Oferta

Wiemy jak kreować wizerunek firmy w Internecie

Projektowanie stron www

Co zyskujesz

powrót

Tworzymy strony www, witryny korporacyjne, strony produktowe, portale, strony internetowe urzędów oraz ministerstw. Projektujemy strony internetowe skierowane do dzieci oraz strony dla developerów. Systemy intra oraz extranet. By zobaczyć jak szeroki jest nasz zakres usług zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

 

Projektowanie stron internetowych wymaga dużej wiedzy. Nasi specjaliści ją mają. Oferowane serwisy i rozwiązania dla Internetu tworzymy z wykorzystaniem technologii XHTML, CSS, PHP, baz danych MySQL. Na projektowanych przez nas stronach www animowane efekty wykonujemy w formacie Flash lub JS. Wykorzystujemy autorski system zarządzania treścią (CMS) VERTE CMS, system WORDPRESS oraz wdrażamy system TYPO3, który dostępny jest na licencji GPL.

 

Kiedy projektujemy strony internetowe korzystamy z najnowszych technologii i naszego wieloletniego doświadczenia. Dzięki temu wiemy, jak stworzyć stronę internetową, która jest zgodna ze wskazówkami twórców największych wyszukiwarek, może konkurować z innymi serwisami z danej branży i jest łatwa w obsłudze na Klientów. Tworzenie stron internetowych wymaga precyzji i skrupulatności. My mamy jej tak wiele, że stworzyliśmy własny system CMS, który jest łatwy w obsłudze dla naszych Klientów.

 

VERTE CMS jest skalowalnym, obiektowy system, w oparciu o który budujemy rozwiązania wymagające wysokiej wydajności oraz bezpieczeństwa. W oparciu o to oprogramowanie tworzymy strony ministerstw oraz rozwiązania transakcyjne dla banków. W chwili obecnej VERTE CMS doczekał się kilkuset wdrożeń i wielu niezależnych audytów bezpieczeństwa.

 

Co zyskujesz?

  • Współpracę z profesjonalnym partnerem,
  • Zespół project manager’ów będących zawsze do Twojej dyspozycji,
  • Projekt strony www dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb,
  • Stabilny system, który umożliwi Ci samodzielne dodawanie podstron, zdjęć, edycję tekstów i wiele więcej...

powrót

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

Venti - kontakt

FORMULARZA ZAPYTANIA

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIE
DOTYCZĄCE NASZEJ OFERTY PROSIMY
O KONTAKT TELEFONICZNY
+48 42 639 89 02
LUB WYSŁANIE FORMULARZA

  1. * wybierz temat
  2. * podaj e-mail
  3. * napisz wiadomość
  4. * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce Prywatności.
    TAK