Portfolio

Obejrzyj nasze strony www i sklepy internetowe

Portfolio - Nasze Realizacje

FILTRUJ PORTFOLIO PO: BRANŻA
CMS
Polska Grupa Zbrojeniowa

2020

Polska Grupa Zbrojeniowa
Korporacyjna witryna PGZ integruje ofertę o informacje spółek wchodzących w skład grupy. Wielopoziomowy system administracji pozwala zachować spójny p...

Korporacyjna witryna PGZ integruje ofertę o informacje spółek wchodzących w skład grupy. Wielopoziomowy system administracji pozwala zachować spójny przekaz i zarządzać wpisami redaktorów. Strona oparta o system zarządzania treścią WordPress.

PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście

2020

PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
Agencja Interaktywna Venti zrealizowała dla PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. nowy serwis internetowy, wykonany zgodnie ze standardami...

Agencja Interaktywna Venti zrealizowała dla PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. nowy serwis internetowy, wykonany zgodnie ze standardami WCAG 2.0 dotyczącymi dostępności. 

Strona posiada prostą i intuicyjną wyszukiwarkę połączeń, nowoczesny design, charakteryzujący się dużą przejrzystością oraz jest w pełni responsywna, dzięki czemu korzystanie z niej jest komfortowe, niezależnie od urządzenia na którym jest wyświetlana. 

Zastosowany system zarządzania treścią TYPO3 pozwala na prostą edycję zawartości z poziomu panelu administracyjnego. 
 

ATM S.A.

2019

ATM S.A.
Agencja Venti zrealizowała nowy serwis inernetowy dla przedsiębiorstwa teleinformatycznego ATM S.A., który jest liderem rynku dla usług data cent...

Agencja Venti zrealizowała nowy serwis inernetowy dla przedsiębiorstwa teleinformatycznego ATM S.A., który jest liderem rynku dla usług data center w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Serwis został stworzony w oparciu o system Wordpress. Przedstawia informacje o przedsiębiorstwie oraz ich ofertę. Witryna zawiera sekcje dedykowane usługom oraz infrastrukturze, jak rownież obszerny dział FAQ z podziałem na konkretne kategorie. Serwis został wyposażony w moduły funkcjonalne umożliwiające zarządzanie treścią na różny sposób, dzięki czemu każda podstrona może wyglądać unikatowo.

Strona ATM S.A. jest utrzymana w wąskiej kolorystyce, która ma na celu podkreślenie nowoczesności i elegancji serwisu.

 

Serwis wykonany w technologii Responsive Web Design.

Cerrad

2019

Cerrad
Agencja Venti stworzyła nowoczesny serwis dla polskiej firmy zajmującej się produkcją oraz oraz sprzedażą płytek gresowych i klinkierowych. Kolekcje p...

Agencja Venti stworzyła nowoczesny serwis dla polskiej firmy zajmującej się produkcją oraz oraz sprzedażą płytek gresowych i klinkierowych. Kolekcje płytek Cerrad zdobywają uznanie klientów z ponad pięćdziesięciu państw na świecie.
Serwis internetowy przedstawia bogatą i bardzo rozbudowaną ofertę produktów, podzieloną na produkty i kolekcje. Dotarcie do szukanego produktu, pomimo dużej ilości asortymentu, jest łatwe i intuicyjne, dzięki zastosowanym filtrom.  W serwisie znajduję się także moduł umożliwiający szybkie zlokalizowanie najbliższego sklepu, w którym można dokonać zakupu produktów. Witryna zawiera również sekcje dedykowane różnym grupom docelowym: partnerom handlowym, projektantom oraz przedstawicielom handlowym. Każda z trzech sekcji posiada dedykowaną ofertę, aktualności i inne zakładki. Dodatkowo jedna z sekcji dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników. 
Warto zwrócić uwagę na subserwis http://www.ultime.cerrad.com, wykonany w ramach realizacji serwisu, oparty na innej szacie graficznej strony głównej, prezentujący inny asortyment - wielkoformatowe płytki.  
Każdy z serwisów, podobnie jak dedykowane sekcje jest administrowany w ramach jednego panelu administracyjnego. 

Atlas

2017

Atlas
Integracja wewnętrznych systemów informatycznych oraz nowych treści z wykorzystaniem Wordpressa to wyzwanie. Szczególnie jeżeli Klientem jest firma ta...

Integracja wewnętrznych systemów informatycznych oraz nowych treści z wykorzystaniem Wordpressa to wyzwanie. Szczególnie jeżeli Klientem jest firma tak wymagająca jak Atlas.

Strona internetowa ATLAS to serwis o charakterze korporacyjno – produktowym. Można w nim odnaleźć kluczowe informacje na temat marek należących do Grupy, zapoznać się z aktualnościami czy ofertami pracy. Kluczową część serwisu stanowi jednak szczegółowa i czytelna prezentacja produktów marki ATLAS podzielona na kategorie. Strona wyposażona jest także w wyszukiwarkę, zrealizowaną w oparciu o Elasticsearch, która umożliwia precyzyjne wyszukanie produktów i której działanie można optymalizować za pośrednictwem słów kluczowych.
W serwisie znajdują się sekcje, umożliwiające zlokalizowane doradcy czy punktu sprzedaży za pośrednictwem filtrów oraz map Google. Ponadto w serwisie można obejrzeć obiekty referencyjne, wykonane za pośrednictwem produktów marki podzielone na kategorie wg typu obiektu czy użytych produktów. Strona  stanowi dużą bazę wiedzy zarówno dla klientów marki jak i profesjonalistów czy inwestorów.
Istotną cechą strony jest także budowa serwisu, który integruje w sobie dane z wielu różnych źródeł. W serwisie odbywa się automatyczny import danych, który realizowany jest cyklicznie. Mimo zaimplementowania licznych funkcjonalności, cyklicznych importów dużej bazy danych serwis osiąga bardzo dobre statystyki szybkości ładowania strony, zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych.

Zakres usług:  Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WordPress, wdrożenie engine  Elasticsearch, przeniesienie danych z aktualnego serwisu, integracja baz danych,  migracja linków.

Raz,Dwa,Trzy... warszawiakiem jesteś TY!

2017

Raz,Dwa,Trzy... warszawiakiem jesteś TY!
Jesteśmy łódzcy i warszawscy. To się musiało udać.  VENTI zrealizowała kolejny serwis dla Muzeum Powstania Warszawskiego poświęcony projektowi...

Jesteśmy łódzcy i warszawscy. To się musiało udać. 

VENTI zrealizowała kolejny serwis dla Muzeum Powstania Warszawskiego poświęcony projektowi "Raz,Dwa,Trzy...warszawiakiem jesteś Ty!". Dla najmłodszych i nie tylko przygotowaliśmy szereg pomysłowych rozwiązań na ciekawą edukację w wakacje.

 

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VerteCMS.

Technologie: VERTE, HTML, PHP, MySQL, 

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

2010

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, przeniesienie danych. Technologie: HT...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, przeniesienie danych.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

zobacz referencje
ERA

2021

ERA
Nasza agencja miała przyjemność zrealizowania nowej odsłony serwisu firmy ERA Sp. z o.o.. Ta realizacja była wyjątkowa, ponieważ każda podstrona serwi...

Nasza agencja miała przyjemność zrealizowania nowej odsłony serwisu firmy ERA Sp. z o.o.. Ta realizacja była wyjątkowa, ponieważ każda podstrona serwisu jest unikalna i zaprojektowana z najmniejszymi szczegółami. Projektowaniu towarzyszyło wiele spotkań, rozmów, analiz, a z efektów tej pracy jesteśmy bardzo zadowoleni. Wykorzystany system CMS to oczywiście WordPress.

Tor Służewiec

2021

Tor Służewiec
Agencja Venti przygotowała serwis internetowy dla słynnego Toru Służewiec, miejsca, gdzie od wielu lat odbywają się słynne wyścigi konne. Największym...

Agencja Venti przygotowała serwis internetowy dla słynnego Toru Służewiec, miejsca, gdzie od wielu lat odbywają się słynne wyścigi konne.
Największym wyzwaniem było tutaj połączenie funkcjonalności i dobrych praktyk z zakresu UX oraz bardzo dużej ilości materiałów, które musiały znaleźć się na stronie. Serwis został zaprojektowany w sposób, który pozwala łączyć wszystkie niezbędne informacje na temat wydarzeń na jednym z najważniejszych torów jeździeckich w całej Europie z odpowiednim designem.

WAN Srebrzysta Polana

2021

WAN Srebrzysta Polana
Agencja Venti wykonała kolejny serwis internetowy dla WAN S.A., warszawskiej spółki deweloperskiej, która prężnie działa na rynku nieruch...

Agencja Venti wykonała kolejny serwis internetowy dla WAN S.A., warszawskiej spółki deweloperskiej, która prężnie działa na rynku nieruchomości. 
Założeniem serwisu było przedstawienie oferty jednej z inwestycji. Zakładki prezentują opis inwestycji, lokalizację, ofertę, a także galerię. Oferta została przedstawiona w ciekawy graficzny sposób poprzez obrysowanie dostępnych lokali, po których kliknięciu wyświetla się opis wybranej nieruchomości. Elementy serwisu mogą bć w łatwy sposób edytowalny dzięki systemowi zarządzania treścią WordPress.

Prohaccp

2021

Prohaccp

Sklep wykonany w oparciu o Prestahop. Integracja bazy towarów oraz zamówień z systemem Comarch Optima.

Sklep wykonany w oparciu o Prestahop. Integracja bazy towarów oraz zamówień z systemem Comarch Optima.

AgroAs

2021

AgroAs
Agencja Venti stworzyła nowy serwis internetowy dla firmy AgroAs, będącej liderem na rynku w branży kompleksowego zaopatrzenia rolnictwa i obrotu...

Agencja Venti stworzyła nowy serwis internetowy dla firmy AgroAs, będącej liderem na rynku w branży kompleksowego zaopatrzenia rolnictwa i obrotu płodami rolnymi. Serwis wykonany przy wykorzystaniu systemu zarządzania treścią Typo3.

FlexiClosing

2021

FlexiClosing
Zrealizowaliśmy serwis internetowy systemu - zautomatyzowanego zarządzania dla nowoczesnej księgowości. System zarządzania treścią wykorzystany przy t...

Zrealizowaliśmy serwis internetowy systemu - zautomatyzowanego zarządzania dla nowoczesnej księgowości. System zarządzania treścią wykorzystany przy tym projekcie to CMS WordPress.

Warsaw Jumping

2021

Warsaw Jumping
Agencja Venti stworzyła kolejny serwis internetowy dla klienta, jakim jest Totalizator Sportowy. Serwis poświęcony jest w całości przybliżeniu Uż...

Agencja Venti stworzyła kolejny serwis internetowy dla klienta, jakim jest Totalizator Sportowy. Serwis poświęcony jest w całości przybliżeniu Użytkownikowi informacji na temat wydarzenia - Warsaw Jumping.

Warsaw Jumping, to organizowane na skalę europejską zawody jeździeckie, które odbędą się na unikalnym warszawskim Torze Służewiec, przy udziale światowych osobistości nie tylko ze świata jeździeckiego, ale także biznesu, kultury i polityki. Wykorzystany system CMS - WordPress.

PRTE

2021

PRTE
Agencja Venti przygotowała nowy serwis internetowy dla Pracowniczego Towarzystwa Emerytalnego "Nowy Świat" S.A. Serwis oparty o sytem zarządzania treś...

Agencja Venti przygotowała nowy serwis internetowy dla Pracowniczego Towarzystwa Emerytalnego "Nowy Świat" S.A. Serwis oparty o sytem zarządzania treścią Wordpress. Jedną z ciekawszych funkcjonalności tej strony jest Kalkulator emerytalny, który w formie wykresu prezentuje wielkości kapitału emerytalnego.

Stowarzyszenie Papierników Polskich

2021

Stowarzyszenie Papierników Polskich
Agencja Venti zrealizowała nowy serwis internetowy dla Stowarzyszenia Papierników Polskich. Stowarzyszenie zajmuje się integracją papierników oraz kul...

Agencja Venti zrealizowała nowy serwis internetowy dla Stowarzyszenia Papierników Polskich. Stowarzyszenie zajmuje się integracją papierników oraz kultywowaniem historii papiernictwa. System zarządzania treścią wykorzystany przy tym projekcie to Wordpress.

Madamar

2021

Madamar
Agencja Venti stworzyła serwis internetowy dla marki Madamar działającej na rynku farmaceutycznym. Strona posiada dwie wersje językowe i prezentuje of...

Agencja Venti stworzyła serwis internetowy dla marki Madamar działającej na rynku farmaceutycznym. Strona posiada dwie wersje językowe i prezentuje ofertę produktów podzielonych wg. kategorii.
System zarządzania treścią wykorzystany przy budowie strony Madamar to WordPress.

Dolina Nidy

2021

Dolina Nidy
Stworzyliśmy serwis internetowy dla marki Dolina Nidy, której właścicielem jest nasz klient Atlas sp. z o.o.. Strona prezentuje ofertę materiałów budo...

Stworzyliśmy serwis internetowy dla marki Dolina Nidy, której właścicielem jest nasz klient Atlas sp. z o.o.. Strona prezentuje ofertę materiałów budowlanych oraz szkoleń.
System zarządzania treścią wykorzystany przy tym projekcie to Wordpress.

AKCCEPT

2020

AKCCEPT
Stworzyliśmy serwis internetowy dla firmy Accept sp. j., która specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu oraz aranżacji powierzchni biurowych. Serw...

Stworzyliśmy serwis internetowy dla firmy Accept sp. j., która specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu oraz aranżacji powierzchni biurowych.
Serwis w ciekawy funkcjonalnie oraz graficznie sposób prezentuje ofertę firmy, wykonane realizacje, aktualności, a także posiada odnośnik do sklepu internetowego firmy.
System zarządzania treścią wykorzystany przy tym projekcie to WordPress.
 

ZELTECH ME

2020

ZELTECH ME
Agencja Venti stworzyła kolejny serwis internetowy dla spółki grupy Zeltech - Zeltech ME sp. z o.o.. Firma jest liderem w zakresie przeglądów, konserw...

Agencja Venti stworzyła kolejny serwis internetowy dla spółki grupy Zeltech - Zeltech ME sp. z o.o.. Firma jest liderem w zakresie przeglądów, konserwacji i przewijania silników elektrycznych, a także świadczy usługi serwisowe silników elektrycznych.
Serwis został oparty na systemie WordPress.

PolFast

2020

PolFast
Agencja interaktywna Venti stworzyła serwis internetowy dla firmy transportowo-spedycyjnej POLFAST sp.z o.o.. Serwis posiada dostęp do systemu z...

Agencja interaktywna Venti stworzyła serwis internetowy dla firmy transportowo-spedycyjnej POLFAST sp.z o.o..
Serwis posiada dostęp do systemu zarządzania treścią Wordpress, który pozwala na łatwą edycję treści na stronie. 

Logo dla Adwokat Mariola Bajda

2020

Logo dla Adwokat Mariola Bajda
WAN Jeziorki Residence

2020

WAN Jeziorki Residence
Agencja Venti wykonała kolejny serwis internetowy dla WAN S.A., warszawskiej spółki deweloperskiej, która prężnie działa na rynku nieruch...

Agencja Venti wykonała kolejny serwis internetowy dla WAN S.A., warszawskiej spółki deweloperskiej, która prężnie działa na rynku nieruchomości. 
Założeniem serwisu było przedstawienie oferty jednej z inwestycji. Zakładki prezentują opis inwestycji, lokalizację, ofertę, a także galerię. Oferta została przedstawiona w ciekawy graficzny sposób poprzez obrysowanie dostępnych lokali, po których kliknięciu wyświetla się opis wybranej nieruchomości. Elementy serwisu mogą bć w łatwy sposób edytowalny dzięki systemowi zarządzania treścią WordPress.

Xnet.pl - sklep internetowy

2020

Xnet.pl - sklep internetowy
Zakres usług: Koncepcja, WebDesign, wdrożenie systemu CMS Verte, prowadzenie sklepu w zakresie obsługi oraz zamówień, działania promujące sklep w siec...

Zakres usług: Koncepcja, WebDesign, wdrożenie systemu CMS Verte, prowadzenie sklepu w zakresie obsługi oraz zamówień, działania promujące sklep w sieci.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Sklep KOH-I-NOOR

2020

Sklep KOH-I-NOOR
Agencja VENTI zrealizowała sklep internetowy dla firmy KOH-I-NOOR HARDTMUTH POLSKA SP. z o.o, wiodącego producenta artykułów piśmienniczych na św...

Agencja VENTI zrealizowała sklep internetowy dla firmy KOH-I-NOOR HARDTMUTH POLSKA SP. z o.o, wiodącego producenta artykułów piśmienniczych na świecie i w Polsce. Sklep funkcjonalnie oraz graficznie identyfikuje się ze stroną internetową KOH-I-NOOR.

Sklep został zrealizowany przy wykorzystaniu platformy PrestaShop

Flexi Project

2020

Flexi Project
Agencja Venti zrealizowała serwis internetowy dedykowany programowi do skutecznego zarządzania projektami. Serwis powstał w oparciu o ścisłe wytyczne ...

Agencja Venti zrealizowała serwis internetowy dedykowany programowi do skutecznego zarządzania projektami. Serwis powstał w oparciu o ścisłe wytyczne graficzne Klienta. Bazuje na ikonografiach i charakterystycznym typie rysunków. W swojej formie wizualnej strona jest oryginalna i zarazem przejrzysta. Do witryny zostały dodane moduły, które umożliwiają samodzielne stworzenie z poziomu panelu dedykowanych różnorodnych funkcjonalnie podstron. Witryna powstała w oparciu o WordPress. 

Gardens Tax & Legal

2020

Gardens Tax & Legal
Wykonaliśmy serwis internetowy dla łódzkiej kancelarii Gardens Tax & Legal. Strona prezentuje informacje na temat usług świadczonych przez kancela...

Wykonaliśmy serwis internetowy dla łódzkiej kancelarii Gardens Tax & Legal. Strona prezentuje informacje na temat usług świadczonych przez kancelarię, zespołu oraz publikacji przygotowywanych przez doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów kancelarii.  Serwis wyposażony jest w panel WordPress, umożliwiający łatwe zarządzanie zawartością serwisu . Od strony wizualnej witryna koresponduje z logotypem Kancelarii. Intuicyjna nawigacja i czytelny układ strony to cechy charakterystyczne nowej witryny. Agencja Venti przygotowała także dla Kancelarii wzory dokumentów i broszur spójne ze stylistyką witryny. 

