Oferta

Wiemy jak kreować wizerunek firmy w Internecie

Pozostałe usługi SEM, SEO

07.06.2018 |

Audyt kampanii Google AdWords

powrót

Na czym polega Audyt kampanii Google AdWords

Oferujemy usługę wykonania audytu prowadzonych kampanii AdWords. Audyt kampanii Google AdWords polega na analizie aktualnie prowadzonych kampanii, bądź niedawno przeprowadzonych, w celu wskazania elementów wymagających zmian jak również pozwalających uzyskać lepsze efekty z prowadzonej kampanii. Niekiedy efektem audytu kampanii AdWords będzie ograniczenie niepotrzebnych wydatków na kampanię. Przy zbliżonym lub nawet lepszym efekcie.

Całość audytu kampanii Google AdWords jest dostarczana w dokumencie, zawierającym jasno i zrozumiale przedstawione wytyczne, które należy zastosować celem poprawy efektów z kampanii. Dodatkowo istnieje również możliwość zaimplementowania przedstawionych wytycznych przez naszego specjalistę.

Dlaczego warto wykonać audyt kampanii Google AdWords?

Optymalne prowadzenie kampanii Adwords nie jest zadaniem łatwym, gdyż wymaga optymalizacji na wielu płaszczyznach. Niekiedy skupiając uwagę na jednych elementach, można przeoczyć optymalizację innych, równie ważnych aspektów kampanii. Dlatego dobrze jest co jakiś czas wykonać profesjonalny audyt kampanii, który wskaże te elementy, które można i warto poprawić.

Kiedy warto robić audyt kampanii Google AdWords?

  • Gdy nasza kampania nie przynosi oczekiwanego efektu (np. konwersji),
  • Gdy wydatki na kampanię przewyższają zyski wynikające z jej prowadzenia,
  • Gdy dokonujemy znaczącej przebudowy/rozbudowy kampanii o nowe produkty lub usługi,
  • Gdy kampanię prowadzoną dotychczas przez agencję SEM chcemy prowadzić dalej samodzielnie.

 

Dlaczego warto wykonać audyt kampanii Google AdWords właśnie z VENTI?

Agencja interaktywna Venti ma duże doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google AdWords. Kampanie Adwords prowadzimy od 2005 roku. Mamy wielu zadowolonych klientów, którzy współpracują z nami od wielu lat w zakresie AdWords. Dzięki temu zdobytemu doświadczeniu z prowadzenia zaawansowanych kampanii AdWords wiemy, które elementy są ważne z punktu widzenia optymalnego prowadzenia kampanii Adwords i wiemy jak je należy skonfigurować. Na podstawie zdobytych doświadczeń doradzimy jak nie zmarnować ani jednej złotówki, którą planujemy przeznaczyć na kampanie AdWords.

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google:

 

 

 

Koszty wykonania audytu kampanii Google Adwords

Wykonujemy profesjonalne audyty kampanii Google AdWords już od 400 zł. Koszt audytu kampanii AdWords jest ustalany indywidualnie i zależy od liczby, rodzaju prowadzonych kampanii oraz ich złożoności. Rozbudowane kampanie wymagają od nas poświecenia znacznie więcej uwagi i czasu.

Skontaktuj się z nami a przedstawimy profesjonalną ofertę wykonania audytu kampanii Google Adwords dostosowaną do Twoich potrzeb.


powrót
Venti - kontakt

FORMULARZA ZAPYTANIA

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIE
DOTYCZĄCE NASZEJ OFERTY PROSIMY
O KONTAKT TELEFONICZNY
+48 42 639 89 02
LUB WYSŁANIE FORMULARZA

  1. * wybierz temat
  2. * podaj e-mail
  3. * napisz wiadomość
  4. * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce Prywatności.
    TAK