VENTI - Agencja Interaktywna

Tu jesteś: Strona główna > Oferta > Typo3

Typo3

Wdrażamy TYPO3 do zarządzania witrynami internetowymi.

TYPO3TYPO3 jest systemem do zarządzania firmowymi witrynami internetowymi i intranetowymi (ECMS - Enterprise Content Management System).

Jest to system elastyczny, łatwo rozszerzalny i jednocześnie posiadający zestaw gotowych do użycia interfejsów, funkcji i modułów. System zostały stworzony w języku PHP, i współpracuje z różnymi bazami danych, m.in. MySQL.

Zobacz nasze realizacje TYPO3

System jest rozwijany w ramach dużej, międzynarodowej społeczności programistów i użytkowników. Dzięki temu ogólnodostępne są: dokumentacja techniczna systemu (pomoc tutoriale i przewodniki) a także wsparcie (fora, społeczności czy agencje interaktywne).

W 2006 roku TYPO3 znalazło się na liście TOP 100 IT eContent Magazine - liście podmiotów wprowadzających innowacje i wyznaczających trendy w swojej branży. Miejsce na tej liście potwierdza zaawansowanie i stabilność systemu TYPO3 - jest wyrazem uznania dla ciągłego poszukiwania nowoczesnych i optymalnych rozwiązań w dziedzinie systemów zarządzania treścią.

Niezależna firma konsultingowa BNP porównała w 2006 roku 38 systemów CMS. TYPO3 wygrało nagrodę lidera w kategorii Społeczność (Community) oraz dwie nagrody pretendenta w kategoriach - Środowisko Deweloperskie (Development Environment) i Nastawienie na rozwój przez firmy trzecie (Focus on third party development). System był porównywany m.in. z Oracje Portal, SAP Portal, RedDot CMS, Drupal, Zope czy ezPublish.

TYPO3 CMS oferowany jest na licencji GPL, tym samym pozbawiony jest opłat z tytułu korzystania czy rozbudowy systemu.

Przeczytaj również:

Jeżeli chcesz polecić komuś naszą stronę wypełnij poniższy formularz:
* Twoje imię:
* Twój e-mail:
* Imię odbiorcy:
* E-mail odbiorcy:
Komentarz:
* pole wymagane