Galeria Przymorze APSYS

2020

Galeria Przymorze APSYS
Zrealizowaliśmy stronę internetową dla Galerii Przymorze, należącej do APSYS POLSKA. Serwis prezentuje informacje na temat centrum takie jak: aktualno...

Zrealizowaliśmy stronę internetową dla Galerii Przymorze, należącej do APSYS POLSKA. Serwis prezentuje informacje na temat centrum takie jak: aktualności, promocje czy udogodnienia. Istotną sekcję witryny stanowi prezentacja najemców - sklepów i punktów usługowych, które można filtrować po branży lub literach alfabetu. Na dedykowanej podstronie konkretnego sklepu dostępne są informacje na temat kontaktu oraz lokalizacji sklepu, przedstawionej na interaktywnej mapie. Strona Galerii jest responsywna, dostępna w dwóch wersjach językowych i wyposażona w system zarządzania treścią WordPress.

Agmet

2020

Agmet
Agencja Venti zrealizowała serwis internetowy dla firmy Agmet sp. z o.o.. Firma świadczy usługi kompleksowej realizacji, projektowania, doradztwa tech...

Agencja Venti zrealizowała serwis internetowy dla firmy Agmet sp. z o.o.. Firma świadczy usługi kompleksowej realizacji, projektowania, doradztwa technicznego obiektów biurowych, przemysłowych, magazynowych i mieszkalnych, a także centrów handlowych, czy salonów samochodowych.
Strona prezentuje informacje o ofercie firmy, realizacjach, aktualnościach, jak i zakładkę Kariera, gdzie zamieszczone są oferty pracy. 
Serwis wykonany został w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej przy wykorzystaniu systemu Wordpress.

FAS Głowno

2020

FAS Głowno
Serwis internetowy prezentujący ofertę firmy FAS Głowno będącej producentem przecinarek i szlifierek taśmowych.  Serwis stworzony przy wykorzyst...

Serwis internetowy prezentujący ofertę firmy FAS Głowno będącej producentem przecinarek i szlifierek taśmowych. 
Serwis stworzony przy wykorzystaniu systemu CMS Wordpress.

Logo dla firmy SATR Energy

2020

Logo dla firmy SATR Energy
Novelle

2020

Novelle
Agencja Venti zrealizowała dla Makarony Polskie S.A. nowy serwis internetowy – marki Novelle - innowacyjnej linii prozdrowotnych produktów odpowiadają...

Agencja Venti zrealizowała dla Makarony Polskie S.A. nowy serwis internetowy – marki Novelle - innowacyjnej linii prozdrowotnych produktów odpowiadających aktualnym trendom żywieniowym – mocno osadzonych w kuchni roślinnej.
Bannery strony głównej zostały wykonane z nowoczesnym efektem paralaksy – podczas przewijania strony zdjęcie przemieszcza się wraz z nią w ramach określonej, ograniczonej przestrzeni. Interaktywne odnośniki graficzne do innych części serwisu ulegają lekkiemu powiększeniu po najechaniu na nie kursorem, informując użytkownika o tym, że można ich użyć. 
Odwiedzający stronę główną poza możliwością odwiedzenia podstron produktowych mają możliwość sprawdzenia najnowszych inspiracji na wykorzystanie produktów Novelle w formie przepisów. 

Serwis został stworzony w oparciu o system WordPress. Poszczególne jego zakładki przekazują informacje o oferowanych produktach, przepisach oraz idei.
Strona internetowa charakteryzuje się pełną responsywnością. 

Logo dla firmy AKT Transport Solutions

2020

Logo dla firmy AKT Transport Solutions
MDDP Outsourcing

2019

MDDP Outsourcing
Wykonaliśmy nową witrynę internetową dla  MDDP Outsourcing, jednej z największych polskich firm świadczących usługi outsourcingu księgowości, kad...

Wykonaliśmy nową witrynę internetową dla  MDDP Outsourcing, jednej z największych polskich firm świadczących usługi outsourcingu księgowości, kadr i płac. Witryna prezentuje informacje na temat oferty firmy, jej specjalizacji  oraz bazę wiedzy w postaci bloga z możliwością filtrowania wpisów. Prosta funkcjonalnie i nawigacyjne strona koresponduje z przejrzystą i jasną szatą graficzną. Serwis zbudowany w oparciu o WordPress. 

WAN Twoja Ludna

2019

WAN Twoja Ludna
Agencja Venti wykonała kolejny serwis internetowy dla WAN S.A., warszawskiej spółki deweloperskiej, która prężnie działa na rynku nieruch...

Agencja Venti wykonała kolejny serwis internetowy dla WAN S.A., warszawskiej spółki deweloperskiej, która prężnie działa na rynku nieruchomości. 
Założeniem serwisu było przedstawienie oferty jednej z inwestycji. Zakładki prezentują opis inwestycji, lokalizację, ofertę, a także galerię. Oferta została przedstawiona w ciekawy graficzny sposób poprzez obrysowanie dostępnych lokali, po których kliknięciu wyświetla się opis wybranej nieruchomości. Elementy serwisu mogą bć w łatwy sposób edytowalny dzięki systemowi zarządzania treścią WordPress.

Arsen

2019

Arsen
Agencja Venti zrealizowała sklep internetowy dla firmy Arsen. Sklep oferuje wszystkie potrzebne do remontu materiały - farby, armatury łazenkowe, elem...

Agencja Venti zrealizowała sklep internetowy dla firmy Arsen. Sklep oferuje wszystkie potrzebne do remontu materiały - farby, armatury łazenkowe, elementy wyposażenia wnętrz oraz materiały budowlane.

 

Sklep został stworzony w oparciu o autorski CMS Verte. Serwis wykonany w technologii Responsive Web Design.

Senkelfabrik by Barthels-Feldhoff

2019

Senkelfabrik by Barthels-Feldhoff
Agencja Venti przygotowała nowy sklep internetowy dla firmy Barthels-Feldhoff. Serwis prezentuje produkty firmy, podzielone na kategorie.   ...

Agencja Venti przygotowała nowy sklep internetowy dla firmy Barthels-Feldhoff. Serwis prezentuje produkty firmy, podzielone na kategorie.

 

Sklep został zrealizowany w technologii Responsive Web. Design w oparciu o system CMS Prestashop.

Okręgowa Izba Radców Prawnych

2019

Okręgowa Izba Radców Prawnych
Wykonaliśmy serwis internetowy dla Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi. Strona w kompleksowy sposób przedstawia zakres działalności zarówno Stowarz...

Wykonaliśmy serwis internetowy dla Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi. Strona w kompleksowy sposób przedstawia zakres działalności zarówno Stowarzyszenia, jak i Radców Prawnych. Jedną z ciekawych funkcjonalności strony jest wyszukiwarka Radcy Prawnego.
Serwis oparty o CMS Wordpress.

Navy Blue for Kids

2019

Navy Blue for Kids
Agencja Venti zrealizowała sklep internetowy dla Navy Blue for Kids - firmy oferującej w swoim asortymencie akcesoria dla dzieci.   Sklep N...

Agencja Venti zrealizowała sklep internetowy dla Navy Blue for Kids - firmy oferującej w swoim asortymencie akcesoria dla dzieci.

 

Sklep Navy Blue for Kids został stworzony w oparciu o wtyczkę WooCommerce dla Wordpressa. Od strony graficznej został zaprojektowany w jasnych kolorach i wypełniony grafikami przedstawiającymi produkty od najlepszej strony.

 

Serwis zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Bripox

2019

Bripox
Agencja Venti zrealizowała serwis dla Bripoxu - producenta popularnych klei takich jak Poxipol, Poxilina czy Kropelka.   Serwis w minimalis...

Agencja Venti zrealizowała serwis dla Bripoxu - producenta popularnych klei takich jak Poxipol, Poxilina czy Kropelka.

 

Serwis w minimalistyczny i przejrzysty sposób prezentuje informacje na temat firmy, jak również pełną ofertę i specyfikację produktów.

 

Serwis zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Raz,Dwa,Trzy... warszawiakiem jesteś TY! Edycja lato 2019

2019

Raz,Dwa,Trzy... warszawiakiem jesteś TY! Edycja lato 2019
Agencja Venti pomogła w realizacji kolejnej, letniej edycji konkursu "Odkrywaj z nami historię Warszawy". Gra została nagrodzona przez Prezydenta m.st...

Agencja Venti pomogła w realizacji kolejnej, letniej edycji konkursu "Odkrywaj z nami historię Warszawy". Gra została nagrodzona przez Prezydenta m.st. Warszawy Grand Prix Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej 2016, a trzy lata temu została wyróżniony przez portal Czasdzieci.pl Złotym Słonecznikiem 2015.

 

Stworzyliśmy interaktywne karty rozgrywki dla uczestników starszych oraz młodszych, dostępne z poziomu strony www z możliwością ich pobrania oraz system rejestracji uczestników w konkursie.

 

Serwis wykonany w technologii Responsive Web Design oraz CMS Wordpress.

Adrian - nowy sklep

2019

Adrian - nowy sklep
Agencja Venti zrealizowała nową odsłonę sklep internetowego dla producenta rajstop Adrian.   Sklep oparty jest na CMS Prestashop....

Agencja Venti zrealizowała nową odsłonę sklep internetowego dla producenta rajstop Adrian.

 

Sklep oparty jest na CMS Prestashop. Serwis wykonany w technologii Responsive Web Design.

WAN S.A.

2019

WAN S.A.
Agencja Venti wykonała nowy serwis internetowy dla Wan S.A., warszawskiej spółki deweloperskiej, która prężnie działa na rynku nieruchomości. Założeni...

Agencja Venti wykonała nowy serwis internetowy dla Wan S.A., warszawskiej spółki deweloperskiej, która prężnie działa na rynku nieruchomości. Założeniem serwisu było przedstawienie oferty spółki. Inwestycje podzielone są na kategorie i typy, dzięki czemu przeglądanie oferty jest szybkie i intuicyjne. Serwis wykorzystuje system zarządzania treścią WordPress.

Poland-Export

2019

Poland-Export
Software House Venti wykonała redesign portalów Poland-Export, Poland-Transport i Poland-Furniture. Poland-Export, Poland-Transport i Poland-F...

Software House Venti wykonała redesign portalów Poland-Export, Poland-Transport i Poland-Furniture.

Poland-Export, Poland-Transport i Poland-Furniture są to portale, w których odwiedzający z ponad stu państw na świecie poszukują informacji na temat polskich firm, produktów i usług. Są to miejsca, w których każda polska firma, która eksportuje, planuje eksport lub chce pozyskać klientów z zagranicy, stara się zaistnieć wraz ze swoją ofertą.

Portal posiada 9 wersji językowych kierowanych do najważniejszych krajów, będących kluczowymi odbiorcami polskiego eksportu. Portale posiadają czytelny podział na branże oraz zaawansowaną wyszukiwarkę pozwalającą znaleźć dokładnie te firmy, których oferta będzie odpowiadała potrzebom użytkownika.

Dla firm eksportowych portal oferuje oprócz bezpłatnego wpisu branżach portalu, rozbudowaną opcję wpisu płatnego, umożliwiającego rozbudowanie go o dodatkowe funkcje jak np. galerię, dodatkowy opis, czy pliki do pobrania. Oprócz tego wszystkie wpisy są wyposażone moduł statystyk umożliwiających analizę liczby i krajów z których pochodziły odsłony.

Software House Venti wdrożyła nową wersję layoutu spełniającego najnowsze trendy i współczesne wymagania dotyczące standardów przeglądarek internetowych i rozdzielności monitorów. Nowe wersje portalów zostały wyposażona w responsywność, dzięki czemu portale mogą się wyświetlać poprawnie również na urządzeniach mobilnych.

Oprócz nowego layotu, do portalów dodano szereg nowych funkcjonalności. Jak np. sekcję Najlepszych Firm na stronie głównej. Opcje płatne wpisów firmy zyskały nowe, wcześniej nie występujące funkcjonalności: jak sekcję Targi czy pliki do pobrania. Oprócz tego, w nowych wersjach portalów dodano szereg usprawnień i naprawiono wiele problemów wcześniejszych wersji portalów.

 

Zakres usług: projekt graficzny, stworzenie strony internetowej, przeniesienie danych z aktualnego serwisu, migracja linków.

 

Technologie: HTML, PHP, MySQL, Symfony

Nowy Janów

2019

Nowy Janów
Agencja Venti zbudowała kolejny serwis dla Budomal Developement. Tym razem, to strona poświęcona inwestycji na Janowie. Serwis został zaprojektowany t...

Agencja Venti zbudowała kolejny serwis dla Budomal Developement. Tym razem, to strona poświęcona inwestycji na Janowie. Serwis został zaprojektowany tak, aby w sposób przejrzysty przedstawić ofertę mieszkań i nowego osiedla. Serwis posiada wyszukiwarkę mieszkań oraz wszystkie niezbędne informacje na temat osiedla oraz samego dewelopera.
Serwis zrealizowany w technologii Responsive Web Design oraz CMS WordPress.

Zeltech

2019

Zeltech
Agencja Venti stworzyła nowy serwis internetowy dla grupy Zeltech. Zeltech S.A. zajmuje się świadczeniem usług z zakresu wynajmu nieruchomości oraz ws...

Agencja Venti stworzyła nowy serwis internetowy dla grupy Zeltech. Zeltech S.A. zajmuje się świadczeniem usług z zakresu wynajmu nieruchomości oraz wspierania prowadzenia biznesu dla swoich spółek.
Serwis został oparty na systemie WordPress.

ILHO-PL

2019

ILHO-PL
Agencja Venti zrealizowała nowy serwis internetowy dla ILHO-PL, firmy z branży budownictwa i wyposażania powierzchni komercyjnych. Strona ma za zadani...

Agencja Venti zrealizowała nowy serwis internetowy dla ILHO-PL, firmy z branży budownictwa i wyposażania powierzchni komercyjnych. Strona ma za zadanie przedstawiać informacje na temat firmy oraz usługi, które oferuja swoim klientom. Serwis został zaprojektowany w sposób nowoczesny i przejrzysty. Wyróżnia się ciekawym designem oraz licznymi animacjami, które nadają mu indywidualności.
Strona wykonana w technologii Responsive Web Design. Wykorzystany system CMS to WordPress.

Seatec

2018

Seatec
Nowa odsłona strony Seatec. Odświeżony wygląd, minimalizm i przejrzystość. Seatec to polska firma zajmująca się produkcją lin żeglarskich. Bazując ...

Nowa odsłona strony Seatec. Odświeżony wygląd, minimalizm i przejrzystość.

Seatec to polska firma zajmująca się produkcją lin żeglarskich. Bazując na długoletnim doświadczeniu, łączą nowe technologie z pasją. Glównym celem strony jest prezentacja oferty firmy. Nowy serwis powstał w oparciu o nasz autorski system CMS Verte.

Grupa Polmlek

2018

Grupa Polmlek
Agencja Venti zrealizowała nowy serwis dla Grupy Polmlek. Oparta na systemie Wordpress strona w przejrzysty i atrakcyjny sposób prezentuje informacje ...

Agencja Venti zrealizowała nowy serwis dla Grupy Polmlek. Oparta na systemie Wordpress strona w przejrzysty i atrakcyjny sposób prezentuje informacje na temat grupy oraz jej wciąż poszerzającej się oferty. Grupa Polmlek to jedna z największych polskich firm specjalizująca się w branży zarówno mleczarskiej, jak również sokowej. 
Głównym zadaniem zrealizowanego serwisu jest przedstawienie oferty grupy. Zastosowany został podział na kategorie, które umożliwiają łatwe i intuicyjne poruszanie się po stronie. Dodatkowo, oferta mleczarska i sokowa wyposażona jest w moduł filtrowania produktów, który pozwala w szybki i łatwy sposób przeglądać produkty. Do serwisu wdrożony został tłumacz Google, umożliwiający zapoznanie się z zawartością strony w jeżyku chińskim czy arabskim. Serwis wyposażony jest w strefę logowania, dającą dostęp do dedykowanych treści dla różnych grup użytkowników.

Seco - sklep internetowy

2018

Seco - sklep internetowy
Zakres usług: Koncepcja, WebDesign, wdrożenie systemu CMS Verte, prowadzenie sklepu w zakresie obsługi oraz zamówień. Technologie: HTML, PHP, MySQL. ...

Zakres usług: Koncepcja, WebDesign, wdrożenie systemu CMS Verte, prowadzenie sklepu w zakresie obsługi oraz zamówień.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Truckport Sp. z o.o.

2018

Truckport Sp. z o.o.
Agencja Venti zrealizowała nowy serwis internetowy dla TRUCKPORT, spółki należącej do czołówki polskich firm, zajmujących się sprzedażą używanych samo...

Agencja Venti zrealizowała nowy serwis internetowy dla TRUCKPORT, spółki należącej do czołówki polskich firm, zajmujących się sprzedażą używanych samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych. Serwis prezentuje asortyment aut podzielonych na kategorie i podkategorie. Przeszukiwanie oferty ułatwia użytkownikom zaawansowany system filtrowania produktów. Serwis wyposażony jest w dedykowaną strefę logowania, dostępną da handlowców. Strona wykonana jest w technologii responsywnej i dostępna w kilku wersjach językowych.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS, import danych.

MDK Radomsko

2018

MDK Radomsko
Kultura z pasją! Agencja Venti zrealizowała serwis internetowy dla Miejskiego Domu Kultury w Radomsku. MDK będzie nowoczesną instytucją kultury, ...

Kultura z pasją!


Agencja Venti zrealizowała serwis internetowy dla Miejskiego Domu Kultury w Radomsku. MDK będzie nowoczesną instytucją kultury, zorientowaną na edukację, kino i teatr. Serwis został zaprojektowany tak, aby w przejrzysty sposób prezentować ofertę Domu Kultury. Kalendarz imprez ułatwia nawigację po eventach, dodatkowym atutem jest możliwość rezerwacji biletów na poszczególne wydarzenia bezpośrednio na stronie serwisu.

 

Serwis internetowy został wykonana w technologii Responsive Web Design.​

Logo dla firmy CDM

2018

Logo dla firmy CDM
Solpol

2018

Solpol

Firma Venti stworzyła sklep internetowy Solpol. Serwis powstał w oparciu o CMS Prestashop.

Firma Venti stworzyła sklep internetowy Solpol. Serwis powstał w oparciu o CMS Prestashop.

Przedszkole muzyczne Zebra

2018

Przedszkole muzyczne Zebra
Serwis internetowy dla Przedszkola muzycznego Zebra. Od  14 lat przedszkole zapewnia profesjonalną opiekę, dwujęzyczną edukację i wychowanie dzie...

