VENTI - Agencja Interaktywna

Tu jesteś: Strona główna > Portfolio > Najnowsze realizacje

Najnowsze realizacje

strona 1 | 2 |
P.R.B. BUDOMAL
2018 | P.R.B. BUDOMAL
prbbudomal.pl

Agencja Venti zrealizowała serwis internetowy dla Firma P.R.B. BUDOMAL Artur Leśniak, która istnieje na rynku budowlanym od 18 lat. PRB BUDOMAL Artur Leśniak świadczy usługi zarówno na rzecz Inwestorów prywatnych, jak i podmiotów publicznych prowadząc równocześnie własne inwestycje deweloperskie. Strona umożliwia zapoznanie się z ofertą firmy, aktualności związane z jej działalnością, najnowsze inwestycje oraz prezentuje podstawowe informacje na jej temat.

 

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wprowadzenie danych,  wdrożenie systemu Verte.

Impel Rental
2018 | Impel Rental

Agencja Venti zrealizowała kolejny serwis internetowy dla Grupy Impel. Spółka Impel Rental specjalizuje się w outsourcingu odzieży roboczej. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu, serwisu, prania oraz dystrybucji odzieży roboczej.
Serwis prezentuje informacje na temat usług a także produktów odzieży roboczej. 

Zakres usług: Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VerteCMS, przeniesienie danych. 

Technologie: HTML, PHP, MySQL.

Radius-Projekt
2017 | Radius-Projekt
radius-projekt.pl

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla spółki Radius-Projekt, która jest jednym z największych w Polsce deweloperów specjalizujących się w budownictwie mieszkaniowym jednorodzinnym. Serwis prezentuje informacje na temat firmy, aktualności związane z jej działalnością oraz najnowsze inwestycje. Dodatkowo serwis posiada bardzo praktyczną wyszukiwarkę inwestycji, która pozwala zlokalizować wśród wielu inwestycji konkretne, odpowiadające preferencjom użytkownika lokale.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wprowadzenie danych.

Technologie: HTML, PHP, MySQL, WordPress

Aligis
2017 | Aligis
www.aligis.pl

Agencja VENTI stworzyła kolejny serwis internetowy dla firmy Aligis, która wspiera podmioty publiczne i firmy w realizacji przedsięwzięć współfinansowanych m.in. ze środków Unii Europejskiej. Serwis skoncentrowany jest na ofercie firmy oraz jej dotychczasowych realizacjach potwierdzonych rekomenacjami i referencjami.
Serwis został zrealizowany w technologii Responsive Web Design.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu VERTE CMS, wprowadzenie danych.

Fundacja Procuro
2017 | Fundacja Procuro
procuro.org.pl

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla Fundacji Procuro zajmującej się aktywizacją społeczną oraz wzrostem poziomu samodzielności niepełnosprawnych dzieci poprzez wspieranie ich zainteresowań zgodnych z posiadanymi przez nie emocjami i predyspozycjami. Serwis prezentuje podstawowe informacje o fundacji, a także umożliwia pomoc za pośrednictwem serwisu. 

Zakres usług: Stworzenie strony internetowej.

 Logistica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k
2017 | Logistica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k
logistica.com.pl

Logistica Sp. z o.o. Sp.k jest firmą działającą w branży urządzeń transportu wewnętrznego, regałów magazynowych oraz drobnego sprzętu magazynowego. Logistica jest certyfikowanym dealerem produktów marki największego na świecie producenta wózków widłowych firmy Heli i oraz produktów marki TCM (Unicarriers)

Zakres usług: koncepcja, web design, wdrożenie systemu CMS VERTE

Atlas
2017 | Atlas
www.atlas.com.pl

Agencja VENTI zrealizowała dla GRUPY ATLAS nowy serwis internetowy.

Strona internetowa ATLAS to serwis o charakterze korporacyjno – produktowym. Można w nim odnaleźć kluczowe informacje na temat marek należących do Grupy, zapoznać się z aktualnościami czy ofertami pracy. Kluczową część serwisu stanowi jednak szczegółowa i czytelna prezentacja produktów marki ATLAS podzielona na kategorie. Strona wyposażona jest także w wyszukiwarkę, zrealizowaną w oparciu o Elasticsearch, która umożliwia precyzyjne wyszukanie produktów i której działanie można optymalizować za pośrednictwem słów kluczowych.
W serwisie znajdują się sekcje, umożliwiające zlokalizowane doradcy czy punktu sprzedaży za pośrednictwem filtrów oraz map Google. Ponadto w serwisie można obejrzeć obiekty referencyjne, wykonane za pośrednictwem produktów marki podzielone na kategorie wg typu obiektu czy użytych produktów. Strona  stanowi dużą bazę wiedzy zarówno dla klientów marki jak i profesjonalistów czy inwestorów.
Istotną cechą strony jest także budowa serwisu, który integruje w sobie dane z wielu różnych źródeł. W serwisie odbywa się automatyczny import danych, który realizowany jest cyklicznie. Mimo zaimplementowania licznych funkcjonalności, cyklicznych importów dużej bazy danych serwis osiąga bardzo dobre statystyki szybkości ładowania strony, zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych.

