Oferta

Wiemy jak kreować wizerunek firmy w Internecie

Pozostałe usługi SEM, SEO

07.06.2018 |

Audyt kampanii Google Ads

powrót

Na czym polega audyt kampanii Google Ads?

Oferujemy usługę wykonania audytu prowadzonych kampanii Google Ads. Audyt kampanii Google Ads polega na analizie aktualnie prowadzonych kampanii, bądź też niedawno przeprowadzonych, w celu wskazania elementów wymagających zmian, pozwalających uzyskać lepsze efekty z prowadzonej kampanii. Niekiedy efektem audytu kampanii Google Ads będzie ograniczenie niepotrzebnych wydatków na kampanię, przy zbliżonym lub nawet lepszym efekcie.

Całość audytu kampanii Google Ads jest dostarczana w dokumencie, zawierającym jasno i zrozumiale przedstawione wytyczne, które należy zastosować, celem poprawy efektów z kampanii. Dodatkowo, istnieje również możliwość zaimplementowania przedstawionych wytycznych przez naszego specjalistę.

Dlaczego warto wykonać audyt kampanii Google Ads?

Optymalne prowadzenie kampanii Ads nie jest zadaniem łatwym, gdyż wymaga optymalizacji na wielu płaszczyznach. Niekiedy skupiając uwagę na jednych elementach, można przeoczyć optymalizację innych, równie ważnych aspektów kampanii. Dlatego dobrze jest co jakiś czas wykonać profesjonalny audyt kampanii, który wskaże te elementy, które można i warto poprawić.

Kiedy warto ZREALIZOWAĆ audyt kampanii Google Ads?

  • Gdy nasza kampania nie przynosi oczekiwanego efektu (np. konwersji),
  • Gdy wydatki na kampanię przewyższają zyski wynikające z jej prowadzenia,
  • Gdy dokonujemy znaczącej przebudowy, bądź rozbudowy kampanii o nowe produkty lub usługi,
  • Gdy kampanię, prowadzoną dotychczas przez agencję SEM, chcemy prowadzić dalej samodzielnie.

 

Dlaczego warto wykonać audyt kampanii Google Ads właśnie z VENTI?

Agencja interaktywna Venti ma duże doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads. Kampanie Google Ads prowadzimy od 2005 roku. Mamy wielu zadowolonych klientów, którzy współpracują z nami od wielu lat w zakresie Google Ads. Dzięki temu zdobytemu doświadczeniu z prowadzenia zaawansowanych kampanii Google Ads, wiemy, które elementy są ważne z punktu widzenia optymalnego prowadzenia kampanii Google Ads i wiemy jak je należy skonfigurować. Na podstawie zdobytych doświadczeń doradzimy, jak nie zmarnować ani jednej złotówki, którą planujemy przeznaczyć na kampanie Google Ads.

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google:

 

 

 

Koszty wykonania audytu kampanii Google Ads

Wykonujemy profesjonalne audyty kampanii Google Ads już od 400 zł. Koszt audytu kampanii Google Ads jest ustalany indywidualnie i zależy od liczby, rodzaju prowadzonych kampanii oraz ich złożoności. Rozbudowane kampanie wymagają od nas poświecenia znacznie więcej uwagi i czasu.

Skontaktuj się z nami a przedstawimy profesjonalną ofertę wykonania audytu kampanii Google Ads dostosowaną do Twoich potrzeb.


powrót
Venti - kontakt

FORMULARZA ZAPYTANIA

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIE
DOTYCZĄCE NASZEJ OFERTY PROSIMY
O KONTAKT TELEFONICZNY
+48 42 639 89 02
LUB WYSŁANIE FORMULARZA

  1. * wybierz temat
  2. * podaj e-mail
  3. * napisz wiadomość
  4. * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce Prywatności.
    TAK