Serwis internetowy dla Przedszkola muzycznego Zebra. Od  14 lat przedszkole zapewnia profesjonalną opiekę, dwujęzyczną edukację i wychowanie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat w atmosferze radości, szacunku i akceptacji. Serwis prezentuje podstawowe informacje oraz aktualności związane z działalnością przedszkola. Witryna ukazuję ofertę edukacyjną wraz z galerią zdjęć. Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WordPress.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

P.R.B. BUDOMAL

2018

P.R.B. BUDOMAL
Serwis internetowy dla P.R.B. BUDOMAL, która istnieje na rynku budowlanym od 18 lat. Klient świadczy usługi na rzecz Inwestorów pr...

Serwis internetowy dla P.R.B. BUDOMAL, która istnieje na rynku budowlanym od 18 lat. Klient świadczy usługi na rzecz Inwestorów prywatnych, jak i podmiotów publicznych prowadząc równocześnie własne inwestycje deweloperskie. Strona umożliwia zapoznanie się z ofertą firmy, aktualności związane z jej działalnością, najnowsze inwestycje oraz prezentuje podstawowe informacje na jej temat.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wprowadzenie danych,  wdrożenie systemu Verte.

GRUPA BUMA

2018

GRUPA BUMA
Agencja VENTI zrealizowała nowy  serwis dla GRUPY BUMA, zespołu spółek działających w branży inwestycji biurowych, mieszkaniowych, zarządzania ni...

Agencja VENTI zrealizowała nowy  serwis dla GRUPY BUMA, zespołu spółek działających w branży inwestycji biurowych, mieszkaniowych, zarządzania nieruchomościami, a także generalnego wykonawstwa inwestycji. Serwis w sposób przejrzysty i atrakcyjny prezentuje ofertę Grupy a także jej portfolio. Inwestycje zrealizowane oraz w trakcie realizacji zostały oznaczone na mapie Google. Strona dostępna jest w polskiej i angielskiej wersji językowej. Wykonana została w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WordPress CMS, wprowadzenie danych.

Impel Rental

2018

Impel Rental
Spółka Impel Rental specjalizuje się w outsourcingu odzieży roboczej. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu, serwisu, prania oraz dystrybucji...

Spółka Impel Rental specjalizuje się w outsourcingu odzieży roboczej. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu, serwisu, prania oraz dystrybucji odzieży roboczej.
Serwis prezentuje informacje na temat usług a także produktów odzieży roboczej. 

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VerteCMS, przeniesienie danych. 

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Weremczuk Agromachines

2018

Weremczuk Agromachines
Agencja Venti zrealizowała serwis internetowy dla firmy Weremczuk, producenta maszyn przeznaczonych do sadownictwa i warzywnictwa. Maszyny kierowane s...

Agencja Venti zrealizowała serwis internetowy dla firmy Weremczuk, producenta maszyn przeznaczonych do sadownictwa i warzywnictwa. Maszyny kierowane są na rynek polski i zagraniczny. Serwis umożliwia zapoznanie się z informacjami na temat marki oraz umożliwia przeglądanie szerokiej oferty produktów. 


Serwis zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Vileda - nowy sklep internetowy

2018

Vileda - nowy sklep internetowy
Nowa odsłona sklepu Vileda.   Zakres usług: Koncepcja, WebDesign, wdrożenie systemu CMS Verte, prowadzenie, obsługa sklepu oraz zamówi...

Nowa odsłona sklepu Vileda.

 

Zakres usług: Koncepcja, WebDesign, wdrożenie systemu CMS Verte, prowadzenie, obsługa sklepu oraz zamówień, działania promujące sklep w sieci. 
Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL.

N7 Mobile

2018

N7 Mobile
Agencja Venti stworzyła serwis internetowy dla N7 Mobile, która zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych i serwerowych. Serwis w atrakcyjny i przejr...

Agencja Venti stworzyła serwis internetowy dla N7 Mobile, która zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych i serwerowych. Serwis w atrakcyjny i przejrzysty sposób przedstawia zrealizowane projekty oraz informacje na temat zakresu usług i firmy.
Strona wykonana w technologii Responsive Web Design.

 

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu WordPress CMS.

Delex - Kancelaria Radcowsko - Rzecznikowska

2018

Delex - Kancelaria Radcowsko - Rzecznikowska
Agencja Venti zrealizowała serwis internetowy dla Kancelarii Radcowsko – Rzecznikowskiej Delex. Serwis w minimalistycznej oprawie przedstawia całkowit...

Agencja Venti zrealizowała serwis internetowy dla Kancelarii Radcowsko – Rzecznikowskiej Delex. Serwis w minimalistycznej oprawie przedstawia całkowitą ofertę usług Kancelarii, która oferuje obsługę prawną głównie z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, zamówień publicznych, prawa pracy, prawa administracyjnego, ochrony własności przemysłowej i intelektualnej oraz nieuczciwej konkurencji.

 

Strona została wykonana w technologii Responsive Web Design

Ożarów II Logistics Centre

2018

Ożarów II Logistics Centre
Agencja Venti zrealizowała dla firmy CBRE osiem spójnych wizerunkowo i funkcjonalnie serwisów, dotyczących inwestycji biurowych i magazynowych w różny...

Agencja Venti zrealizowała dla firmy CBRE osiem spójnych wizerunkowo i funkcjonalnie serwisów, dotyczących inwestycji biurowych i magazynowych w różnych miastach Polski. Ożarów II Logistics Centre to kompleks biurowo – magazynowy wybudowany według najwyższych standardów. Strona prezentuje m.in. atuty związane z jego położeniem za pomocą nowoczesnych infografik a także informacje o parku. Całość wspierana jest przez moduł, umożliwiający mapowanie rzutów budynków oraz poszczególnych lokali. Z poziomu Użytkownika pozwala on na wybór szukanej powierzchni i zapoznanie się z jej szczegółami.
Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny, realizacja strony, wdrożenie systemu WordPress, przygotowanie graficzne rzutów inwestycji, wprowadzenie danych. 
 

Ideal Distribution Center

2018

Ideal Distribution Center
Ideal Distribution Center to drugi park logistyczny zlokalizowany w Warszawie, łączący w sobie funkcję magazynową i biurową, realizowaną w formacie Sm...

Ideal Distribution Center to drugi park logistyczny zlokalizowany w Warszawie, łączący w sobie funkcję magazynową i biurową, realizowaną w formacie Small Business Unit. Serwis za pomocą ciekawych infografik prezentuje informacje na temat parku. Do serwisu został wdrożony moduł, pozwalający na mapowanie budynków parku oraz poszczególnych lokali. Dzięki niemu Wynajmujący może prezentować dostępne powierzchnie, a potencjalny Najemca przeglądać poszukiwane  lokale.
Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny, realizacja strony, wdrożenie systemu WordPress, przygotowanie graficzne rzutów inwestycji, wprowadzenie danych. 

Bielsko–Biała Logistics Centre

2018

Bielsko–Biała Logistics Centre
Bielsko–Biała Logistics Centre  to park dystrybucyjny składający się z 2 budynków, zawierających zarówno powierzchnie magazynowe jak i biurowe do...

Bielsko–Biała Logistics Centre  to park dystrybucyjny składający się z 2 budynków, zawierających zarówno powierzchnie magazynowe jak i biurowe do wynajęcia. Atuty parku zostały zaprezentowane poprzez nowoczesne ikonografiki. Do strony wdrożony został moduł, służący do mapowania powierzchni, dzięki czemu Użytkownicy w intuicyjny sposób mogą przeglądać dostępne lokale na stronie.
Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny, realizacja strony, wdrożenie systemu WordPress, przygotowanie graficzne rzutów inwestycji, wprowadzenie danych. 
 

Gdańsk-Kowale Distribution Centre

2018

Gdańsk-Kowale Distribution Centre
Gdańsk-Kowale Distribution Centre to park logistyczny zlokalizowany w Gdańsku.  Na stronie wdrożony został moduł umożliwiający mapowania i wy...

Gdańsk-Kowale Distribution Centre to park logistyczny zlokalizowany w Gdańsku.  Na stronie wdrożony został moduł umożliwiający mapowania i wyświetlanie dostępnych oraz wynajętych powierzchni biurowych i magazynowych. Moduł jest intuicyjny w użyciu, dzięki czemu pozwala szybko wybrać Użytkownikom odpowiednią powierzchnię.
Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny, realizacja strony, wdrożenie systemu WordPress, przygotowanie graficzne rzutów inwestycji, wprowadzenie danych. 

Manhattan Distribution Center

2018

Manhattan Distribution Center
Manhattan Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny znajdujący się w Warszawie. Serwis prezentuje opis parku, jego atuty oraz prezentuje po...

Manhattan Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny znajdujący się w Warszawie. Serwis prezentuje opis parku, jego atuty oraz prezentuje powierzchnie do wynajęcia. Do serwisu został zaimplementowany dedykowany moduł, umożliwiający mapowanie rzutów inwestycji i zmianę statusów powierzchni z poziomu panelu. Serwis jest wykonany w technologii responsywnej.
Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny, realizacja strony, wdrożenie systemu WordPress, przygotowanie graficzne rzutów inwestycji, wprowadzenie danych. 

Ożarów I Logistics Centre

2018

Ożarów I Logistics Centre
Agencja Venti zrealizowała dla firmy CBRE osiem spójnych wizerunkowo i funkcjonalnie serwisów, dotyczących inwestycji biurowych i magazynowych w różny...

Agencja Venti zrealizowała dla firmy CBRE osiem spójnych wizerunkowo i funkcjonalnie serwisów, dotyczących inwestycji biurowych i magazynowych w różnych miastach Polski. Ożarów I Logistics Centre to jeden z dwóch obiektów znajdujących się w Ożarowie. Centrum łączy w sobie funkcję magazynową i biurową, realizowaną w formacie Small Business Unit. Serwis prezentuje atuty parku, lokalizacje oraz plany budynków a także lokali. Szczegół budynku jest modułem bardzo rozbudowanym, prezentującym informacje o danym lokalu, wraz z jego dostępnością.
Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny, realizacja strony, wdrożenie systemu WordPress, przygotowanie graficzne rzutów inwestycji, wprowadzenie danych. 

Wrocław-Bielany Logistics Centre

2018

Wrocław-Bielany Logistics Centre
Serwis dedykowany jest inwestycji Wrocław-Bielany Logistics Centre – nowoczesnemu parkowi dystrybucyjnemu, oferującymi powierzchnie magazynowe do wyna...

Serwis dedykowany jest inwestycji Wrocław-Bielany Logistics Centre – nowoczesnemu parkowi dystrybucyjnemu, oferującymi powierzchnie magazynowe do wynajęcia o wysokim standardzie. Serwis prezentuje atuty parku oraz szczegóły dotyczące inwestycji. Użytkownicy mogą na stronie przeglądać rzuty oraz detale dostępnych powierzchni a także pobierać z poziomu strony rzuty powierzchni w postaci plików pdf. 
Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny, realizacja strony, wdrożenie systemu WordPress, przygotowanie graficzne rzutów inwestycji, wprowadzenie danych. 

 Fundacja PGZ

2018

Fundacja PGZ
Serwis internetowy, dla Fundacji Polskiej Grupy Zbroojeniowej, wspierającej środowiska i inicjatywy służących Ojczyźnie. Strona prezentuje najważ...

Serwis internetowy, dla Fundacji Polskiej Grupy Zbroojeniowej, wspierającej środowiska i inicjatywy służących Ojczyźnie. Strona prezentuje najważniejsze informacje o fundacji jak i jej działaniach. Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej.

Technologie: HTML, PHP, MySQL

Pollena S.A.

2018

Pollena S.A.
Agencja Venti stworzyła już drugi serwis internetowy dla firmy Pollena S.A. Pollena jest jednym z czołowych producentów opakowań z tworzyw sztucznych ...

Agencja Venti stworzyła już drugi serwis internetowy dla firmy Pollena S.A. Pollena jest jednym z czołowych producentów opakowań z tworzyw sztucznych w Europie Środkowo-Wschodniej, na rynku od 1962 roku. Serwis prezentuje informacje o firmie i zakresie jej działania.
Strona wykonana w technologii Responsive Web Design.

 

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu WordPress CMS.

Warsaw Distribution Center

2018

Warsaw Distribution Center
Logo dla osiedla mieszkaniowego Nowy Janów

2018

Logo dla osiedla mieszkaniowego Nowy Janów
Pruszyński

2017

Pruszyński
Serwis internetowy dla spółki Blachy Pruszyński, która jest jednym z najwiekszych producentów pokryć dachowych i elewacji w Europie. Serwis pr...

Serwis internetowy dla spółki Blachy Pruszyński, która jest jednym z najwiekszych producentów pokryć dachowych i elewacji w Europie. Serwis prezentuje podstawowe informacje o firmie oraz aktualności związane z jej działalnością. Witryna ukazuję ofertę firmy w postaci produktów oraz ich pełnych opisów wraz ze specyfikacjami. Znajdująca się na stronie wyszukiwarka pozwala zlokalizować wśród wielu produktów konkretne, odpowiadające preferencjom Użytkownika. Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VERTE CMS, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

DIL Surowce Wtórne

2017

DIL Surowce Wtórne
Agencja VENTI zrealizowała kolejny serwis dla DIL Surowce Wtórne spółki zajmującej się skupem i odzyskiem surowców wtórnych (recyklingiem)....

Agencja VENTI zrealizowała kolejny serwis dla DIL Surowce Wtórne spółki zajmującej się skupem i odzyskiem surowców wtórnych (recyklingiem).
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, przeniesienie danych. 

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

EWS

2017

EWS
Agencja Venti zrealizowała serwis internetowy dla łódzkiej firmy EWS zajmującej się produkcją przędz wełnianych. Serwis prezentuje podstawowe informac...

Agencja Venti zrealizowała serwis internetowy dla łódzkiej firmy EWS zajmującej się produkcją przędz wełnianych. Serwis prezentuje podstawowe informacje na temat firmy oraz oferowanych przez nich produktów
Strona została zaprojektowana tak, by, przede wszystkim, przedstawić ofertę firmy w prosty i przejrzysty sposób

 

Strona została wykonana w technologii Responsive Web Design

Energy Fitness

2017

Energy Fitness
Agencja VENTI zrealizowała serwis dla Energy Fitness Club, jedenj z najwięszych sieci siłowni w Polsce. Strona posiada wiele udogodnień takich jak, ne...

Agencja VENTI zrealizowała serwis dla Energy Fitness Club, jedenj z najwięszych sieci siłowni w Polsce. Strona posiada wiele udogodnień takich jak, newsletter, grafik zajęć, cennik oraz możliwość kupienia karnetu, które przez długi czas będą służyły tak obecnym jak i przyszłym klientom sieci. 

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VerteCMS.

Technologie: HTML, PHP, MySQL, 

Agatapol

2017

Agatapol
Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, opracowanie koncepcji, wdrożenie serwisu w oparciu o CMS Typo3. Wersja responsywna serwsiu. Techno...

Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, opracowanie koncepcji, wdrożenie serwisu w oparciu o CMS Typo3. Wersja responsywna serwsiu.
Technologie: HTML, PHP, MySQL

CBL - Centrum Biznesu Łódź

2017

CBL - Centrum Biznesu Łódź
Centrum Biznesu Łódź oferuje swoim klientom powierzchnie biurowe przygotowywane  w oparciu o indywidualne projekty architektoniczne. Strona inter...

Centrum Biznesu Łódź oferuje swoim klientom powierzchnie biurowe przygotowywane  w oparciu o indywidualne projekty architektoniczne. Strona internetowa ma charakter wizerunkowo - informacyjny. Prezentuje atuty biurowca, lokalizację, zdjęcia oraz powierzchnie możliwie do wynajęcia. Serwis wdrożony jest w oparciu o WordPress i wykonany w polskiej wersji językowej.

GSPL

2017

GSPL
Zakres usług: Wdrożenie serwisu w oparciu o CMS Typo3. Wersja responsywna serwsiu. Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: Wdrożenie serwisu w oparciu o CMS Typo3. Wersja responsywna serwsiu.
Technologie: HTML, PHP, MySQL

DO & CO Poland

2017

DO & CO Poland
Agencja VENTI stworzyła platformę sprzedażową dla spółki "DO & CO Poland", której głównym obszarem działalności jest obsługa handlowa oraz caterin...

Agencja VENTI stworzyła platformę sprzedażową dla spółki "DO & CO Poland", której głównym obszarem działalności jest obsługa handlowa oraz cateringowa najważniejszych polskich linii lotniczych. Serwis prezentuje produkty firmy, podzielone na dwie kategorie: alkohole oraz wyroby tytoniowe. Grupą docelową platformy są członkowie załóg samolotowych, dlatego dostęp do oferty serwisu możliwy jest po ówczesnym zarejestrowaniu.
Sklep został zrealizowany w technologii Responsive Web Design w oparciu o system CMS Prestashop.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, wdrożenie i konfiguracja systemu PRESTASHOP

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Mota Engil

2017

Mota Engil
Agencja Venti realizowała serwis internetowy dla  Mota-Engil Central Europe, która jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Po...

Agencja Venti realizowała serwis internetowy dla  Mota-Engil Central Europe, która jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce, czerpiącą  z ponad 60-letniej polskiej tradycji budownictwa drogowo-mostowego, specjalizującą się jednocześnie w budownictwie kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Serwis prezentuje podstawowe informacje na temat spółki, aktualności związane z jej działalnością oraz najnowsze inwestycje. Serwis posiada ustandaryzowaną i nowoczesną szatę graficzną.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL, Verte CMS

Grupa Silikaty

2017

Grupa Silikaty
Agencja VENTI stworzyła kolejny serwis internetowy dla spółki "Grupa Silikaty", czyli jednego z czołowych polskich producentów cegieł wapienno-piaskow...

Agencja VENTI stworzyła kolejny serwis internetowy dla spółki "Grupa Silikaty", czyli jednego z czołowych polskich producentów cegieł wapienno-piaskowych i bloczków. Serwis prezentuje liczne produkty firmy, umożliwiając Użytkownikowi obliczenie zapotrzebowania na dane materiały poprzez dedykowany kalkulator. Dodatkowo, strona przedstawia dotychczasowe realizacje firmy, aktualności, udostępnia liczne materiały do pobrania, poradniki oraz umożliwia kontakt z bezpośrednimi punktami handlowymi.

Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VerteCMS

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Novisa Development

2017

Novisa Development
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla spółki Novisa Development, która jest jednym z największych w Polsce deweloperów specjalizujących si...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla spółki Novisa Development, która jest jednym z największych w Polsce deweloperów specjalizujących się w budownictwie mieszkaniowym jednorodzinnym. Serwis prezentuje podstawowe informacje na temat spółki, aktualności związane z jej działalnością, najnowsze inwestycje oraz prezentacje inwestycji spółki. Dodatkowo serwis posiada wiele praktycznych funkcji min. prezentacja interkatywnych planów mieszkań oraz ich opisy, jak i równiez ustandaryzowaną i nowoczesną szatę graficzną, pozwalającą lepiej odwzorować wygląd metraży znajdujących się w ofercie Novisa Development. Znajdująca się na stronie wyszukiwarka mieszkań, pozwala zlokalizować wśród wielu inwestycji konkretne, odpowiadające preferencjom użytkownika lokale. Dodatkowo strony wspierane są przez wizualizację mieszkań i osiedli, zarówno w formie wideo jak i zdjęć.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL, WordPress

Meditrans Sonicare

2017

Meditrans Sonicare
Agencja VENTI wykonała sklep internetowy dla firmy Meditrans, prezentujący szeroki asortyment produktów . W pierwszym etapiedziałalności sklep prezent...

Agencja VENTI wykonała sklep internetowy dla firmy Meditrans, prezentujący szeroki asortyment produktów . W pierwszym etapiedziałalności sklep prezentujący szczoteczki elektryczne marki Philips.

Zakres usług: Koncepcja, WebDesign, wdrożenie systemu VERTE CMS,

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy ¦wiat”

2017

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy ¦wiat”
Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu Wordpress, prze...

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu Wordpress, przeniesienie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL

Kancelaria Agnieszka Dziki

2017

Kancelaria Agnieszka Dziki
Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, opracowanie koncepcji, wdrożenie serwisu w oparciu o CMS Wordpress. Wersja responsywna serwsiu. Te...

Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, opracowanie koncepcji, wdrożenie serwisu w oparciu o CMS Wordpress. Wersja responsywna serwsiu.
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Pomarańczowa Ciuchcia

2017

Pomarańczowa Ciuchcia
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla przedszkoli Pomarańczowa Ciuchcia. Serwis przekazuje kompletne informacje o placówkach. Informacje n...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla przedszkoli Pomarańczowa Ciuchcia. Serwis przekazuje kompletne informacje o placówkach. Informacje na temat prowadzonych zajęć, organizacj, kadry, planów zajęć. Wdrożona została strefy rodzica po zalogowaniu udostepniająca wybraną zawartość dodatkową. Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, opracowanie koncepcji funkcjonalnej serwisu, wdrożenie systemu VerteCMS.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Altkom Software & Consulting

2017

Altkom Software & Consulting
Agencja VENTI stworzyła serwis internetowy dla Altkom Software & Consulting, należącej do polskiej grupy Altkom, specjalicującej się w usługach pr...

Agencja VENTI stworzyła serwis internetowy dla Altkom Software & Consulting, należącej do polskiej grupy Altkom, specjalicującej się w usługach projektowania i tworzenia dedykowanego oprogramowania biznesowego. Serwis skoncentrowany jest na ofercie firmy oraz jej dotychczasowych realizacjach.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WordpressCMS, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Audytorium17

2017

Audytorium17
Agencja VENTI zrealizowała serwis dla Audytorium 17, grupy radiowej działającej na terenie całej Polski. Strona umożliwia zapoznanie się z najważniejs...

Agencja VENTI zrealizowała serwis dla Audytorium 17, grupy radiowej działającej na terenie całej Polski. Strona umożliwia zapoznanie się z najważniejszymi informacjami o grupie, jej aktualnościami oraz ofertą.

Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WordPress CMS, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

OLGRAN

2017

OLGRAN
Agencja VENTI zrealizowała serwis dla przedsiębiorstwa OLGRAN Sp. z o.o. – sp.k. zajmującego dominującą pozycję w branży kamieniarskiej. Serwis ...

Agencja VENTI zrealizowała serwis dla przedsiębiorstwa OLGRAN Sp. z o.o. – sp.k. zajmującego dominującą pozycję w branży kamieniarskiej. Serwis prezentuje realizacje firmy w tej dziedzinie oraz usługi, świadczone przez firmę..

Serwis został zrealizowany w polskiej i angielskiej wersji językowej, w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu Verte CMS, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Awbud Żelbet

2017

Awbud Żelbet
Żelbet, świadczącej usługi wykonawstwa kompleksowych prac żelbetowych. Serwis prezentuje realizacje firmy, a także informacje na temat samej grupy, je...

Żelbet, świadczącej usługi wykonawstwa kompleksowych prac żelbetowych. Serwis prezentuje realizacje firmy, a także informacje na temat samej grupy, jej oferty oraz referencji.

Serwis został zrealizowany w polskiej i angielskiej wersji językowej, w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WordPress CMS, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Awbud

2017

Awbud
Agencja VENTI zrealizowała serwis dla Grupy Awbud poświęcony części Awbud Design & Build, świadczącej usługi w systemie ”projektuj i buduj”, tj. k...

Agencja VENTI zrealizowała serwis dla Grupy Awbud poświęcony części Awbud Design & Build, świadczącej usługi w systemie ”projektuj i buduj”, tj. kompleksową realizację procesów inwestycyjnych. Serwis prezentuje realizacje firmy w tej dziedzinie oraz usługi, świadczone przez firmę. Ważną sekcję serwisu stanowi także część dedykowana relacjom inwestorskim.

Serwis został zrealizowany w polskiej i angielskiej wersji językowej, w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WordPress CMS, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.
 

ApartWawel

2017

ApartWawel
Agencja Venti wykonała serwis dla firmy ApartWawel. Firma wynajmuje  luksusowe apartamenty w Krakowie. Sam serwis jest przejrzysty funkcjonalny i...
Agencja Venti wykonała serwis dla firmy ApartWawel. Firma wynajmuje  luksusowe apartamenty w Krakowie. Sam serwis jest przejrzysty funkcjonalny i przykuwa uwagę 
 
Wykonanie: Projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VERTE CMS, technologia RWD.
 
ST³ Offshore

2017

ST³ Offshore
Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, opracowanie koncepcji, wdrożenie serwisu w oparciu o CMS Typo3. Wersja responsywna serwsiu. Techno...

Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, opracowanie koncepcji, wdrożenie serwisu w oparciu o CMS Typo3. Wersja responsywna serwsiu.
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Novodo

2016

Novodo
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy Novodo poświęcony systemom stropowym.  Serwis prezentuje pełną ofertę firmy, jej produkty...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy Novodo poświęcony systemom stropowym.  Serwis prezentuje pełną ofertę firmy, jej produkty, aktualności, a także możliwe do pobrania materiały. Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WordPress CMS, przeniesienie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

SeedHost

2016

SeedHost
 Agencja Venti wykonała serwis dla firmy SeedHost. Firma wynajmuje przestrzeń na serwerach których jest właścicielem. Serwis ma charakter infor...

 Agencja Venti wykonała serwis dla firmy SeedHost. Firma wynajmuje przestrzeń na serwerach których jest właścicielem. Serwis ma charakter informacyjno - promocyjny.

 

Wykonanie: Projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VERTE CMS, technologia RWD.

 

 

 

Polpack

2016

Polpack
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy Polpack, dystrybutora produktów techniki napędowej. Strona prezentuje produkty firmy podzielon...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy Polpack, dystrybutora produktów techniki napędowej. Strona prezentuje produkty firmy podzielone na dwie sekcje: technikę mechaniczną oraz automatykę i sterowanie. Serwis przedstawia również ofertę firmy, jej usługi oraz aktualności. Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług
: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WordPress CMS, przeniesienie danych.

Technologie:
HTML, PHP, MySQL.

KZO

2016

KZO
Agencja VENTI zrealizowała nowy  serwis dla Konieckich zakładów odlewniczych S.A. - jest producentem i sprzedawca wyrobów z żeliwa szarego. Serwi...

Agencja VENTI zrealizowała nowy  serwis dla Konieckich zakładów odlewniczych S.A. - jest producentem i sprzedawca wyrobów z żeliwa szarego. Serwis umożliwia zapoznanie się z ofertą produktową, licznymi certyfikatami i katalogami wyrobów do pobrania. Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WordPress.

Technologie: HTML, PHP, MySQL

Seco

2016

Seco
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy SECO sp. z o.o. dystrybutora akcesoriów obuwniczych w Polsce oraz Europie. Serwis szczegół...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy SECO sp. z o.o. dystrybutora akcesoriów obuwniczych w Polsce oraz Europie. Serwis szczegółowo prezentuje akcesoria obuwnicze, dokładnie opisując zastosowanie dla każdego z nich. Umożliwia dokładnie zobaczenie oferowanego przez firmę produktu.

 
Serwis prezentuje również możliwość zapisania się do newslettera.Został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

 

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VERTE CMS.

 

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Al-Med

2016

Al-Med
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla laboratorium Al-Med. Serwis internetowy prezentujący informacje na temat badań wykonywanych w labo...
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla laboratorium Al-Med. Serwis internetowy prezentujący informacje na temat badań wykonywanych w laboratorium, przygotowania pacjenta do badań lekarskich, certyfikaty etc. Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.
 
Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VERTE CMS.
 
Technologie: HTML, PHP, MySQL.
West Gate Lotnicza 12

2016

West Gate Lotnicza 12
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Echo Investment S.A. - West Gate Lotnicza 12 - wynajem powierzchni biurowych, znajdujących się w Wro...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Echo Investment S.A. - West Gate Lotnicza 12 - wynajem powierzchni biurowych, znajdujących się w Wrocławie. Wdrożony został CMS TYPO3, który umożliwia łatwe dodawanie nowych treści oraz edytowanie starych. Na stronie użyto szablonu dla inwestycji biurowych, który jest zintegrowany z serwisem http://www.echo.com.pl - dzięki czemu wprowadzanie zmian, jest dużo szybsze oraz łatwiejsze.

Zakres usług: Projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu TYPO3.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

 

 

Lakma

2016

Lakma
Agencja VENTI zrealizowała kolejny serwis dla firmy Lakma, producenta chemii budowlanej, gospodarczej, profesjonalnej oraz systemów dociepleń. Serwis...

Agencja VENTI zrealizowała kolejny serwis dla firmy Lakma, producenta chemii budowlanej, gospodarczej, profesjonalnej oraz systemów dociepleń.
Serwis koncentruje się na działalności spółki, prezentując różne aspekty jej działalności. Strona prezentuje aktualności i nowości firmy, oraz umożliwia kontakt z jej przedstawicielami.
Serwis został zrealizowany w polskiej, angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej wersji językowej, w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VERTE CMS, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Superfish

2016

Superfish
Agencja VENTI stworzyła piąty serwis internetowy dla Grupy Kapitałowej Graal, czołowego producenta konserw rybnych. Serwis skoncentrowany jest na marc...

Agencja VENTI stworzyła piąty serwis internetowy dla Grupy Kapitałowej Graal, czołowego producenta konserw rybnych. Serwis skoncentrowany jest na marce Superfish, prezentując związane z nią produkty, inspiracje, a także aktualności oraz informacje o firmie i jej misji.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VerteCMS, wprowadzenie danych. 

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

KS Tęcza Łyse

2016

KS Tęcza Łyse
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Klubu Sportowego Tęcza Łyse, który w sezonie 2015/2016 awansował do IV ligi.  Serwis prezentuje...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Klubu Sportowego Tęcza Łyse, który w sezonie 2015/2016 awansował do IV ligi.  Serwis prezentuje skład drużyny seniorów oraz młodzików, ligową tabelę oraz pozostałe informacje na temat klubu i rozgrywek. Serwis został zrealizowany w polskiej wersji językowej, w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WordPress CMS, wprowadzenie danych.
 

 

Perlux

2016

Perlux
Agencja VENTI zrealizowała drugi serwis internetowy dla firmy Lakma, czołowego producenta szeroko rozumianej chemii budowlanej, gospodarczej i profesj...

Agencja VENTI zrealizowała drugi serwis internetowy dla firmy Lakma, czołowego producenta szeroko rozumianej chemii budowlanej, gospodarczej i profesjonalnej. Serwis koncentruje się na marce Perlux, prezentując składające się na nią produkty. Dodatkowo, strona przedstawia filmy, porady oraz aktualności związane z marką.
Serwis został zrealizowany w polskiej, angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej wersji językowej, w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VerteCMS, przeniesienie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

KOH-I-NOOR

2016

KOH-I-NOOR
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy KOH-I-NOOR HARDTMUTH POLSKA SP. z o.o, wiodącego producenta artykułów ...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy KOH-I-NOOR HARDTMUTH POLSKA SP. z o.o, wiodącego producenta artykułów piśmienniczych na świecie i w Polsce. Serwis szczegółowo prezentuje produkty firmy, wskazując również dedykowane zastosowanie. Strona przedstawia także liczne inspiracje graficzne, wspierające zarówno początkujących artystów jak i profesjonalistów. Dodatkowo podzielone są one na odpowiednie techniki malarskie, co ułatwia wybór inspiracji.
Serwis prezentuje również aktualności z branży malarskiej, zapisanie się do newslettera, a także umożliwia lokalizację pobliskiego sklepu z produktami firmy.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VERTE CMS.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

SKS Legal

2016

SKS Legal
Zakres usług: Koncepcja graficzna, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej z technologią RWD (responsywność), wdrożenie systemu Vert...

Zakres usług: Koncepcja graficzna, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej z technologią RWD (responsywność), wdrożenie systemu VerteCMS,
 

ZarejestrujSie

2016

ZarejestrujSie
 Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla call center obsługującego gabinety lekarskie na terenie całej Polski oraz w UK . Strona ma cha...

 Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla call center obsługującego gabinety lekarskie na terenie całej Polski oraz w UK . Strona ma charakter informacyjno-promocyjny, zaprezentowane na niej zostały informacje o firmie, zakres działalności i usług a także zamieszczone zostały formularze kontaktowe. Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

 
Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu CMS Wordpress.
Grupa Otmuchów S.A.

2016

Grupa Otmuchów S.A.
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy Grupa Otmuchów S.A., producenta słodkich i słonych przekąsek oraz produktów śniadaniow...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy Grupa Otmuchów S.A., producenta słodkich i słonych przekąsek oraz produktów śniadaniowych. Serwis szczegółowo prezentuje liczne produkty firmy a także wyroby wytwarzane pod markami własnymi. Strona zapewnia również wartościowe informacje związane z relacjami inwestorskimi – istnieje możliwość zapoznania się z raportami firmy, notowaniami giełdowymi, prezentacjami oraz aktualnościami.
Serwis został zrealizowany w polskiej i angielskiej wersji językowej, w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VERTE CMS, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Synthosaward

2016

Synthosaward
Agencja VENTI zrealizowała serwis konkursowy dla firmy Synthos S.A. Synthos Chemical Award to konkurs skierowany do polskich naukowców, którzy swoją...

Agencja VENTI zrealizowała serwis konkursowy dla firmy Synthos S.A.
Synthos Chemical Award to konkurs skierowany do polskich naukowców, którzy swoją działalność naukową i badawczą realizują w dziedzinie chemii. Jest to pierwsza polska nagroda chemiczna. Serwis zawiera kompletne informacje o konkursie oraz rozbudowany formularz zgłoszeniowy.

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu Wordpress, technologia RWD.

Dobre Tłuszcze

2016

Dobre Tłuszcze
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Polskiej Federacji Producentów Żywności Związek Pracodawców (PFPŻ ZP). Serwis ma charakter informacy...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Polskiej Federacji Producentów Żywności Związek Pracodawców (PFPŻ ZP). Serwis ma charakter informacyjno-edukacyjny i koncentruje się na tłuszczach, jako jednym z podstawowych składników pokarmowych. Strona prezentuje artykuły przygotowane wspólnie z Polskim Towarzystwem Dietetyki, a także ciekawostki, słowniczek pojęć oraz porady.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WORDPRESS CMS, dodatkowe prace graficzne.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Utransport (KPOTD)

2016

Utransport (KPOTD)
 Agencja VENTI wykonała serwis dla firmy Utransport, która oferuje zespół prawników i specjalistów z zakresu transportu drogowego, który na ...

 Agencja VENTI wykonała serwis dla firmy Utransport, która oferuje zespół prawników i specjalistów z zakresu transportu drogowego, który na co dzień kompleksowo wspiera biznes transportowy w Polsce w każdym jego aspekcie.

 

Zakres usług: Projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VERTE CMS, technologia RWD.

Pinpoint

2016

Pinpoint
Agencja VENTI wykonała serwis dla firmy Pinpoint, która oferuje usługi z zakresu cross media.   Zakres usług: Projekt  graficzny serwi...

Agencja VENTI wykonała serwis dla firmy Pinpoint, która oferuje usługi z zakresu cross media.

 

Zakres usług: Projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VERTE CMS, wprowadzenie danych, technologia RWD.

Ekodom

2016

Ekodom
Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie TYPO3, serwis wykonany w technologi responsywnej Technologie: HTML, PHP, MySQL ...

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie TYPO3, serwis wykonany w technologi responsywnej
Technologie: HTML, PHP, MySQL

2bieguny

2016

2bieguny
Agencja VENTI zrealizowała serwis dla Wrocławskiego ZOO poświęcony ochronie obszarów polarnych. Serwis zawiera quiz poruszający kwestie flory i fauny ...

Agencja VENTI zrealizowała serwis dla Wrocławskiego ZOO poświęcony ochronie obszarów polarnych. Serwis zawiera quiz poruszający kwestie flory i fauny obszarów polarnych. Dodatkowo dla najmłodszych oraz tych troszkę większych przewidziane są atrakcyjne zabawy w postaci układanki puzzli oraz kolorowanki z motywami arktycznymi.

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VerteCMS.

Technologie: HTML, PHP, MySQL, FLASH

TCM Polska

2016

TCM Polska
  Agencja interaktywna Venti zakończyła prace nad pierwszym z serwisów MTL ASSCO. Serwis charakteryzuje się niezwykłym wyglądem i funkcjonalnośc...

  Agencja interaktywna Venti zakończyła prace nad pierwszym z serwisów MTL ASSCO.
Serwis charakteryzuje się niezwykłym wyglądem i funkcjonalnością. System do edycji strony, CMS Verte doskonale się sprawdził.
  Pierwszy z serwisów dotyczy Firmy TCM Polska.    Produkty TCM cieszą się doskonałą reputacją wśród użytkowników  a teraz posiadają  godne odzwierciedlenie w internecie.    