Zakres usług:  Koncepcja, projekt  graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej,  wdrożenie systemu WordPress, wdrożenie engine  Elasticsearch, przeniesienie danych z aktualnego serwisu, integracja baz danych,  migracja linków.

KG Group
2017 | KG Group
kgg.com.pl

Agencja VENTI zrealizowała kolejny serwis dla firmy KG GROUP działającej na rynku nieruchomości. Stworzona strona ma charakter korporacyjny i umożliwia zapoznanie się z podstawowymi informacjami na temat firmy, członków zarządu oraz z szeroką ofertą firmy. Serwis prezentuje podział inwestycji KG Group na: działalność inwestycyjną, lokale biurowe oraz centra handlowe, a także umożliwia przekierowanie do dedykowanych dla każdego obiektu serwisów internetowych. Strona korporacyjna prezentuje także oferty pracy oraz kontakt z biurem nieruchomości.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wprowadzenie danych.

Osiedle Piltza
2017 | Osiedle Piltza
www.osiedlepiltza.pl

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla firmy KG GROUP, będącej holdingiem spółek na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Serwis koncentruje się na jednej z inwestycji firmy, czyli Osiedlu Piltza znajdującego się w Krakowie. Strona umożliwia zlokalizowanie dedykowanego mieszkania poprzez standardową lub interaktywną wyszukiwarkę z oznaczonymi planami mieszkań. Nowoczesna mapa z lokalizacją osiedla prezentuje również ważne, sąsiadujące z inwestycją miejsca. Strona posiada także galerię zdjęć prezentującą poszczególne etapy budowy inwestycji.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wprowadzenie danych.

Czerwone Maki
2017 | Czerwone Maki
czerwonemaki.pl

Agencja VENTI zrealizowała kolejny serwis internetowy dla firmy KG GROUP, jednej z czołowych spółek na rynku nieruchomości. Strona umożliwia zapoznanie się z ofertą mieszkaniową w ramach inwestycji Czerwone Maki, zlokalizowanej w Krakowie. Użytkownik serwisu może zapoznać się z galerią zdjęć prezentujących osiedle, jak również z planami poszczególnych mieszkań poprzez interaktywną wyszukiwarkę. Mapa prezentująca lokalizację inwestycji informuje o sąsiadujących z nią instytucjach/sklepach/szkołach etc.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wprowadzenie danych.

Wojewódzka 10
2017 | Wojewódzka 10
www.wojewodzka10.pl

Agencja VENTI zrealizowała kolejny serwis internetowy dla firmy KG GROUP, stanowiącej holding spółek komercyjnych i mieszkaniowych. Serwis koncentruje się na inwestycji Wojewódzka 10, stanowiącej kompleks biurowo-hotelowy w Katowicach. Strona umożliwia zapoznanie się z ofertą powierzchni biurowej poprzez interaktywną wyszukiwarkę prezentującą plany pięter. Dedykowane dla każdego piętra formularze pozwalają na szybki kontakt z przedstawicielem biura. Mapa wskazująca dokładną lokalizację inwestycji, prezentuje również znajdujące się w sąsiedztwie ważne miejsca i instytucje.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wprowadzenie danych.

Appol Sp. z o.o.
2017 | Appol Sp. z o.o.
appol.pl

Agencja VENTI zrealizowała serwis internetowy dla spółki Appol, czyli producenta zagęszczonych soków owocowych, soków NFC, naturalnych aromatów i suszu owocowego. Serwis prezentuje charakterystykę produktów podzielonych na kategorie, umożliwia również zapoznanie się z dodatkowymi usługami i ofertą firmy. Na stronie znajdują się także aktualności informujące o rozwoju firmy oraz dane kontaktowe do poszczególnych działów.

Zakres usług: Koncepcja, projekt graficzny serwisu internetowego, stworzenie strony internetowej, wprowadzenie danych.

strona 1 | 2 |
Jeżeli chcesz polecić komuś naszą stronę wypełnij poniższy formularz:
* Twoje imię:
* Twój e-mail:
* Imię odbiorcy:
* E-mail odbiorcy:
Komentarz:
* pole wymagane