentuje podstawowe informacje na temat spółki, aktualności związane z jej działalnością, najnowsze inwestycje oraz prezentacje inwestycji spółki. Dodatkowo serwis posiada wiele praktycznych funkcji min. prezentacja interkatywnych planów mieszkań oraz ich opisy, jak i równiez ustandaryzowaną i nowoczesną szatę graficzną, pozwalającą lepiej odwzorować wygląd metraży znajdujących się w ofercie Novisa Development. Znajdująca się na stronie wyszukiwarka mieszkań, pozwala zlokalizować wśród wielu inwestycji konkretne, odpowiadające preferencjom użytkownika lokale. Dodatkowo strony wspierane są przez wizualizację mieszkań i osiedli, zarówno w formie wideo jak i zdjęć.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL, WordPress

ApartWawel
2017 | ApartWawel
www.apartwawel.pl
Agencja Venti wykonała serwis dla firmy ApartWawel. Firma wynajmuje  luksusowe apartamenty w Krakowie. Sam serwis jest przejrzysty funkcjonalny i przykuwa uwagę 
 
Wykonanie: Projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VERTE CMS, technologia RWD.
 
strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Jeżeli chcesz polecić komuś naszą stronę wypełnij poniższy formularz:
* Twoje imię:
* Twój e-mail:
* Imię odbiorcy:
* E-mail odbiorcy:
Komentarz:
* pole wymagane