Studio Standard

2016

Studio Standard
Studio Standard to wysoki standard fotografii i grafiki dla sklepów internetowych oraz fotografii wizerunkowej. Agencja Venti stworzyła serw...

Studio Standard to wysoki standard fotografii i grafiki dla sklepów internetowych oraz fotografii wizerunkowej. Agencja Venti stworzyła serwis poświęcony fotografii i modzie. Prostota i minimalizm łączy się z wyrafinowaniem i klasą. Całość przez odpowiednie rozmieszczenie zdjęć bardzo funkcjonalna. System CMS Verte spełnia wszystkie oczekiwania i pozwala w pełni edytować stronę. Sama strona jest responsywna.

Koral

2016

Koral
Agencja VENTI miała przyjemność zrealizować kolejny, czwarty serwis internetowy dla Grupy Kapitałowej Graal, wiodącego producenta kons...

Agencja VENTI miała przyjemność zrealizować kolejny, czwarty serwis internetowy dla Grupy Kapitałowej Graal, wiodącego producenta konserw rybnych. Serwis prezentuje markę Koral, przedstawiając dedykowane dla niej produkty, związane z nimi artykuły oraz porady.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VerteCMS, przeniesienie danych. 

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Serenada

2016

Serenada
Agencja VENTI zrealizowała kolejny serwis internetowy dla Spółdzielczej Mleczarni Spomlek, będącej czołowym producentem serów i właścicielem marki Ser...

Agencja VENTI zrealizowała kolejny serwis internetowy dla Spółdzielczej Mleczarni Spomlek, będącej czołowym producentem serów i właścicielem marki Serenada. Serwis prezentuje produkty tej marki, powiązane z nimi przepisy oraz liczne ciekawostki.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VerteCMS.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

GOŚ quiz

2016

GOŚ quiz
Zakres usług: zaprojektowanie i oprawa graficzna quizu dla dzieci oraz interaktywnej prezentacji ilustrującej metod oczyszczania wody Technologie: ...

Zakres usług: zaprojektowanie i oprawa graficzna quizu dla dzieci oraz interaktywnej prezentacji ilustrującej metod oczyszczania wody

Technologie: HTML 5
H. Skrzydlewska

2016

H. Skrzydlewska
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy H. Skrzydlewska, znanego przedsiębiorstwa w województwie łódzkim.  Firma prowadzi swoją d...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy H. Skrzydlewska, znanego przedsiębiorstwa w województwie łódzkim.  Firma prowadzi swoją działalność w ramach dwóch dziedzin: uprawy i sprzedaży kwiatów oraz usług pogrzebowych.
Serwis prezentuje informacje o firmie, najważniejsze aktualności oraz umożliwia zapoznanie się z obszerną działalnością, podzieloną na trzy sekcje: Usługi pogrzebowe, Sieć kwiaciarni oraz Kwiaciarnie on-line.
Cześć dotycząca Usług pogrzebowych umożliwia zapoznanie się z ofertą tego działu, przedstawia dostępne nagrobki, urny, trumny, wieńce, istotne formularze kontaktowe oraz wirtualne nekrologii. Sieć kwiaciarni koncentruje się na temat ogólnej oferty kwiaciarni, umożliwiając wyszukanie najbliższej kwiaciarni H. Skrzydlewska. Kwiaciarnia on-line pozwala poprzez sklep internetowy, na zamówienie wybranego bukietu, wiązanki, stroiku itp. oraz dostarczenie ich na wskazany adres, wybranego dnia i godzinie.
Serwis został zrealizowany w polskiej wersji językowej, w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VERTE CMS,.

Technologie:
HTML, PHP, MySQL.

DIL Surowce Wtórne

2016

DIL Surowce Wtórne
Kolejna realizacja firmowego serwisu interneteowego dla DIL SUROWCE WTÓRNE. W serwisie została zaprojektowana nawigacja, wdrożony został ...

Kolejna realizacja firmowego serwisu interneteowego dla DIL SUROWCE WTÓRNE.

W serwisie została zaprojektowana nawigacja, wdrożony został system VerteCMS. Witryna została wykonana w technologi Responsive Web Design.

 

SOLBET Spółka z o. o.

2016

SOLBET Spółka z o. o.
Agencja VENTI zrealizowała nowy  serwis dla Grupy Kapitałowej Solbet - jest to ogólnopolski lider branży betonu komórkowego. Serwis umożliwia zap...

Agencja VENTI zrealizowała nowy  serwis dla Grupy Kapitałowej Solbet - jest to ogólnopolski lider branży betonu komórkowego. Serwis umożliwia zapoznanie się z ofertą produktową oraz projektową firmy, filmami instruktażowymi, licznymi certyfikatami i dokumentacją firmy. Dodatkowo, strona prezentuje poradnik zawierający bazę pojęć oraz specjalnie przygotowane artykuły, umożliwiając jednocześnie pobranie wielu przydatnych plików, w tym katalogów i cenników.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VERTE CMS.

Technologie: HTML, PHP, MySQL

Dorbud

2016

Dorbud
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla spółki Dorbud. Firma zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami, doradztwem technicznym oraz wykonaws...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla spółki Dorbud. Firma zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami, doradztwem technicznym oraz wykonawstwem inwestycji. Serwis umożliwia zapoznanie się projektami deweloperskimi oraz realizacjami firmy, przedstawiając jednocześnie informacje o firmie, oferty pracy oraz zachęcając do kontakt. 
Serwis został zrealizowany w polskiej, angielskiej i niemieckiej wersji językowej, w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VERTE CMS.

Technologie: HTML, PHP, MySQL

Logo dla Adwokat Agnieszka Dziki

2016

Logo dla Adwokat Agnieszka Dziki
SAPT Producent Kalendarzy

2015

SAPT Producent Kalendarzy
 Agencja VENTI zrealizowała serwis od podstaw dla firmy SAPT.  Serwis prezentuje opis firmy jej pełną ofertę oraz oryginalny wygląd. C...

 Agencja VENTI zrealizowała serwis od podstaw dla firmy SAPT.  Serwis prezentuje opis firmy jej pełną ofertę oraz oryginalny wygląd. Częścią serwisu jest strona No Name będąca dodatkowym źródłem informacji dla zainteresowanych klientów. Serwis zbudowany w technice RWD ( responsive web design ). 

Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, koncepcja serwisu, wdrożenie systemu CMS Verte.

 

 

Nowy Olechów

2015

Nowy Olechów
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Budomal Development.  Serwis informacje na temat developera i inwestycji na Olechowie. Umożliwi...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Budomal Development.  Serwis informacje na temat developera i inwestycji na Olechowie. Umożliwia także zapoznanie się z szeroką ofertą nowych mieszkań i miejsc garażowych. Strona wyposażona jest także w wyszukiwarkę pozwalającą na szybkie zlokalizowanie poszukiwanego lokalu. Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VERTE CMS.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

 

Weerglass

2015

Weerglass
 Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy Weerglass. Serwis prezentuje opis firmy jej pełną ofertę oraz oryginalny wygląd. Serwis...

 Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy Weerglass. Serwis prezentuje opis firmy jej pełną ofertę oraz oryginalny wygląd.

Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.
Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, koncepcja serwisu, wdrożenie systemu VerteCMS.
 
JBB

2015

JBB
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla JBB, jednej z największych firm przetwórczych w Polsce. Nowy serwis jest responsywny i zawiera obsze...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla JBB, jednej z największych firm przetwórczych w Polsce. Nowy serwis jest responsywny i zawiera obszerną bazę produktów, przepisów oraz mapę sklepów w Polsce i zagranicą. 

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu Wordpress, przeniesienie danych. 

Zimny

2015

Zimny
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy Zimny, dealera marek Skoda i Volkswagen. Serwis przedstawia najważniejsze informacje n...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy Zimny, dealera marek Skoda i Volkswagen. Serwis przedstawia najważniejsze informacje na temat firmy, aktualności, porady finansowe, a także umożliwia zapoznanie się z szeroką ofertą nowych i używanych samochodów. Strona wyposażona jest także w wyszukiwarkę pozwalającą na szybkie zlokalizowanie dedykowanego auta. Natomiast na każdej podstronie serwisu widnieją przyciski uruchamiające formularz zgłoszenia do serwisy lub zapisu na jazdę próbną.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VERTE CMS.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

 

Mota-Engil

2015

Mota-Engil
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla spółki Mota-Engil Real Estate Management, która jest czołowym developerem wielu projektów w Europie ...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla spółki Mota-Engil Real Estate Management, która jest czołowym developerem wielu projektów w Europie ¦rodkowej, w tym kilku w Polsce. Serwis prezentuje podstawowe informacje na temat spółki, aktualności związane z jej działalnością. Strona prezentuje inwestycje spółki, zarówno na świecie jak i w Polsce, umożliwiając zapoznanie się z aktywnymi projektami. Znajdująca się na stronie wyszukiwarka pozwala zlokalizować wśród wielu inwestycji konkretne, odpowiadające preferencjom Użytkownika mieszkanie. Każda inwestycja aktywna umożliwia również wyszukanie mieszkania z pomocą listy mieszkań, oraz wyszukiwarki 3D.
Serwis został zrealizowany w polskiej i angielskiej wersji językowej, w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VERTE CMS, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

TransGlob

2015

TransGlob
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla biura tłumaczeń TransGlob. Serwis prezentuje opis firmy jej pełną ofertę oraz oryginalny wygląd. Se...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla biura tłumaczeń TransGlob. Serwis prezentuje opis firmy jej pełną ofertę oraz oryginalny wygląd.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.
Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, koncepcja serwisu, wdrożenie systemu VerteCMS.
 

zobacz referencje
Stratera Med

2015

Stratera Med
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy poświęcony organizacji Stratera Med., zrzeszającej firmy w zakresie prawa zamówień publicznych. Strona m...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy poświęcony organizacji Stratera Med., zrzeszającej firmy w zakresie prawa zamówień publicznych. Strona ma charakter informacyjny, prezentuje założenia i cele organizacji, zachęcając jednocześnie do nawiązania współpracy. Znajdujące się w serwisie aktualności są dostępne tylko dla członków organizacji i wymagają wcześniejszego zalogowania.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie strefy logowania. wdrożenie systemu VerteCMS.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Grupa Kapitałowa Graal

2015

Grupa Kapitałowa Graal
Agencja VENTI zrealizowała serwis korporacyjny dla Grupy Kapitałowej Graal, właściciela takich marek jak Graal, Superfish, SuperfishPrestige i Koral. ...

Agencja VENTI zrealizowała serwis korporacyjny dla Grupy Kapitałowej Graal, właściciela takich marek jak Graal, Superfish, SuperfishPrestige i Koral. Serwis prezentuje relacje inwestorskie. strukturę oraz władze spółki. Pozwala również obserwować notowania giełdowe firmy.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, przeniesienie danych. 

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Edison

2015

Edison
Agencja VENTI zrealizowała serwis marki Edison dla firmy JM Elektronik. Serwis został przygotowany całkowicie w języku czeskim i prezentuje wybrane pr...

Agencja VENTI zrealizowała serwis marki Edison dla firmy JM Elektronik. Serwis został przygotowany całkowicie w języku czeskim i prezentuje wybrane produkty marki Edison, umożliwiając jednocześnie zapytanie w sprawie dowolnego produktu w ofercie.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Logo dla gospodarstwa agroturystycznego

2015

Logo dla gospodarstwa agroturystycznego
Mediso Polska

2015

Mediso Polska
Firma Venti opracowała serwis, tworząc projekt od podstaw. Serwis wyposażony jest w CMS umożliwiający pełna edycje strony  Zakres usług: Pr...

Firma Venti opracowała serwis, tworząc projekt od podstaw. Serwis wyposażony jest w CMS umożliwiający pełna edycje strony 

Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, opracowanie koncepcji funkcjonalnej serwisu, wdrożenie serwisu w oparciu o CMS VERTE.

Vileda Actifibre

2015

Vileda Actifibre
Agencja VENTI zaprojektowała i zrealizowała kolejny serwis internetowy dla swojego długoletniego klienta Vileda. Vileda to czołowy producent nowoczes...

Agencja VENTI zaprojektowała i zrealizowała kolejny serwis internetowy dla swojego długoletniego klienta Vileda.
Vileda to czołowy producent nowoczesnych produktów przeznaczonych do sprzątania. Serwis Actifibre prezentuje jeden z najnowszych i najbardziej innowacyjnych produktów - ściereczkę Actifibre. Serwis przedstawia walory Actifibre, wskazuje przykłady jej stosowania oraz prezentuje filmy reklamowe.

Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VerteCMS, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Anna-S

2015

Anna-S
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS VERTE. Technologie: HTML, JS, PHP. Responsi...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS VERTE.
Technologie: HTML, JS, PHP. Responsive Web Design

zobacz referencje
Medea

2015

Medea
Zakres usług: Koncepcja, WebDesign, wdrożenie systemu CMS Verte. Optymalizacja strony pod wyszukiwarkę Google (przygotowanie strony zgodnie z wyt...

Zakres usług: Koncepcja, WebDesign, wdrożenie systemu CMS Verte. Optymalizacja strony pod wyszukiwarkę Google (przygotowanie strony zgodnie z wytycznymi SEO).

Technologie: HTML, PHP, MySQL, Responsive Web Design

 

zobacz referencje
Filtry Studzienne

2015

Filtry Studzienne
Agencja VENTI zaprojektowałą i zrealizowała nowy serwis internetowy dla firmy PPUH "Filtry Studzienne s.c.", będącej producentem oraz dostaw...

Agencja VENTI zaprojektowałą i zrealizowała nowy serwis internetowy dla firmy PPUH "Filtry Studzienne s.c.", będącej producentem oraz dostawcą materiałów do studni głębinowych. Strona prezentuje pełen asortyment produktów firmy.

Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, przeniesienie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Miral

2015

Miral
Zakres usług: Koncepcja, WebDesign, wdrożenie systemu CMS Verte. Agencja od początku do końca odpowiadała za nadanie projektowi wyglądu i funkcjo...

Zakres usług: Koncepcja, WebDesign, wdrożenie systemu CMS Verte. Agencja od początku do końca odpowiadała za nadanie projektowi wyglądu i funkcjonalności.
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Delecta

2015

Delecta
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy Bakalland, będącej właścicielem marki Delecta. Serwis prezentuje pełen asortyment produktów ma...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy Bakalland, będącej właścicielem marki Delecta. Serwis prezentuje pełen asortyment produktów marki a także związane z nimi przepisy oraz porady.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, przeniesienie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

zobacz referencje
Szkółka Krzewów Ozdobnych Wiesław Wnuk

2015

Szkółka Krzewów Ozdobnych Wiesław Wnuk
Zakres usług: Agencja interaktywna Venti zaprojektowała nową stronę internetową Szkółce Krzewów Ozdobnych Wiesław Wnuk. Serwis prezentuje bogatą...

Zakres usług: Agencja interaktywna Venti zaprojektowała nową stronę internetową Szkółce Krzewów Ozdobnych Wiesław Wnuk.
Serwis prezentuje bogatą ofertę firmy  i wyposażony jest w CMS Verte służący do nawigacji strony. Strona stworzona jest w  technologi Responsive Web Design.
Po stronie Agencji było zaprojektowanie serwisu oraz jego pełne wdrożenie. 
Technologie: HTML, PHP, MySQL

zobacz referencje
DRUTPOL

2015

DRUTPOL
 Zakres usług: Agencja interaktywna Venti zaprojektowała nową stronę internetową firmie DRUTPOL. Serwis prezentuje bogatą ofertę firmy ...

 Zakres usług: Agencja interaktywna Venti zaprojektowała nową stronę internetową firmie DRUTPOL.
Serwis prezentuje bogatą ofertę firmy  i wyposażony jest w CMS Verte służący do nawigacji strony. Strona stworzona jest w  technologi Responsive Web Design.


Po stronie Agencji było zaprojektowanie serwisu oraz jego pełne wdrożenie. 
Technologie: HTML, PHP, MySQL

zobacz referencje
Hurtap S.A.

2015

Hurtap S.A.
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla dystrybutora produktów leczniczych i materiałów medycznych do aptek, funkcjononującego na terenie ca...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla dystrybutora produktów leczniczych i materiałów medycznych do aptek, funkcjononującego na terenie całej Polski . Strona ma charakter korporacyjny, zaprezentowane na niej zostały informacje o firmie, oddziały, zakres działalności i usług a także zamieszczone zostały formularze kontaktowe dla różnych grup odbiorców. Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VerteCMS.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

zobacz referencje
VILEDA Elektro

2015

VILEDA Elektro
Agencja VENTI zaprojektowała i zrealizowałą kolejny serwis internetowy dla swojego klienta Vileda. Vileda to lider w innowacyjnych produktach przeznac...

Agencja VENTI zaprojektowała i zrealizowałą kolejny serwis internetowy dla swojego klienta Vileda. Vileda to lider w innowacyjnych produktach przeznaczonych do komfortowego sprzątania. Tym razem oferuje swoim Klientom gamę produktów elektrycznych. Każdy z produktów w serwisie wyświetlany jest na dedykowanej podstronie, na ktorej prezentowany jest film, sposób funkcjonowania, cechy i atuty prduktów, prezentowane w czytelny i atrakcyjny sposób.

Zakres usług: PKoncepca graficzna serwisu internetowego, wdrożenie systemu VERTE  CMS, wprowadzenie danych, technologia RWD.

Italian Fashion

2015

Italian Fashion
Agencja VENTI zrealizowała stronę wraz ze sklepem internetowym dla firmy Italian Fashion, będącej producentem bielizny i ubrań. Serwis skierowany jest...

Agencja VENTI zrealizowała stronę wraz ze sklepem internetowym dla firmy Italian Fashion, będącej producentem bielizny i ubrań. Serwis skierowany jest zarówno dla klienta indywidulanego jak i biznesowego, prezentując nie tylko produkty, ale również przedstawiając  informacje o firmie, aktualności. 

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny sklepu internetowego, stworzenie sklepu internetowego,  wdrożenie systemu VerteCMS.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Proteina

2015

Proteina
Agencja VENTI zrealizowała nowy serwis internetowy dla firmy Proteina, będącej producentem naturalnych białek, stosowanych między innymi na rynku s...

Agencja VENTI zrealizowała nowy serwis internetowy dla firmy Proteina, będącej producentem naturalnych białek, stosowanych między innymi na rynku surowców kosmetycznych. Serwis przedstawia charakterystykę produktów wytwórni, a także ciekawostki. Strona dostępna jest w języku polskim, angielskim i rosyjskim.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VerteCMS, przeniesienie danych. 

