VENTI - Agencja Interaktywna

Tu jesteś: Strona główna > Praca > Programista PHP

Programista PHP

Poszukujemy osób na stanowisko

Programista PHP / Łódź (oferta z dnia 17.10.2017)

Osoba na wymienionym stanowisku odpowiedzialna będzie pisanie oprogramowania, wdrażanie systemów CMS i rozwijanie istniejących serwisów internetowych Klientów. 

Z naszej strony zapewnimy atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilną pracę (stała na etacie) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Praca u nas nie ograniczy Cię do pisania kawałków kodu. Będziesz miał/a możliwość wpływu na ostateczny kształt projektu na każdym jego etapie. Jeżeli męczy Cię ciągła praca przy biurku a lubisz spotkania możesz brać udział w spotkaniach projektowych z Klientami. Jeżeli wolisz pracę z dokumentacją możesz całe dnie nie odchodzić od biurka.

Szanujemy Twój czas. NIE pracujemy po godzinach.

Mieścimy się w centrum miasta. Dla każdej osoby zapewnimy miejsce parkingowe jeżeli dojeżdzasz do pracy samochodem. Wielu z nas przyjeżdza natomiast na rowerach.

A czego wymagamy ?

Od Programisty wymagamy dokładności i zaangażowania. Poza tym:

  • biegłej znajomości PHP,
  • obycia w OOP,
  • doświadczenia zawodowego lub prywatnego przy budowie stron WWW.

Zatrudnimy osobę która miała już doświadczenie (zawodowo lub prywatnie) przy tworzeniu stron internetowych, intranetów lub innego oprogramowania przy użyciu PHP oraz MySQL. Dodatkowo docenimy znajomość JAVASCRIPT, systemu Wordpress lub TYPO3.

Jeżeli oprócz tego nie boisz się pracy przy dużych projektach oraz odpowiedzialności jaka z tego wynika będziesz mile widzianą osobą w VENTI.

CV prosimy wysyłać na adres rekrutacja@venti.com.pl podając w tytule e-maila nazwę stanowiska na które Państwo aplikują.

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Jeżeli chcesz polecić komuś naszą stronę wypełnij poniższy formularz:
* Twoje imię:
* Twój e-mail:
* Imię odbiorcy:
* E-mail odbiorcy:
Komentarz:
* pole wymagane