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Trust Back

2015

Trust Back
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy, prezentujący ofertę firmy TrustBack, która jest częścią Grupy Kapitałowej IBS Polska. Serwis internetow...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy, prezentujący ofertę firmy TrustBack, która jest częścią Grupy Kapitałowej IBS Polska. Serwis internetowy został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VERTE CMS.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.
 

zobacz referencje
Tytani Sprzedaży

2015

Tytani Sprzedaży
Agencja VENTI zrealizowała konkursowy serwis internetowy przeznaczony dla pracowników firmy Impel. Serwis umożliwia dodawanie użytkowników, przypisani...

Agencja VENTI zrealizowała konkursowy serwis internetowy przeznaczony dla pracowników firmy Impel. Serwis umożliwia dodawanie użytkowników, przypisanie ich do odpowiedniej grupy i edycję przypisanych im punktów. Wdrążony został mechanizm automatycznie generujący rankingi w poszczególnych kategoriach. Serwis internetowy został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VERTE CMS.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Centrum Kardiologii Józefów

2015

Centrum Kardiologii Józefów
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Centrum Kardiologii w Józefowie. Serwis prezentuje podstawowe informacje na temat Centrum, jego prac...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Centrum Kardiologii w Józefowie. Serwis prezentuje podstawowe informacje na temat Centrum, jego pracowników, przedstawia także ofertę oraz bazę wiedzy zawierającą między innymi informację o chorobach i poradnik jak przygotować się do wizyty.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.


Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, koncepcja serwisu, wdrożenie systemu VerteCMS, wypełnienie treścią.


Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Odkryj Sport

2015

Odkryj Sport
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy Odkryj Sport. Firma działa w branży sportowej, zachęcając potencjalnych Klientów do rozwo...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy Odkryj Sport. Firma działa w branży sportowej, zachęcając potencjalnych Klientów do rozwoju sportowych umiejętności.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, przygotowanie logotypu, wdrożenie systemu VerteCMS, przeniesienie danych. 

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Impel FM

2015

Impel FM
Agencja VENTI zrealizowała kolejny serwis internetowy dla spółki Impel, która jest czołowym dostawcą usług dla instytucji i przedsiębiorstw. Serwis po...

Agencja VENTI zrealizowała kolejny serwis internetowy dla spółki Impel, która jest czołowym dostawcą usług dla instytucji i przedsiębiorstw. Serwis poświęcony jest prezentacji usług świadczonych przez spółkę Impel w zakresie kompleksowej obsługi nieruchomości. Serwis zawiera polską, angielską, rosyjską, niemiecką, hiszpańską oraz chińską wersję językową. Serwis internetowy został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VERTE CMS, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.
 

Meditrans

2015

Meditrans
Agencja VENTI wykonała serwis dla firmy Meditrans, prezentujący szeroki asortyment produktów dla gabinetów stomatologicznych, pracowni protetycznych, ...

Agencja VENTI wykonała serwis dla firmy Meditrans, prezentujący szeroki asortyment produktów dla gabinetów stomatologicznych, pracowni protetycznych, a także sklepów i hurtowni stomatologicznych.

Zakres usług: Koncepcja, WebDesign, wdrożenie systemu VERTE CMS, przeniesienie treści.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Graal

2015

Graal
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy Graal S.A., będącej czołowym producentem konserw rybnych. Serwis koncentruje się na ...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy Graal S.A., będącej czołowym producentem konserw rybnych. Serwis koncentruje się na jednej z marek firmy, przedstawiając jej produkty, powiązane z nimi przepisy, a także ciekawostki.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VerteCMS, przeniesienie danych. 

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

SuperFish Prestige

2015

SuperFish Prestige
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy Graal S.A., będącej właścicielem marki SuperFish Prestige. Strona koncentruje się n...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy Graal S.A., będącej właścicielem marki SuperFish Prestige. Strona koncentruje się na prezentacji produktów tej marki.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VerteCMS, przeniesienie danych. 

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Aflofarm

2015

Aflofarm
Agencja VENTI wykonała serwis dla firmy Aflofarm - właściciela marki Revettia. Strona prezentuje asortyment sumplementów diety dla psów. Serwis poświę...

Agencja VENTI wykonała serwis dla firmy Aflofarm - właściciela marki Revettia. Strona prezentuje asortyment sumplementów diety dla psów. Serwis poświęcony jest tematyce zdrowotnej. Zawiera nie tylko szczegółowe opisy przedstawianych preparatów, ale oferuje również ciekawe, utrzymane w tematyce opieki nad czworonogami artykuły, a także test umożliwiający ocenę zdrowia swojego psa. Strona skierowana jest przede wszystkim do miłośników psów.

Zakres usług: Projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WORDPRESS CMS, wprowadzenie danych, technologia RWD.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Sklep Missmariette

2015

Sklep Missmariette
Agencja VENTI wykonała kolejną realizację dla firmy P.P.H.U. „ANMAR” jaką jest sklep internetowy, prezentujący szeroki asortyment producen...

Agencja VENTI wykonała kolejną realizację dla firmy P.P.H.U. „ANMAR” jaką jest sklep internetowy, prezentujący szeroki asortyment producenta rajstop, pończoch i legginsów.

Zakres usług: Koncepcja, WebDesign, wdrożenie systemu VERTE CMS, stworzenie sklepu internetowego wraz z systemem rejestracji.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.
 

Emerson

2015

Emerson
Agencja VENTI zrealizowała kolejny serwis internetowy prezentujący bogatą ofertę firmy Emerson, jednego z największych w Europie producentów formularz...

Agencja VENTI zrealizowała kolejny serwis internetowy prezentujący bogatą ofertę firmy Emerson, jednego z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych. Serwis zawiera polską, angielską i niemiecką wersję językową. Serwis internetowy został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VERTE CMS, przeniesienie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.
 

Emerson Direct Communication

2015

Emerson Direct Communication
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy, prezentujący szeroki wachlarz usług oraz portfolio firmy Emerson Direct Communication, specjalizującej ...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy, prezentujący szeroki wachlarz usług oraz portfolio firmy Emerson Direct Communication, specjalizującej się w produkcji i obsłudze mailingów transakcyjnych oraz promocyjnych. Serwis zawiera polską, angielską i niemiecką wersję językową. Serwis internetowy został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VERTE CMS, przeniesienie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.
 

Ośrodek wypoczynkowy Chemar 2

2015

Ośrodek wypoczynkowy Chemar 2
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Ośrodka Wypoczynkowego Chemar 2. Serwis umożliwia urzytkownikom rezerwację pokoju za pośrednictwem f...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Ośrodka Wypoczynkowego Chemar 2. Serwis umożliwia urzytkownikom rezerwację pokoju za pośrednictwem formularza. Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, przeniesienie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Grupa Impel

2015

Grupa Impel
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Grupy Impel, specjalizującej się w outsourcingu usług dla instytucji i przedsiębiorstw, zawiera...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Grupy Impel, specjalizującej się w outsourcingu usług dla instytucji i przedsiębiorstw, zawierający również relacje inwestorskie. Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VerteCMS, przeniesienie danych. 

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

IGF PAN

2015

IGF PAN
Agencja interaktywna Venti zrealizowała serwis dla Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk, zajmującej się m. in. prowadzeniem badań naukowych, pra...

Agencja interaktywna Venti zrealizowała serwis dla Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk, zajmującej się m. in. prowadzeniem badań naukowych, prac rozwojowych oraz działań monitoringowych i edukacyjnych.
Serwis internetowy został wykonany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: przygotowanie struktury informacji, projektu graficznego, wdrożenie CMS VERTE

Szkoła Gaudeamus

2015

Szkoła Gaudeamus
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla szkół Gaudeamus. Serwis przekazuje kompletne informacje o placówkach. Informacje na temat prowadzony...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla szkół Gaudeamus. Serwis przekazuje kompletne informacje o placówkach. Informacje na temat prowadzonych zajęć, organizacj szkoły, kadry, planów lekcji. Wdrożone zostały strefy rodzica i ucznia dostępne po zalogowaniu udostepniające wybraną zawartość dodatkową. Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, opracowanie koncepcji funkcjonalnej serwisu, wdrożenie systemu VerteCMS.

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Naczelny Sąd Administracyjny

2015

Naczelny Sąd Administracyjny
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Naczelnego Sądu Administracyjnego. Serwis zawiera Biuletyn Informacji Publicznej, wersję żałobną ora...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Naczelnego Sądu Administracyjnego. Serwis zawiera Biuletyn Informacji Publicznej, wersję żałobną oraz dostosowany jest do potrzeb osób niedowidzących.
Zakres usług:
Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, przeniesienie danych.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Gecos - Poznajoptima

2015

Gecos - Poznajoptima
Agencja VENTI zrealizowała landing page dla firmy Gecos Sp. z o.o. prezentujący najchętniej wybierany program do obsługi małych i średnich firm. Serwi...

Agencja VENTI zrealizowała landing page dla firmy Gecos Sp. z o.o. prezentujący najchętniej wybierany program do obsługi małych i średnich firm. Serwis internetowy został wykonany w technologii Responsive Web Design.

Zekres usług:
przygotowanie struktury informacji, projektu graficznego, wdrożenie CMS VERTE

Gecos - Poznajerpxl

2015

Gecos - Poznajerpxl
Agencja VENTI zrealizowała landing page dla firmy Gecos Sp. z o.o. prezentujacy system klasy ERP, który jest najczęściej wybierany w Polsce. Serwis i...

Agencja VENTI zrealizowała landing page dla firmy Gecos Sp. z o.o. prezentujacy system klasy ERP, który jest najczęściej wybierany w Polsce. Serwis internetowy został wykonany w technologii Responsive Web Design.

Zekres usług:
przygotowanie struktury informacji, projektu graficznego, wdrożenie CMS VERTE

Magellan España

2015

Magellan España
Przygotowanie hiszpańskiej wersji językowej serwisu firmy Magellan, lidera rynku usług finansowych sektora ochrony zdrowia. Serwis internetowy został ...

Przygotowanie hiszpańskiej wersji językowej serwisu firmy Magellan, lidera rynku usług finansowych sektora ochrony zdrowia. Serwis internetowy został wykonany w technologii Responsive Web Design.


Zakres usług: Wdrożenie CMS VERTE, wprowadzenie materiałów do serwisu.

MAGROL

2015

MAGROL
Zaprojektowanie i wdrożenie nowej wersji serwisu internetowego dla "MAGROL" Tomasz Magdziak, Maciej Magdziak Spółka jawna Zakres usług: P...

Zaprojektowanie i wdrożenie nowej wersji serwisu internetowego dla "MAGROL" Tomasz Magdziak, Maciej Magdziak Spółka jawna

Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, opracowanie koncepcji funkcjonalnej serwisu, wdrożenie serwisu w oparciu o Verte CMS

Mia Recykling

2015

Mia Recykling
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy Mia Recykling. Firma od wielu lat zajmuje odbiorem odpadów i dostawą usług dla sektora przedsi...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy Mia Recykling. Firma od wielu lat zajmuje odbiorem odpadów i dostawą usług dla sektora przedsiębiorstw


Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, koncepcja serwisu, wdrożenie systemu VerteCMS.


Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Lacridea - system zamówień B2B

2014

Lacridea - system zamówień B2B
System do zamówień B2B zrealizowany dla dystrybutora soczewek kontaktowych. Zakres usług: przygotowanie struktury informacji, projektu graficznego,&n...

System do zamówień B2B zrealizowany dla dystrybutora soczewek kontaktowych.
Zakres usług: przygotowanie struktury informacji, projektu graficznego,  wdrożenie CMS VERTE oraz integracja z programem księgowym Symfonia. 
Rozbudowana funkcjonalność segmentacji Klientów systemu oraz przypisywania kodów rabatowych.

Synthos Agro

2014

Synthos Agro
Zaprojektowanie i wdrożenie kompletnego serwisu informacyjnego dla Grupy Kapitałowej Synthos jednego z największych producentów surowców chemicznych w...

Zaprojektowanie i wdrożenie kompletnego serwisu informacyjnego dla Grupy Kapitałowej Synthos jednego z największych producentów surowców chemicznych w Polsce.

Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, opracowanie koncepcji funkcjonalnej serwisu, wdrożenie serwisu w oparciu o CMS Typo3.

PHU Agro As

2014

PHU Agro As
Realizacja serwisu internetowego dla firmy AGRO-AS lidera rynku działającego w branży kompleksowego zaopatrzenia rolnictwa i obrotu płodami rolnymi. ...

Realizacja serwisu internetowego dla firmy AGRO-AS lidera rynku działającego w branży kompleksowego zaopatrzenia rolnictwa i obrotu płodami rolnymi.

Prace agencji VENTI obejmowyały: przygotowanie projektów graficznych, opracowanie koncepcji funkcjonalnej serwisu, ralizacja bloga, wdrożenie serwisu w oparciu o CMS Typo3.

Gecos

2014

Gecos
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Gecos Sp. z o.o. - firmy dostarczającej kompleksowych rozwiązań informatycznych do zarządzania przed...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Gecos Sp. z o.o. - firmy dostarczającej kompleksowych rozwiązań informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwami z różnych branż. Serwis internetowy został wykonany w technologii Responsive Web Design.

Zekres usług:
przygotowanie struktury informacji, projektu graficznego, wdrożenie CMS VERTE

P.R.E.S.C.O. GROUP S.A

2014

P.R.E.S.C.O. GROUP S.A
Przygotowanie kompletnego serwisu internetowego dla firmy P.R.E.S.C.O. GROUP S.A. podzielonego na dwie części, korporacyjną i prezentującą usługi, w k...

Przygotowanie kompletnego serwisu internetowego dla firmy P.R.E.S.C.O. GROUP S.A. podzielonego na dwie części, korporacyjną i prezentującą usługi, w kilku wersjach językowych. Serwis zawiera również dedykowaną wersję mobilną.
Zakres usług: Koncepcja funkcjonalna, przygotowanie projektów graficznych, wdrożenie CMS VERTE, wprowadzenie materiałów do serwisu, wersja mobilna serwisu

zobacz referencje
Green S.A.

2014

Green S.A.
Przygotowanie kompletnego serwisu internetowego dla Green S.A. firmy zajmującej się sprzedażą energii elektrycznej dla Klientów indywidualnych o...

Przygotowanie kompletnego serwisu internetowego dla Green S.A. firmy zajmującej się sprzedażą energii elektrycznej dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych na terenie Polski.
Zakres usług: Koncepcja funkcjonalna, przygotowanie projektów graficznych, wdrożenie CMS VERTE, wprowadzenie materiałów do serwisu.

 

Synthos Direct

2014

Synthos Direct
Realizacja systemu składania zamówień na produkty firmy. Projekt szaty graficznej, opracowanie struktury serwisu, wdrożenie w oparciu o autorski CMS V...

Realizacja systemu składania zamówień na produkty firmy. Projekt szaty graficznej, opracowanie struktury serwisu, wdrożenie w oparciu o autorski CMS Verte.

Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

2014

Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A.
Zaprojektowanie i wdrożenie kompletnego serwisu poświęconemu zużyciu energii w przedsiębiorstwach dla Narodowej Agencji  Poszanowania Energii S.A...

Zaprojektowanie i wdrożenie kompletnego serwisu poświęconemu zużyciu energii w przedsiębiorstwach dla Narodowej Agencji  Poszanowania Energii S.A. specjalizującej się w doradztwie energetycznym.

Zakres usług: Przygotowanie projektów graficznych, opracowanie koncepcji funkcjonalnej serwisu, wdrożenie serwisu w oparciu o CMS Typo3.

Sidolux

2014

Sidolux
Serwis internetowy marki SIDOLUX. Marka jest produkowana przez firmę LAKMA, czołowego producenta szeroko rozumianej chemii budowlanej, systemach docie...

Serwis internetowy marki SIDOLUX. Marka jest produkowana przez firmę LAKMA, czołowego producenta szeroko rozumianej chemii budowlanej, systemach dociepleń oraz chemii gospodarczej i profesjonalnej.

Zakres usług: Kreacja projektów graficznych, realizacja sześciu wersji językowych, przygotowanie wersji mobilnej, wdrożenie CMS VERTE,
wprowadzenie materiałów do serwisu.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Acordeon

2014

Acordeon
Przygotowanie kompletnego serwisu internetowego dla firmy Acordeon. Serwis przedstawia pełne spektrum działalności firmy wraz z pokazaniem realizacji ...

Przygotowanie kompletnego serwisu internetowego dla firmy Acordeon. Serwis przedstawia pełne spektrum działalności firmy wraz z pokazaniem realizacji wybranych projektów.

Zakres usług: Koncepcja funkcjonalna, przygotowanie projektów graficznych, wdrożenie CMS VERTE,

IGI Food Consulting

2014

IGI Food Consulting
IGI Food Consulting powstalo na wskutek obserwacji rynku, z których wynikało, że wiele firm potrzebuje merytorycznego wsparcia w realizacji obowiązków...

IGI Food Consulting powstalo na wskutek obserwacji rynku, z których wynikało, że wiele firm potrzebuje merytorycznego wsparcia w realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa żywnościowego. Frima zapewnia wszechstronne doradztwo, nawet przy najbardziej złożonych i kontrowersyjnych projektach.

Zakres usług: Kreacja projektów graficznych, przygotowanie wersji mobilnej, wdrożenie CMS VERTE, wprowadzenie materiałów do serwisu.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Exact Systems Sp. z o.o.

2014

Exact Systems Sp. z o.o.
Na zlecenie Exact Systems, wiodącego dostawcy rozwiązań w zakresie kontroli jakości, stworzyliśmy nową wersję korporacyjnej witryny internetowej w kil...

Na zlecenie Exact Systems, wiodącego dostawcy rozwiązań w zakresie kontroli jakości, stworzyliśmy nową wersję korporacyjnej witryny internetowej w kilku wersjach językowych.

Zakres usług: zaprojektowanie i wdrożenie serwisu internetowego, wprowadzenie materiałów.

zobacz referencje
Kępa Auto-Centrum Marek Kępa Elżbieta Kępa Sp.J

2014

Kępa Auto-Centrum Marek Kępa Elżbieta Kępa Sp.J

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Saltex Sklep

2014

Saltex Sklep

Zakres usług: WebDesign, wdrożenie systemu CMS Verte.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Zakres usług: WebDesign, wdrożenie systemu CMS Verte.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Galeria sztuki A&A

2014

Galeria sztuki A&A

Zakres usług: WebDesign, wdrożenie systemu CMS Verte.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Zakres usług: WebDesign, wdrożenie systemu CMS Verte.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Interaktywna Mapa Projektów woj. łódzkiego - aplikacja konkursowa (FB)

2014

Interaktywna Mapa Projektów woj. łódzkiego - aplikacja konkursowa (FB)
Zakres usług: koncepcja, wykonanie, obsługa konkursu Technologie: Facebook Markup Language, JavaScript SDK, PHP SDK...

Zakres usług: koncepcja, wykonanie, obsługa konkursu
Technologie: Facebook Markup Language, JavaScript SDK, PHP SDK

FM Bank PBP SA

2014

FM Bank PBP SA
Zakres usług: wykonanie i wdrożenie systemu transakcyjnego do zakładania lokat online, integracja z wewnętrznym systemem bankowym. Technologie: PHP,...

Zakres usług: wykonanie i wdrożenie systemu transakcyjnego do zakładania lokat online, integracja z wewnętrznym systemem bankowym.
Technologie: PHP, MySQL, JAVA, WebApi, VERTE Framework

Centrum Nauki Kopernik

2014

Centrum Nauki Kopernik
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS, stworzenie wersji responsywnej Technologie: HTM...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS, stworzenie wersji responsywnej
Technologie: HTML, PHP, VERTE Framework

Kalkulatory Budowy Domu

2014

Kalkulatory Budowy Domu
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Cholewska nieruchomości

2014

Cholewska nieruchomości
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

2014

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, przeniesienie danych. Technologie: HT...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, przeniesienie danych.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

DBP Stryków

2014

DBP Stryków
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie Verte CMS Technologie: HTML, PHP, MySQL Serwis zrealizowany dla...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie Verte CMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Serwis zrealizowany dla AIG Lincoln 

Aplikacja CARPOOLING

2014

Aplikacja CARPOOLING
Wdrożenie aplikacji CARPOOLING umożliwiającej organizację wspólnych dojazdów do pracy przez pracowników centrum dystrybucyjnego. Technologia: PHP, ...

Wdrożenie aplikacji CARPOOLING umożliwiającej organizację wspólnych dojazdów do pracy przez pracowników centrum dystrybucyjnego.

Technologia: PHP, MySQL, wdrożenie Verte CMS.

Aplikacja jest częścią serwisu Diamond Business Park URSUS wykonanego dla AIG Lincoln.

Sklep internetowy TERMISIL

2014

Sklep internetowy TERMISIL
Na zlecenie TERMISIL -producenta szkła borokrzemowego  stworzyliśmy oraz prowadzimy firmowy sklep internetowy. Zakres usług: zaprojektowa...

Na zlecenie TERMISIL -producenta szkła borokrzemowego  stworzyliśmy oraz prowadzimy firmowy sklep internetowy.

Zakres usług: zaprojektowanie i wykonanie sklepu internetowego, prowadzenie magazynu, obsługa zamówień, marketing sklepu w Internecie.

Prometeon Park Grotniki

2014

Prometeon Park Grotniki
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Mikołajczyk

2014

Mikołajczyk
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Przedszkole ¦wiat Odkrywców

2014

Przedszkole ¦wiat Odkrywców
Serwis internetowy dla nowootwierającego się Przedszkola. Zakres usług: kreacja graficzna logotypu Przedszkola, kreacja graficzna serwisu interneto...

Serwis internetowy dla nowootwierającego się Przedszkola.

Zakres usług:
kreacja graficzna logotypu Przedszkola, kreacja graficzna serwisu internetowego, wdrożenie CMS VERTE, wprowadzanie materiałów do serwisu, realizacja materiałów promocyjnych: projekt graficzny i przygotowanie do druku ulotki, banneru oraz plakatu.

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

2014

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting, wdrożenie wersji responsywnej serwisu (R...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting, wdrożenie wersji responsywnej serwisu (RWD)
Technologie: HTML5, CSS3, WCAG 2.0, PHP, MySQL

Konkurs Denckermann

2014

Konkurs Denckermann
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting, aktualizacje Technologie: HTML, PHP, My...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting, aktualizacje
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Opolska Business Park

2014

Opolska Business Park

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie TYPO3
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie TYPO3
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Erbud SA

2014

Erbud SA
Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie VERTE CMS, dedykowana wersja mobilna serwisu Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL ...

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie VERTE CMS, dedykowana wersja mobilna serwisu
Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL

Onyx Piła

2014

Onyx Piła

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie VERTE CMS
Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie VERTE CMS
Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL

Cornette

2014

Cornette
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, jquery, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, jquery, MySQL

zobacz referencje
Orzeszek Bis

2014

Orzeszek Bis
Zakres usług: koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Agencja Pośrednictwa Pracy Rekrut4U

2014

Agencja Pośrednictwa Pracy Rekrut4U
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

zobacz referencje
Biuro Projektowo-Konsultingowe IGNEUS

2014

Biuro Projektowo-Konsultingowe IGNEUS
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

zobacz referencje
Grupa Krotoski Cichy

2013

Grupa Krotoski Cichy
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

zobacz referencje
Szewczyk Auto

2013

Szewczyk Auto
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Imperia Catering

2013

Imperia Catering
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

UOKIK - wersja mobilna

2013

UOKIK - wersja mobilna
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

zobacz referencje
Kancelaria Radców Prawnych Securus

2013

Kancelaria Radców Prawnych Securus
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL, jQuery...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL, jQuery

Restauracja Złota Kaczka - wersja responsywna

2013

Restauracja Złota Kaczka - wersja responsywna
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Ecohurt

2013

Ecohurt
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS Verte, hosting. Technologie: HTML, PHP, MyS...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS Verte, hosting.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Restauracja Złota Kaczka

2013

Restauracja Złota Kaczka
Zakres usług: koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Vileda Professional - firmowy sklep internetowy

2013

Vileda Professional - firmowy sklep internetowy
Zakres usług: Koncepcja, WebDesign, wdrożenie systemu CMS Verte, prowadzenie, obsługa sklepu oraz zamówień, działania promujące sklep w sieci. Tec...

Zakres usług: Koncepcja, WebDesign, wdrożenie systemu CMS Verte, prowadzenie, obsługa sklepu oraz zamówień, działania promujące sklep w sieci.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

ELKOMTECH S.A.

2013

ELKOMTECH S.A.
Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie TYPO3 Technologie: HTML, PHP, MySQL ...

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie TYPO3
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Siedlisko na Wzgórzu

2013

Siedlisko na Wzgórzu
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Konkurs Puchatek

2013

Konkurs Puchatek

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

E-ochronadanych

2013

E-ochronadanych

Zakres usług: Wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Zakres usług: Wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Bafesto Sp. z o.o.

2013

Bafesto Sp. z o.o.
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Grupa SOS

2013

Grupa SOS

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie Verte CMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie Verte CMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

zobacz referencje
LAKMA Sklep Sidolux

2013

LAKMA Sklep Sidolux
 Na zlecenie właściciela marek Sidolux oraz Perlux stworzyliśmy oraz prowadzimy firmowy sklep internetowy Wyspa Czystości. Zakres usług: ...

 Na zlecenie właściciela marek Sidolux oraz Perlux stworzyliśmy oraz prowadzimy firmowy sklep internetowy Wyspa Czystości.

Zakres usług: zaprojektowanie i wykonanie sklepu internetowego, prowadzenie magazynu, obsługa zamówień, marketing sklepu i marek w Internecie.

zobacz referencje
Termisil

2013

Termisil
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie CMS Verte Technologie: HTML, PHP, MySQL, jQuery...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie CMS Verte
Technologie: HTML, PHP, MySQL, jQuery

Flesz Fotografia Maciej Rybacki

2013

Flesz Fotografia Maciej Rybacki
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting Technologie: HTML, PHP, MySQL ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Risky Project

2013

Risky Project
Serwis produktowy dla Energsys Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie TYPO3 Technologie: HTML, PHP, MySQL ...

Serwis produktowy dla Energsys
Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie TYPO3
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Manor House

2013

Manor House
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS. Technologie: HTML, PHP, MySQL. ...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

zobacz referencje
Synthos S.A.- wersja mobilna

2013

Synthos S.A.- wersja mobilna
Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie TYPO3, dedykowana wersja mobilna serwisu Technologie: HTML, PHP, MySQL ...

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie TYPO3, dedykowana wersja mobilna serwisu
Technologie: HTML, PHP, MySQL

INAURUM Sp. z o.o.

2013

INAURUM Sp. z o.o.
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

GO-TRAKT

2013

GO-TRAKT

Zakres usług: koncepcja, web design, Verte CMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Zakres usług: koncepcja, web design, Verte CMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Saltadis

2013

Saltadis

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie Verte CMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie Verte CMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Solbet OUTLET

2013

Solbet OUTLET
Zakres usług: Realizacja systemu rezerwacji zamówień on - line.  Solbet poprzez system oferuje produkty do sprzedaży - partnerzy zamawiają pro...

Zakres usług: Realizacja systemu rezerwacji zamówień on - line. 
Solbet poprzez system oferuje produkty do sprzedaży - partnerzy zamawiają produkty  za pośrednictwem systemu. W systemie zdefiniować można także "oferty specjalne", które dostępne są w limitowanej ilości i czasie.
Technologie: HTML, PHP, MySQL, JavaScript

Marilyn

2013

Marilyn
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie CMS Verte Technologie: HTML5 CSS3, PHP, MySQL, jQuery ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie CMS Verte
Technologie: HTML5 CSS3, PHP, MySQL, jQuery

zobacz referencje
Janpol DMC

2013

Janpol DMC
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, PHP, MySQL. ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

zobacz referencje
EnergSys

2013

EnergSys
Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie systemu CMS na TYPO3 Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie systemu CMS na TYPO3

Technologie: HTML, PHP, MySQL
Bakalland S.A.

2013

Bakalland S.A.
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie CMS Verte oraz wdrożenie Bloga na WordPress Technologie: HTML...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie CMS Verte oraz wdrożenie Bloga na WordPress
Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL

Muzeum Powstania Warszawskiego

2013

Muzeum Powstania Warszawskiego
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS Technologie: HTML, PHP...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS
Technologie: HTML, PHP

INVEST KOMFORT Spółka Akcyjna S.K.A

2013

INVEST KOMFORT Spółka Akcyjna S.K.A
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie CMS Verte Technologie: HTML, PHP, MySQL, jQuery...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie CMS Verte
Technologie: HTML, PHP, MySQL, jQuery

Kancelaria Adwokacka adwokat Jan Stachura

2013

Kancelaria Adwokacka adwokat Jan Stachura
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Seatec

2013

Seatec

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Auto-klucze.pl

2013

Auto-klucze.pl

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

HELI Polska

2013

HELI Polska

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie systemu CMS

Technologie: HTML, PHP, MySQL

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie systemu CMS

Technologie: HTML, PHP, MySQL
KUKE S.A. - wersja mobilna

2013

KUKE S.A. - wersja mobilna
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

RK Niedziałek

2013

RK Niedziałek
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS oraz wersji mobilnej serwisu Technologie: HTML, PHP...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS oraz wersji mobilnej serwisu
Technologie: HTML, PHP

Trade Trans

2013

Trade Trans

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie systemu CMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie systemu CMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Solbet Sp. z o.o. - wersja mobilna

2013

Solbet Sp. z o.o. - wersja mobilna
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, hosting, administracja serwisem Technologie: HTML, PHP, MySQL ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, hosting, administracja serwisem
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Centrum Medyczne Salute

2013

Centrum Medyczne Salute
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Prokuratura Okręgowa w Sieradzu

2013

Prokuratura Okręgowa w Sieradzu
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Merazet

2013

Merazet
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie CMS Verte Technologie: HTML, PHP, MySQL, jQuery ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie CMS Verte
Technologie: HTML, PHP, MySQL, jQuery

Ekland

2013

Ekland
Ekland - sekcja dla najmłodszych

2013

Ekland - sekcja dla najmłodszych
Pruszyński, system do zamówień on-line

2013

Pruszyński, system do zamówień on-line
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, rozbudowa systemu do zamówień on-line dla firmy Blachy Pruszyński; nowa szat...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, rozbudowa systemu do zamówień on-line dla firmy Blachy Pruszyński; nowa szata graficzna i wdrożenie szeregu dedykowanych narzędzi dodatkowych
Technologie: HTML, PHP, FLASH, MySQL

Delikatesy Piotruś Pan

2013

Delikatesy Piotruś Pan
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, realizacja dedykowanej strefy logowania Technolo...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, realizacja dedykowanej strefy logowania
Technologie: HTML, PHP, MySQL

DBP Ursus

2013

DBP Ursus
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wykonanie extranetu do obsługi programu lojalnościowego. Technologie: HTML, ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wykonanie extranetu do obsługi programu lojalnościowego.
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Serwis zrealizowany dla AIG Lincoln 

New House

2013

New House
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS. Technologie: HTML, PHP, MySQL....

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

zobacz referencje
Pafana S.A. - wersja mobilna

2013

Pafana S.A. - wersja mobilna
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, hosting Technologie: HTML, PHP, MySQL....

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, hosting
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Kurs Filip

2013

Kurs Filip
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting, pozycjonowanie Technologie: HTML, PHP, ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting, pozycjonowanie
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Liderzy PAFW

2013

Liderzy PAFW
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS Technologie: HTML, PHP, MySQL ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

RK Niedziałek - wersja mobilna

2013

RK Niedziałek - wersja mobilna
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Komplex

2013

Komplex

Zakres usług: Koncepcja, WebDesign, wdrożenie systemu CMS Verte.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Zakres usług: Koncepcja, WebDesign, wdrożenie systemu CMS Verte.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

P.P.H.U. Anmar

2013

P.P.H.U. Anmar
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS. Technologie: HTML, PHP, MySQL....

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Uratuj Swój Wzrok

2013

Uratuj Swój Wzrok
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS Technologie: HTML, PHP, JS Stworzenie tematycznego ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS
Technologie: HTML, PHP, JS

Stworzenie tematycznego serwisu internetowego dla firmy NOVARTIS

Spomlek - Sery z Radzynia

2012

Spomlek - Sery z Radzynia

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Uniroltech

2012

Uniroltech
 Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie CMS Verte Technologie: HTML, PHP, MySQL  ...

 Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie CMS Verte
Technologie: HTML, PHP, MySQL

 

Skarby Serowara

2012

Skarby Serowara
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Synthos S.A.

2012

Synthos S.A.

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie TYPO3
Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie TYPO3
Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL

Korona Brasov

2012

Korona Brasov
Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie VERTE CMS Technologie: HTML, JS, PHP, MySQL ...

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie VERTE CMS
Technologie: HTML, JS, PHP, MySQL

Pakfol Sp. z o.o.

2012

Pakfol Sp. z o.o.
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting Technologie: HTML, PHP, MySQL ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Logo dla firmy Bakaliowy Świat

2012

Logo dla firmy Bakaliowy Świat
ASUS - aplikacja konkursowa

2012

ASUS - aplikacja konkursowa
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL. Konkurs promocy...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Konkurs promocyjny dla firmy ASUS przeprowadzony na Facebook`u, promujący Padfona. Stworzenie dedykowanej aplikacji konkursowej i obsługa techniczna.

Logo dla firmy AnnaHair

2012

Logo dla firmy AnnaHair
Solbet GIEŁDA TRANSPORTOWA

2012

Solbet GIEŁDA TRANSPORTOWA
Zakres usług: Realizacja systemu rezerwacji kursów dla partnerów logistycznych firmy Solbet. Solbet poprzez system deklaruje zapotrzebowanie na konkre...

Zakres usług: Realizacja systemu rezerwacji kursów dla partnerów logistycznych firmy Solbet. Solbet poprzez system deklaruje zapotrzebowanie na konkretne usługi transportowe -  przewoźnicy rezerwują kursy za pośrednictwem systemu.
Technologie: HTML, PHP, MySQL, JavaScript

MDS Cardio

2012

MDS Cardio
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, PHP, JS ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, PHP, JS

Matt Mayevsky

2012

Matt Mayevsky
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS Technologie: HTML, PHP, FLASH ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS
Technologie: HTML, PHP, FLASH

Pauloadriani

2012

Pauloadriani
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

2012

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju
 Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, przygotowanie szablonów Technologie: Photoshop,&n...

 Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, przygotowanie szablonów
Technologie: Photoshop, HTML, CSS

Logo dla firmy Rekrut4U

2012

Logo dla firmy Rekrut4U
Falcon sp. z o.o.

2012

Falcon sp. z o.o.
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS Verte, Technologie: HTML, PHP, MySQL....

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS Verte,
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

zobacz referencje
MediaHUB - konkurs

2012

MediaHUB - konkurs
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL. Konkurs dla fir...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Konkurs dla firmy TOYA dla biurowca MediaHUB w Łodzi -  "Casting na sobowtóra". Poszukiwanie pięciu osób najbardziej podobnych do postaci z filmu “Zakazane piosenki”, z którego kadr znalazł się na elewacji budynku. 

Budomal - konkurs

2012

Budomal - konkurs
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, modyfikacja systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL Konkurs dla fi...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, modyfikacja systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Konkurs dla firmy BUDOMAL na nazwę nowej inwestycji Spółki.

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin

2012

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, projektowanie strony, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP,...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, projektowanie strony, wdrożenie systemu CMS.
Technologie:
HTML, FLASH, PHP, MySQL.

zobacz referencje
Office Interior

2012

Office Interior
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Vileda - sklep internetowy

2012

Vileda - sklep internetowy
Zakres usług: Koncepcja, WebDesign, wdrożenie systemu CMS Verte, prowadzenie, obsługa sklepu oraz zamówień, działania promujące sklep w sieci. Techno...

Zakres usług: Koncepcja, WebDesign, wdrożenie systemu CMS Verte, prowadzenie, obsługa sklepu oraz zamówień, działania promujące sklep w sieci.
Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL.
 

Petecki

2012

Petecki
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, stworzenie modeli okien w 3D, wykonani...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, stworzenie modeli okien w 3D, wykonanie kreatora budynku we FLASH
Technologie: HTML, PHP, MySQL, FLASH

zobacz referencje
Secura Nova Sp. z o.o.

2012

Secura Nova Sp. z o.o.
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting, pozycjonowanie Technologie: HTML, PHP, ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting, pozycjonowanie
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Gufik

2012

Gufik
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS Technologie: HTML, PHP, FLASH ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS
Technologie: HTML, PHP, FLASH

Sosnowa Dolina

2012

Sosnowa Dolina
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS Technologie: HTML, PHP, FLASH...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS
Technologie: HTML, PHP, FLASH

Osiedle Słoneczne

2012

Osiedle Słoneczne
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS Technologie: HTML, PHP, FLASH...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS
Technologie: HTML, PHP, FLASH

zobacz referencje
A&M Michałowski s.c

2012

A&M Michałowski s.c
Zakres usług: koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting
Technologie: HTML, PHP, MySQL

zobacz referencje
Grupa Tarczyński

2012

Grupa Tarczyński
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS Technologie: HTML, PHP i FASH...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS
Technologie: HTML, PHP i FASH

Jumi

2012

Jumi
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS Technologie: HTML, PHP, FLASH ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS
Technologie: HTML, PHP, FLASH

Echo Investment - wersja mobilna

2012

Echo Investment - wersja mobilna
Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie TYPO3, dedykowana wersja mobilna serwisu Technologie: HTML, PHP, MySQL ...

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie TYPO3, dedykowana wersja mobilna serwisu
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Mazovia Medical

2012

Mazovia Medical
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, PHP, FLASH...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, PHP, FLASH

Tradis - konkurs

2012

Tradis - konkurs
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL. Konkurs dla fir...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Konkurs dla firmy TRADIS na zdjęcia do corocznego kalendarza firmowego. Konkurs ma charakter cykliczny.

Pionier AA Sętkowscy Sp.j.

2012

Pionier AA Sętkowscy Sp.j.
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting
Technologie: HTML, PHP, MySQL

POPIHN

2012

POPIHN
Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego reprezentującej interesy naftowych firm członkowsk...

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego reprezentującej interesy naftowych firm członkowskich działających na polskim rynku. Serwis posiada angielską wersję językową oraz strefę dla zalogowanych firm.
Zakres usług:
Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, przeniesienie danych.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Presspublica

2012

Presspublica
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS oraz systemu autoryzacji plików PDF zabezpie...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS oraz systemu autoryzacji plików PDF zabezpieczonych elektronicznie (Adobe DRM)
Technologie: HTML, PHP

Janpol

2012

Janpol

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie CMS Verte
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie CMS Verte
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

zobacz referencje
Vitis Pharma  - gry FLASH

2012

Vitis Pharma - gry FLASH
Zakres usług: Koncepcja, Design Technologia: FLASH Lista gier: quiz (gra planszowa), kolorowanka, puzzle, gra w pary (memory), plan lekcji...

Zakres usług: Koncepcja, Design
Technologia: FLASH
Lista gier: quiz (gra planszowa), kolorowanka, puzzle, gra w pary (memory), plan lekcji

Stowarzyszenie Papierników Polskich

2012

Stowarzyszenie Papierników Polskich
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Konkurs Viledy

2012

Konkurs Viledy
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, promocja i komunikacja w internecie, o...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, promocja i komunikacja w internecie, obsługa, usługi prawne, logistyka
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

MediaHub

2012

MediaHub
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS Technologie: HTML, FLASH, PHP Serwis internet...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS
Technologie: HTML, FLASH, PHP

Serwis internetowy biurowca dla Grupy TOYA

Anna Hair - serwis i sklep internetowy

2012

Anna Hair - serwis i sklep internetowy
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS Verte. Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS Verte.
Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL.

AIG/Lincoln Polska

2012

AIG/Lincoln Polska
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS Technologie: HTML, FLASH, PHP   ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu Verte CMS
Technologie: HTML, FLASH, PHP

 

Henryk Dzwonkowski - Adwokat

2012

Henryk Dzwonkowski - Adwokat
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

zobacz referencje
Poltax

2012

Poltax
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

zobacz referencje
Stanmar

2011

Stanmar
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS Verte. Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS Verte.
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Echo Investment

2011

Echo Investment
Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie TYPO3, dedykowana wersja mobilna serwisu Technologie: HTML, PHP, MySQL ...

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie TYPO3, dedykowana wersja mobilna serwisu
Technologie: HTML, PHP, MySQL

zobacz referencje
Prestige MJM

2011

Prestige MJM
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP 

Speedmail

2011

Speedmail

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie Verte CMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL 

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie Verte CMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL 

Elektrosys

2011

Elektrosys

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie Verte CMS
Technologie: HTML, PHP, FLASH, MySQL

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie Verte CMS
Technologie: HTML, PHP, FLASH, MySQL

Kefirek

2011

Kefirek
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS Verte Technologie: HTML, PHP, MySQL, FLASH ...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS Verte
Technologie: HTML, PHP, MySQL, FLASH

zobacz referencje
Logo dla sali bankietowej Imperia

2011

Logo dla sali bankietowej Imperia
Logo dla Firmy Gufik

2011

Logo dla Firmy Gufik
Vitis Pharma

2011

Vitis Pharma
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, PHP...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, PHP

zobacz referencje
Manorhouse konkurs Facebook

2011

Manorhouse konkurs Facebook
Zakres usług: koncepcja, wykonanie, obsługa konkursu Technologie: Facebook Markup Language, JavaScript SDK, PHP SDK...

Zakres usług: koncepcja, wykonanie, obsługa konkursu
Technologie: Facebook Markup Language, JavaScript SDK, PHP SDK

Serenada

2011

Serenada
 Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FL...

 Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL.

Honeywell

2011

Honeywell

Zakres usług: Wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL

Zakres usług: Wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL

Primus Medicus

2011

Primus Medicus
Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie systemu CMS Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL ...

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie systemu CMS
Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL

Karczma Strzelna

2011

Karczma Strzelna
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, PHP, MySQL ...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, PHP, MySQL

POL-HUN

2011

POL-HUN
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL....

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL.

zobacz referencje
 Manorhouse Blog

2011

Manorhouse Blog
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS - WordPress Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS - WordPress
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Ekland - konkurs

2011

Ekland - konkurs

Zakres usług: Koncepcja, Design
Technologie:  FLASH.

Zakres usług: Koncepcja, Design
Technologie:  FLASH.

Komisja Nadzoru Finansowego - gry na Piknik Naukowy 2011

2011

Komisja Nadzoru Finansowego - gry na Piknik Naukowy 2011

Zakres usług: Koncepcja, Design
Technologie:  FLASH.

Zakres usług: Koncepcja, Design
Technologie:  FLASH.

Miss Fali

2011

Miss Fali
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL ...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS
Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL

Aquarius

2011

Aquarius
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP....

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP.

PRTE

2011

PRTE
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP....

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP.

Spomlek

2011

Spomlek
Zakres usług:  zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP ...

Zakres usług:  zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP

Top Secret

2011

Top Secret

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie systemu CMS
Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie systemu CMS
Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL

zobacz referencje
Infrastructure & Business Consulting Group

2011

Infrastructure & Business Consulting Group
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL ...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS
Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL

20 lat KUKE S.A.

2011

20 lat KUKE S.A.
Zakres usług: wykonanie jubileuszowej mini strony www z okazji 20-lecia istnienia Spółki. Koncepcja i web design. Technologie: FLASH...

Zakres usług: wykonanie jubileuszowej mini strony www z okazji 20-lecia istnienia Spółki. Koncepcja i web design.
Technologie: FLASH

Solbet ZREMB

2011

Solbet ZREMB
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL, FLASH...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL, FLASH

Logo dla firmy MediaHub

2011

Logo dla firmy MediaHub
logo dla firmy DIL

2010

logo dla firmy DIL
Vileda Naturals

2010

Vileda Naturals
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej Technologie:  FLASH, PHP, MySQL....

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej
Technologie:
  FLASH, PHP, MySQL.

E-pauloadriani.pl

2010

E-pauloadriani.pl
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, pozycjonowanie. Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL....

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, pozycjonowanie.
Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL.

Logo dla Starova Dewelopment

2010

Logo dla Starova Dewelopment
Offico

2010

Offico
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, pozycjonowanie. Technologie: HTML, FLASH, PHP. ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, pozycjonowanie.
Technologie: HTML, FLASH, PHP.

logo dla firmy Zodiac Associates

2010

logo dla firmy Zodiac Associates
Emerson

2010

Emerson
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, projekty i realizacja animowanych prezentacji produktó...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, projekty i realizacja animowanych prezentacji produktów firmy we FLASH
Technologie: HTML, FLASH, PHP,

zobacz referencje
Westa Clean Technologies

2010

Westa Clean Technologies
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL, FLASH ...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL, FLASH

Ekland - sekcja dla najmłodszych

2010

Ekland - sekcja dla najmłodszych
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP....

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP.

Wybieram Eko Transport

2010

Wybieram Eko Transport
Zakres usług: Koncepcja, Web design Technologie: FLASH ...

Zakres usług: Koncepcja, Web design
Technologie: FLASH

Chemikalia

2010

Chemikalia
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie:  HTML, PHP, MySQL ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie:  HTML, PHP, MySQL

Real

2010

Real

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie TYPO3
Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie TYPO3
Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL

Faktor

2010

Faktor
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, Technologie: HTML, PHP, MySQL, FLASH....

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS,
Technologie: HTML, PHP, MySQL, FLASH.

Liściasta Park

2010

Liściasta Park
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting Technologie:  HTML, PHP, MySQL, FLA...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting
Technologie:  HTML, PHP, MySQL, FLASH

zobacz referencje
Zarębski

2010

Zarębski
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting, Technologie: HTML, PHP, My...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, hosting,
Technologie: HTML, PHP, MySQL, FLASH
 

PRK 7 Nieruchomości

2010

PRK 7 Nieruchomości
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, pozycjonowanie. Technologie: HTML, FLASH, PHP....

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, pozycjonowanie.
Technologie: HTML, FLASH, PHP.

zobacz referencje
Paddington

2010

Paddington
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL. ...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL.

Ekland

2010

Ekland

Zakres usług: WebDesign, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL.

Zakres usług: WebDesign, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL.

Kurier na wyspy

2010

Kurier na wyspy
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS. Technologie:  FLASH, PHP, MySQL. ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS.
Technologie:  FLASH, PHP, MySQL.

Ekland - konkurs

2010

Ekland - konkurs

Zakres usług: Koncepcja, Design
Technologie:  FLASH.

Zakres usług: Koncepcja, Design
Technologie:  FLASH.

Silima - Thuasne

2010

Silima - Thuasne
Zakres usług: Projektowanie szaty graficznej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, PHP, MySQL. ...

Zakres usług: Projektowanie szaty graficznej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Best-Bud

2010

Best-Bud
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP....
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP.
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

2010

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
Zakres usług: Koncepcja oraz wykonanie grafiki Portalu Funduszy Europejskich oraz stowarzyszonych programów: -Europejska Współpraca Terytorialna -...

Zakres usług: Koncepcja oraz wykonanie grafiki Portalu Funduszy Europejskich oraz stowarzyszonych programów:

-Europejska Współpraca Terytorialna
-Infrastruktura i ¦rodowisko
-Kapitał Ludzki
-Innowacyjna Gospodarka
-Rozwój Polski Wschodniej
-Pomoc Techniczna 2007-2013

Urząd Kontroli Elektronicznej

2010

Urząd Kontroli Elektronicznej
Zakres usług: Zaprojektowanie i wdrożenie Portalu Krajowego Forum Szerokopasmowego. Zaimplementowanie systemu VerteCMS. Migracja danych z poprzedni...

Zakres usług: Zaprojektowanie i wdrożenie Portalu Krajowego Forum Szerokopasmowego. Zaimplementowanie systemu VerteCMS. Migracja danych z poprzedniej wersji serwisu.

 FM Bank S.A.

2010

FM Bank S.A.
Zakres usług: wykonanie systemu transakcyjnego do zakładania lokat online, wdrożenie bezpiecznego podpisu elektronicznego. Technologie: PHP, MySQL...

Zakres usług: wykonanie systemu transakcyjnego do zakładania lokat online, wdrożenie bezpiecznego podpisu elektronicznego.
Technologie: PHP, MySQL, JAVA
.

Lanserwis

2010

Lanserwis
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL, FLASH ...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL, FLASH

zobacz referencje
Torggler Polska

2010

Torggler Polska
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP

 SOLBET Kolbuszowa S.A.

2010

SOLBET Kolbuszowa S.A.
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL

MTL Asco

2010

MTL Asco
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL, FLASH...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL, FLASH

NTT Grupa Doradcza

2010

NTT Grupa Doradcza
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL, FLASH...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL, FLASH

Aqua Park Łódź

2009

Aqua Park Łódź
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, PHP, MySQL. ...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Oxygen Office

2009

Oxygen Office
Zakres usług:  zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie:  HTML, FLASH, PHP, MySQL ...

Zakres usług:  zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie:  HTML, FLASH, PHP, MySQL

Real - sekcja dla dzieci

2009

Real - sekcja dla dzieci
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP....

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP.

Malta Office Park

2009

Malta Office Park
Zakres usług:  zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL ...

Zakres usług:  zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL

 Wydawnictwo BC.edu

2009

Wydawnictwo BC.edu
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie:
HTML, PHP, MySQL

 Sklep internetowy BC.edu

2009

Sklep internetowy BC.edu
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, PHP, MySQL....

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Aurus Office

2009

Aurus Office
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie:HTML, FLASH, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie:
HTML, FLASH, PHP, MySQL

 HAAS POLSKA Sp. z o.o.

2009

HAAS POLSKA Sp. z o.o.
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML,FLASH, PHP, MySQL ...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML,FLASH, PHP, MySQL

Kopalnia Marzeń

2009

Kopalnia Marzeń
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, pozycjonowanie. Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL. ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, pozycjonowanie. Technologie: HTML, Flash, PHP, MySQL.

Jasnier

2009

Jasnier
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, hosting . Technologie: HTML, PHP, MySQL. ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, hosting .
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Euro Consulting

2009

Euro Consulting
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, pozycjonowanie. Technologie: HTML, FLASH, ...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, pozycjonowanie.
Technologie:
HTML, FLASH, PHP, MySQL

 Payroll Consulting

2009

Payroll Consulting
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, pozycjonowanie. Technologie: HTML, FLASH, P...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, pozycjonowanie. Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL

Profektus

2009

Profektus
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Sorel

2009

Sorel
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Dominikanie

2009

Dominikanie
Zakres usług:  zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP...

Zakres usług:  zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP

SOLBET Perfekt

2009

SOLBET Perfekt
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej. Technologie: FLASH. ...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej.
Technologie: FLASH.

 Presscom

2009

Presscom
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL. ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL.

Otto

2008

Otto
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP. ...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP.

Exact Systems, raporty z kontroli jakości

2008

Exact Systems, raporty z kontroli jakości
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie i rozbudowa systemu do raportowania kontroli jakości części i kompo...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie i rozbudowa systemu do raportowania kontroli jakości części i komponentów oraz wyrobów gotowych dla firm branży motoryzacyjnej w Polsce, Czechach, Niemczech i na Słowacji
Technologie: HTML, PHP, MySQL

Logo dla Kancelarii Prawnej

2008

Logo dla Kancelarii Prawnej
Marczak

2008

Marczak
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, hosting, pozycjonowanie. Technologie: HTML, PHP, MySQ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, hosting, pozycjonowanie.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

zobacz referencje
Pafana

2008

Pafana
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, hosting. Technologie: HTML, FLASH, PHP, My...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, hosting.
Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL.

zobacz referencje
PControl

2008

PControl
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP....

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie:
HTML, FLASH, PHP.

 Pruszyński

2008

Pruszyński
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, promocja w wyszukiwarkach internetowych. Technologie:...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, promocja w wyszukiwarkach internetowych.
Technologie: HTML, FLASH, PHP.

zobacz referencje
Konstalex

2008

Konstalex
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP....

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie:
HTML, FLASH, PHP.

KUKE S.A.

2008

KUKE S.A.
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, SEO Technologie: HTML, PHP, MySQL...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu VerteCMS, SEO
Technologie: HTML, PHP, MySQL

zobacz referencje
 Octava

2008

Octava
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP....

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP.

Cynk-Mal S.A.

2008

Cynk-Mal S.A.
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, hosting. Technologie: HTML, PHP, MySQL. ...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, hosting.
Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Treflandia

2007

Treflandia
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej. Technologie: FLASH....

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej.
Technologie: FLASH.

Centrum Nauki Kopernik

2007

Centrum Nauki Kopernik
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP....

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP.

 Pollena S.A.

2006

Pollena S.A.
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, opieka nad serwisem. Technologie: HTML, FLASH, PHP, M...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, opieka nad serwisem.
Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL.

Vileda

2006

Vileda
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie:
HTML, FLASH, PHP, MySQL

 Vileda 'Zobacz jak robią to inni ...'

2006

Vileda 'Zobacz jak robią to inni ...'
Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej Technologie: FLASH ...

Zakres usług: Koncepcja, zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej
Technologie: FLASH

Logo dla Projektu CICSA

2006

Logo dla Projektu CICSA
logo dla firmy Pauloadriani

2005

logo dla firmy Pauloadriani
 ADK

2005

ADK
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, hosting, administracja serwisem, pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Technologi...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, hosting, administracja serwisem, pozycjonowanie w wyszukiwarkach.
Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL.

American Restaurants

2005

American Restaurants
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS. Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL....

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS.
Technologie: HTML, FLASH, PHP, MySQL.

zobacz referencje
Endomedica

2005

Endomedica
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, hosting, administracja serwisem, pozycjonowanie w wysz...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, wdrożenie systemu CMS, hosting, administracja serwisem, pozycjonowanie w wyszukiwarkach.
Technologie:HTML, Flash, PHP, MySQL.

Europress Polska Sp. z o.o.

2003

Europress Polska Sp. z o.o.
Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, stworzenie bazy danych czasopism wraz z modułem importu z działającego w firm...

Zakres usług: zaprojektowanie nawigacji, stworzenie strony internetowej, stworzenie bazy danych czasopism wraz z modułem importu z działającego w firmie systemu informatycznego, wdrożenie systemu sklepu internetowego, hosting, administracja serwisem, pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

zobacz referencje

Nasze portfolio liczy już ponad 500 zrealizowanych projektów. Nasze wybrane projekty stron internetowych przedstawiamy właśnie tutaj. Prezentujemy zarówno duże serwisy korporacyjne, jak i mniejsze strony www firmowe i produktowe oraz profesjonalne sklepy internetowe. Zobacz jak powinny wyglądać nowoczesne, profesjonalne strony internetowe.

Venti - kontakt

FORMULARZA ZAPYTANIA

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIE
DOTYCZĄCE NASZEJ OFERTY PROSIMY
O KONTAKT TELEFONICZNY
+48 42 639 89 02
LUB WYSŁANIE FORMULARZA

  1. * wybierz temat
  2. * podaj e-mail
  3. * napisz wiadomość
  4. * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce Prywatności.
    TAK